Воскресенье, 2024-04-28, 03:01
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » АСТРОЛОГИЯ » МУНДАННА АСТРОЛОГИЯ » Стелиум в Овен
Стелиум в Овен
passion-desireДата: Суббота, 2013-04-06, 23:19 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Слънце,Венера,Марс в Овен -дали се чувства според вас  детронирана Съблазнителката  и притисната да се съобразява с Императорът и Оръженосецът в този момент ,не успявайки да изяви/покаже своя чар,сексапил,какво цени и най-вече самочувствие? 
При какви натални локализации би се усетил този мощен енергиен стелиум и как биха реагирали женски и мъжки натал ? wink
 
РеяДата: Воскресенье, 2013-04-07, 22:12 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 43
Репутация: 0
Статус: офлайн
Не й е толкоз зле на съблазнителката, току-що се съеши с Марс - честит нов цикъл! smile
 
passion-desireДата: Воскресенье, 2013-04-07, 22:57 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Рея,а този нов цикъл според теб как би се отразил на лично ниво ? Аз съм с Венера в Овен и да ти кажа не и е много "лесно" в знак на Марс ,в смисъл няма типичното проявление.А сега това е двойно подчертано. wink
 
РеяДата: Вторник, 2013-04-09, 18:52 | Сообщение # 4
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 43
Репутация: 0
Статус: офлайн
Трудно ми е в момента да предполагам как би се отразил на лично ниво, а и щом имаш завръщане, Венера ти събужда наличните натални аспекти, вероятно сама знаеш по-добре как се изразяват в живота ти те. А освен това аз съм пристрастна към Венера в Овен, винаги съм й симпатизирала, не виждам защо трябва да има типичното проявление, за да кажем, че е окей.  wink На теория този цикъл изглежда, че ще е подчинен на Марс и страстите ще надделяват над любовта, уж, ама дали Венера въобще е символ на тази любов, която очакваме... Да не забравяме също, че двете планети се свързват и с финансите.
 
passion-desireДата: Вторник, 2013-04-09, 21:51 | Сообщение # 5
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Ха,това е интересно за Марс и финансите smile ,или го визираш като управител на Скорпион ?
Относно нетипичното  ,нямах предвид "етикета" ,а това че проявата на венерините дела е затруднена (теоритично) ,странна ,забележимо- налагаща се (на практика ). wink

Добавлено (2013-04-09, 21:51)
---------------------------------------------
Рея,с какво Венера в Овен е симпатична на Слънцето ти и "закача" Плутон/Скорпион в натала ти ? Може и Нептун /АСЦ ,но там невинаги ... wink

 
РеяДата: Среда, 2013-04-10, 00:39 | Сообщение # 6
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 43
Репутация: 0
Статус: офлайн
Да, на Скорпион.
На второто ти питане, синастрично погледнато, о, ужас - Плутон й е отсреща, а тя застава върху остта на възлите, южния по-конкретно. smile Тази опозиция вярно е доста притегателна, но сигурно съвсем ме интригува, тъй като имам заложен квадрат в картата между двете.

За сметка на това ми радва светилата с тригон към тях, а и Нептун също, да. Не знам, но жени с Венера в Овен винаги са ме пленявали по някакъв начин, ефектни са ми и все едно откривам свое отражение в тях, долавям същност, която е част от мен и ми е добре позната. Случвало се е даже да ровя за аспектите на някоя известна, за да видя с какво толкова ми лепва точно тя и да се окаже, че има тъкмо такава Венера. Не си ли забелязала, че много по-често Марс (отколкото Венера) слага отпечатък там, където говорим за сексапил и магнетизъм?

За интимност е друго, Марс ми е въздушен и повече му кацат от неговата стихия. Уточнявам, да не стане грешка, хехе. Поразлях се малко извън темата, но дано нещо и по нея ми хрумне... tongue
 
passion-desireДата: Четверг, 2013-04-11, 14:39 | Сообщение # 7
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Какво му е ужасното на синастричен аспект Венера/Плутон,даже и твърд? Нали чрез синастрията ние възприемаме другите ,през погледа на нашите планети?!?
Конкретно в този случай ,при мен плутоновото изпитване ще е по Венера,чувствата /контакта ще са интензивни и в зависимост от другите фактори обмена ще ми се струва неприятен ,прекалено властен или силно обвързващ.При теб изживяването ще е върху Плутон ,изпитвайки венерините символики за грация,флирт  предизвикващи интензивни ,могъщи емоции на по-дълбоко ниво,ако си се изолира или отричаш същите.
Капанът тук е -аз мога да проектирам своята (не)женственост,ценностна система и т.н. върху теб ,а ти да ми "върнеш" жеста ,като проектираш своите 'мрачни" желания.Ползата-аз успявам да разбера ,че няма защо да се плаша от дълбоко потентните си желания,ти-да разбереш ,че няма нищо страшно в откритото споделяне на интимни теми.
Така че ,няма страшно ...въпрос на привличане . wink ...а когато синастрията е разнополова тук вече намесваме и страстта .

Относно сексапила ,да ти кажа ,не съм се задълбочавала,но мисля след като означава съблазняване ,привлекателност,чар,даже и възбудимост би трябвало да участват Венера,Марс ,АСЦ .Венера в твърд аспект с Марс/Уран/Нептун/Плутон ,на АСЦ/1=ви дом,в заточение,падение,Марс в женски знаци, на АСЦ,Уран ,Нептун,Плутон на АСЦ /1-ви дом ,АСЦ Телец/Везни . wink
 
РеяДата: Вторник, 2013-07-16, 16:16 | Сообщение # 8
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 43
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (passion-desire)
Какво му е ужасното на синастричен аспект Венера/Плутон,даже и твърд? Нали чрез синастрията ние възприемаме другите ,през погледа на нашите планети?!?
Абсолютно нищо. Права си. Иронизирам разни стандартни и параноични тълкувания в синастриите. smile
 
Форум » АСТРОЛОГИЯ » МУНДАННА АСТРОЛОГИЯ » Стелиум в Овен
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz