Пятница, 2024-05-10, 15:32
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » АСТРОЛОГИЯ » МУНДАННА АСТРОЛОГИЯ » Мунданен стелиум в Риби: ("жертви на късмета" или "късмет от жертвите")
Мунданен стелиум в Риби:
ThunderGoddessДата: Четверг, 2013-03-14, 23:07 | Сообщение # 1
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Пускам темата по желание на passion-desire (добре дошла в нашия форум). Съдържанието на темата и идеята си е лично нея, просто аз публикувам, защото тя има малко проблеми с публикуването.

Здравейте и успех на новия формат. Определено тази астрологическа конфигурация ме вълнува от известно време,поради това че няма да се случи /случва в близките 100 и...много години.Ще ми бъде приятно ,който има желание да побеседваме как се отрази /отразява и в личен ,и в обществен план и дали влиянието и ще се отрази най-силно на нативи с акцент на Риби ,останалите знаци от подвижния кръст ,водните такива ,а защо не и ...земните?




Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
kabalaДата: Четверг, 2013-03-14, 23:25 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Чудесна тема. Ще видим как ще се отрази на мен и на Лорда.Нали сме си Риби. В мунданен план, може да се засили интуицията или хората, готови на доброволна саможертва в името на идея ще са повечко.
 
passion-desireДата: Четверг, 2013-03-14, 23:39 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Дали квадратурата на Юпитер успя да ентусиазира най-вече типичните Рибки да си 'хвърлят" хайвера в подходящия момент и на подходящото място или ще почакат летния период ?!?...Близнаците дали спряха да говорят и откриха в какво действително вярват ?!?... Стрелците съгласуваха ли непрактичните си идеи и схеми със спазване на фактите ?!? ...Девите успяха ли да напуснат микроскопичния си свят и да се слеят с общото ?!? 
Дали ще си позволим да се изгубим заради "светлото" бъдеще или ще се оставим на бъдещето да ни 'изгуби"? wink
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 00:10 | Сообщение # 4
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Хич не ни е ентусиазирал. По-скоро сме зле biggrin
 
passion-desireДата: Пятница, 2013-03-15, 00:21 | Сообщение # 5
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Може би Юпитер като стигне Марс . wink
Аз по рождение съм ентусиазирана и затова търся друга гледна точка .По-скоро повече се изхвърлям на моменти и се ядосвам ,че нещо /някой ми "мъти' пред входната врата -Нептун все още ми квадратира АСЦ .
Благодаря за споделеното. cool
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 00:40 | Сообщение # 6
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
е,аз съм си калаба-ентусиастът,бе
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 00:47 | Сообщение # 7
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
ти кажи,как ще се отрази мунданно,че мен ме няма там
 
passion-desireДата: Пятница, 2013-03-15, 01:34 | Сообщение # 8
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Аз не съм запозната с мунданната астрология и затова ще импровизирам ,защото доколкото знам интерпретацията и принципите са някак по-други.
Силният акцент на Риби  би трябвало да предаде леко уклончив ,илюзорен оттенък на настоящия период ,но и измъкване от ситуация ,събитие ,казус и т.н.без ясна ,конкретика.Може да си останем само с 'надяваме се ...' в момента ,но пък от друга страна да си струва саможертвата ,заради все пак проявената увереност Юпитер /Нептун квадратура.Поради това че е в подвижни знаци ще се наложи да се действа адаптивно ,но и целеустремено -тук се включва и "началника" на аспекта Сатурн в Скорпион.Сблъсъка на огън Марс/Уран с водата  ,както казах е вулканичен и е с принципа на Скорпион -така че резултата ще е -истината,сега каква ,за кой и защо ,пак Сатурн ще ни каже ,фактора време.
Онези (държави) ,които са били много Аз.АЗ ...АЗ ,съумеят да станат (не) АЗ -ще ползват тази истина по предназначение ,другите направо "изчезват' -ще ги залеят в пряк ,и в преносен смисъл.И обратно ориентираните алтруистично ,самопожертвователно същи е желателно да са в полза на предходните ,логично защо ,но да си приберат най-накрая дивидентите.това мога засега в мунданен план. wink
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 09:38 | Сообщение # 9
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
този квадрат юпотер- нептун, също може да даде и големи блянове и самозалъгвания. Аз, пък, мислех,че си запозната-))) Е, тъкмо ще се научим,па
 
passion-desireДата: Пятница, 2013-03-15, 16:38 | Сообщение # 10
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
И аз съм за ученето!!! wink
Квадратът се разпадна ,сега очакваме тригона лятото заедно със Сатурн.Има върху какво да се мисли,дискутира ,защото към края на Нептуновия период всички външни планети ще си подадът ръка 2022-2023г. ;Нептун /Юпитер в Риби ,Уран в Телец ,Плутон в Козирог ,Сатурн тъкмо ще влезе в Риби като преди това ще е във Водолей .А в самият край ще има Пълно Лунно затъмнение и Частично Слънчево в Риби/Дева съвпад с Нептун /Сатурн и пак квадрат Юпитер .Тук интересното е ,че периода го започнаха Нептун/Юпитерв конфигирация секстил и го завършват с квадратура.А това са планетите на вдъховението и късмета-от това по-голямо бинго ,здраве му кажи !  wink
 
Форум » АСТРОЛОГИЯ » МУНДАННА АСТРОЛОГИЯ » Мунданен стелиум в Риби: ("жертви на късмета" или "късмет от жертвите")
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz