Суббота, 2024-05-11, 20:44
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 4 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Форум » ПЛЮВАЛНИК.ОФФ ТОПИК-))) » ПЛЮВАЛНИК.ОФФ ТОПИК-))) » ДЪРА БЪРА (open talk)
ДЪРА БЪРА
ThunderGoddessДата: Среда, 2013-03-20, 18:38 | Сообщение # 46
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
PS: Айде, написах го, който иска, да гледа сеир. biggrin



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
kabalaДата: Среда, 2013-03-20, 18:39 | Сообщение # 47
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Тъндърееее,закла ме,бе twisted
 
РеяДата: Среда, 2013-03-20, 19:43 | Сообщение # 48
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 43
Репутация: 0
Статус: офлайн
biggrin Ех, какви творения ражда около себе си шефката! Унищожителните й импулси я застигат с пълна сила... Не злорадствайте, тъжнооо е, момент да си избърша сълзите, че толкова ми стана мъчно, че чак мисля да се напия! Хахахха!
 
BlackBettyДата: Среда, 2013-03-20, 20:58 | Сообщение # 49
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Хахахаха, Тъндъре, разцепваш просто, за жалост си спомням всичко което си "припомнила" за личността описана в поста ти. Ама някак си такива хора за мен изчезват от лицето на планетата и ми е безразлично какво се случва с тях.
 
ВещичкаДата: Среда, 2013-03-20, 21:01 | Сообщение # 50
Архангел
Группа: Администраторы
Сообщений: 58
Статус: офлайн
Малиии ма кво става у него форум бе? Аз отдавна съм го изтрила от отметките и идея си нямах, че нещата продължават с пълна сила да се сговнясват... Тцъ тцъ тцъ...

 
РеяДата: Среда, 2013-03-20, 21:55 | Сообщение # 51
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 43
Репутация: 0
Статус: офлайн
Не, объркали сте, тя е бяла и добра, пак... то и оттатък така им се привиждаше, че някой иска да съсипе форума, направо се чудя какъв е този общ вирус?!  wacko
 
BlackBettyДата: Среда, 2013-03-20, 21:57 | Сообщение # 52
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Диагнозата е параноя! smile
 
РеяДата: Среда, 2013-03-20, 22:17 | Сообщение # 53
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 43
Репутация: 0
Статус: офлайн
Бети, надали само това може да обясни нещата. По-скоро е нежелание да се изправиш срещу реалността и да се погледнеш много, ама много добре в огледалото!
 
kabalaДата: Среда, 2013-03-20, 22:21 | Сообщение # 54
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
начииии,много се ядосвам,тъй като и аз се засегнах...Ша ма извинява,ама аз не ходя по форумите да събирам хора. Тук сме си достатъчни,поне за момента.
 
РеяДата: Среда, 2013-03-20, 22:24 | Сообщение # 55
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 43
Репутация: 0
Статус: офлайн
Ами излиза, че гузен негонен бяга, понеже вероятно тя го е правила, сега съди по себе си! Нормално. Много обичам да ми се фръцкат на невинни и да нямат преценка за нещата, които са забъркали. Не се коси, напразно е.
 
kabalaДата: Среда, 2013-03-20, 22:27 | Сообщение # 56
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
ама,нъл ма знайш,как яхвам метлата
 
ThunderGoddessДата: Среда, 2013-03-20, 22:31 | Сообщение # 57
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
хахаха, тая патка с тая мулешка луна пак се прави на зайченце-байченце, но хубаво си цитира изказването ми в някаъв нейн пост, нека да знаят хората като влязат в този форум, че администраторката там е расистка. Не знам за какво си мисли, че бих се отметнала за това, което съм казала. А аргументите й - просто голА водА.



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
BlackBettyДата: Среда, 2013-03-20, 23:11 | Сообщение # 58
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Защо изобщо го отразявате това същество?! Хем знаете колко са много такива "на пазара". Пък и се нервирате на всичкото отгоре. Кабала, я се стегни, остави я да приказва каквото иска, ядрото си е ядро и не може да бъде разбито и този и в предишни и в по-предишния форум. На мен това ми стига и това е важно, другото е амбалаж. И не мислете че хората се различават толкова много в интернет пространството и в реалния свят - напротив почти едно към едно са си. Няма да се впускам в анализ на личността на Вижън защото резултатите са достатъчни като факт. И така със здраве smile
 
ВещичкаДата: Среда, 2013-03-20, 23:27 | Сообщение # 59
Архангел
Группа: Администраторы
Сообщений: 58
Статус: офлайн
Абе верно е, Бети, като се замисля ние си останахме такива във всички форуми - без лицемерие, без лъжи и простотии. Хора, на които им пука за свободното изразяване. Не е важно форума да е пълен с много хора, а да е обединен от разумни хора с общи интереси. Това е.

 
valinkaДата: Вторник, 2013-03-26, 11:52 | Сообщение # 60
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 17
Репутация: 0
Статус: офлайн
юху, тука съъъм biggrin през свободното време съм се зарибила и гледам анатомията на грей и само из фейса се мотам... wink
 
Форум » ПЛЮВАЛНИК.ОФФ ТОПИК-))) » ПЛЮВАЛНИК.ОФФ ТОПИК-))) » ДЪРА БЪРА (open talk)
  • Страница 4 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz