Суббота, 2024-05-11, 08:33
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » МАГИЯ. ТАРО.НУМЕРОЛОГИЯ.ЕЗОТЕРИКА » НЕАСТРОЛОГИЧНИ ПРЕДСКАЗАТЕЛНИ ТЕХНИКИ » Карти Таро - Теория
Карти Таро - Теория
ThunderGoddessДата: Воскресенье, 2013-03-10, 21:13 | Сообщение # 1
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Темата е предназначена за статии, полезни линкове (свръзани с начини на интерпретация, значения, подредби и т.н) за картите Таро. Споделяйте опит и практики тук. Учтиво моля участниците в дискусиите да се въздържат към задаване на въпроси, свръзани с интерпретация на конкретни техни подредби в тази тема. Запазвам правото си да изтривам подобни мнения без предупреждение.



Като за начало:


Sha-Angreal Tarot (BG)

Biddy Tarot (EN)

LearnTarot (EN)

Tarot Meditation (EN)

Card Meanings (EN)

Love Tarot Card Meanings (EN)




Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides


Сообщение отредактировал ThunderGoddess - Понедельник, 2013-03-11, 02:57
 
kabalaДата: Воскресенье, 2013-03-10, 21:28 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Много често, когато се двоумя за нещо, тегля карта, за да потвърди или отхвърли това,което съм решила да направя. Много са точни и ще дам пример. Трябваше да правя едни ритуали, включващи връщане на човека, който е насочил негативната енергия. Щях да изпълнявам два ритуала. Попитах за единия- изтеглих Магът tongue .Супер,точно си беше по темата и потвърждаваше,че човекът го заслужава. Попитах и за втория ритуал- изтеглих Висшата Жрица biggrin , е туй ако не е доказателство,че работят картите,здраве им кажи.
 
ThunderGoddessДата: Воскресенье, 2013-03-10, 21:39 | Сообщение # 3
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Е, то ти от похвала на похвала направо си получила. biggrin

Иначе и аз споделям нещо, което доста често използвам практически. Преди време се замислих, че всяка от картите, когато имаме заредена колода, носи енергията на своето значение. Замислих се дали тази енергия може да се използва по различен начин, освен добре познатия - да предскажем бъдещето. Всеизвестен факт е, за всеки който по-сериозно се занимава с Таро, че не е така и картите доста често се използват за различни на вид медитации или дори, това, което е известно из магическите среди като "промяна на бъдещето чрез Таро". Но не и това беше идеята, която аз търсех. Търсех един по-различен начин да мога да постигна по-добри резултати при възприемането на архетипите от подсъзнанието си, и от там, промяната на много работи в живота ми и приемането на правилния подход за живота. Правя това, чрез техниката, която наричам "карта на нощта". Това е една карта, която слагаме под възглавницата си когато спим - може да оставим Висшия ни Аз да реши коя да е и да теглим произволно, а можем да търсим точно конкретен ефект и да използваме тази, която мислим за добре. Можем да зададем дори и възможността да променим нещо в дадена сфера в живота ни. През нощта, енергетиката на картата ще действа като един вид "водач" или някакъв вид насока за душата ни над това, за което трябва да се работи. Често като използвам тази техника, имам доста ясни сънища, а трансформациите, които се извършват с нея (вкл. и вадене на разни неща от подсъзнанието), сработват доста бързо.




Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
kabalaДата: Воскресенье, 2013-03-10, 23:02 | Сообщение # 4
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
ха, ама това е доста интересно.А, защо не пробваме да си сложим под възглавницата Арканът ни на Съдбата, например. Така ще е още по-интересно
 
ВещичкаДата: Воскресенье, 2013-03-10, 23:15 | Сообщение # 5
Архангел
Группа: Администраторы
Сообщений: 58
Статус: офлайн
Тъндъре,

интересна техника - за първи път я чувам. Иначе за медитациите с всяка отделна карта е ясна работата. Трябва да пробвам някой път та да видим какво ще излезе.
 


 
kabalaДата: Воскресенье, 2013-03-10, 23:17 | Сообщение # 6
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Аз ще си плясна Магът още тази вечер,че той ми е арканът на съдбата. Вещер,кво ще кажеш за карите,които ми излязоха, като питах да предприема ли определени действия срещу някого wink
 
ВещичкаДата: Воскресенье, 2013-03-10, 23:26 | Сообщение # 7
Архангел
Группа: Администраторы
Сообщений: 58
Статус: офлайн
Ами кво да ти кажа, силни карти са и потвърждават искането.

Аз още се чудя с коя карта да спя biggrin ...


 
kabalaДата: Воскресенье, 2013-03-10, 23:28 | Сообщение # 8
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Ако бях Лорда щях ти кажа,ама не съм tongue
 
ThunderGoddessДата: Понедельник, 2013-03-11, 02:56 | Сообщение # 9
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Веще като нямаш конкретна идея за коя, направо тегли една от колодата и туряй под възглавката, нали това обяснявах. biggrin Даже в повечето случаи така е по-добре според мен, защото все пак ВА повече знае от нас, а ако подбираме карти ние самите, често е по някаква си наша човешка логика. Но от време на време и нея трябва да приложим, нали все пак в 3д-то живеем.



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
ThunderGoddessДата: Вторник, 2013-03-12, 22:25 | Сообщение # 10
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Маркирам като важна.



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
Форум » МАГИЯ. ТАРО.НУМЕРОЛОГИЯ.ЕЗОТЕРИКА » НЕАСТРОЛОГИЧНИ ПРЕДСКАЗАТЕЛНИ ТЕХНИКИ » Карти Таро - Теория
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz