Воскресенье, 2024-05-12, 09:33
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » МАГИЯ. ТАРО.НУМЕРОЛОГИЯ.ЕЗОТЕРИКА » НЕАСТРОЛОГИЧНИ ПРЕДСКАЗАТЕЛНИ ТЕХНИКИ » Тълкуване на сънища
Тълкуване на сънища
BlackBettyДата: Пятница, 2013-03-29, 13:54 | Сообщение # 16
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Поредния шашав сън... и преди съм сънувала почти същия сън, но сега си спомням доста подробности. Събираме се екип за мисия на едно пристанище, все близки за мен хора. Натоварихме се в една моторна лодка и от пристанището се шмугнахме в една река, около която се редяха дървета и храсти... след това ми се губи как се озовахме в една болница, беше празна и трябваше да я напуснем, бяхме двама. Казах на другия човек (май беше жена), да е спокойна и да ми се довери и се напъхахме в един асансьор. Натиснах бутона за надолу и то като се засили... усещах падането с тялото си, в един момент продължавайки да падаме с бясна скорост изпаднахме в безтегловност. Изведнъж се озовахме на повърхността в някакво селце намиращо се на склон в планината. Беше сиво и мрачно, нямаше хора, от там взехме брат ми и тръгнахме пеша по пътя. На улицата беше клекнало някакво дете с гръб, казах на брат ми да не го закача, беше нещо като зомби, някаква тъмна същност, но той не ме послуша и така го загубихме. Накрая стигнахме до една голяма влакова гара, там се бяха събрали вече няколко души от екипа, след като и ние пристигнахме дойдоха и оставащите. Посрещна ни нещо като учител, гид или нещо средно и ни каза че някои изобщо не се връщат, тогава започнаха да изчезват хора от екипа ни сякаш са избледняващи холограми. Всичко това се случваше между коловозите, тогава видяхме идващия влак, бяхме останали трима и единия извика бързо да се нареди, наредихме се срещу влака един след друг сякаш сме готови за старт за спринт и влака просото мина през нас, все едно бяхме призраци.ние май заседнахме там, на гарата, защото въпреки че имаше трапеза, нетърпеливо чакахме следващия влак, а такъв не дойде докато се събудих.
 
valinkaДата: Воскресенье, 2013-03-31, 11:01 | Сообщение # 17
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 17
Репутация: 0
Статус: офлайн
Аз сънувах кръв, мисля,че от носа ми течеше кръв и някакво куче мисля dry
 
nerealnaДата: Воскресенье, 2013-03-31, 15:54 | Сообщение # 18
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 28
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (valinka)
Аз сънувах кръв, мисля,че от носа ми течеше кръв и някакво куче мисля
имаш някакви душевни терзания, потискани тъга, гняв или страст.
физическо или емоционално изтощение. отслабване на жизнените сили, може би след зимата имаш нужда от повече витамини.
събитийно- може да имаш скоро вести от роднини. сигурно тъгуваш по роднини...
жените често сънуват кръв преди цикъл:)


Сообщение отредактировал nerealna - Воскресенье, 2013-03-31, 19:00
 
ThunderGoddessДата: Воскресенье, 2013-03-31, 16:44 | Сообщение # 19
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Аз днеска сънувах BlackBetty!! biggrin Бяхме на разходка из някакъв град, името на който все ме преследва (в реалният живот, не в съня ми) и се разходждахме по някакви много симпатични улички, помня от от едната страна имаше едно симпатично пазарче, пълно със всякакви вкусни плодове, а ние си продължихме разходката напред. Не бяхме някакви напрегнати, но имам спомена, че и двете се опитвахме да избегнем срещата с някакъв човек и минавахме сравнително тихомълком по улиците. Мен повече ме бъркаше, нея не толкова. Идея си нямам какво може да значи това. biggrin



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
BlackBettyДата: Воскресенье, 2013-03-31, 18:49 | Сообщение # 20
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Нереална, това което си цитирала мисля че не е от мой сън...?!
 
nerealnaДата: Воскресенье, 2013-03-31, 19:01 | Сообщение # 21
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 28
Репутация: 0
Статус: офлайн
верно, бети, объркала съм нещо smile поправих го.
 
ThunderGoddessДата: Воскресенье, 2013-03-31, 19:10 | Сообщение # 22
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (nerealna)

Цитата (ThunderGoddess)
Цитата (ThunderGoddess)
Та този мъж ми каза, че "не съм гледала през прозореца (тип ограничавам се, вкопавам се в някакви виждания), а аз му казах, че напротив - гледам през прозореца, даже от време на време излизам навън сред хора. И той ми каза - Не е това, което имам предвид. Някакви идеи какво може да значи това? Даже по-скоро не какво значи, защото горе-долу разбирам, ама най-вече - в случая кой би трябвало да е прав, и кой - крив.

ми сигурно той е прав, а ТОЙ е твоето подсъзнание. сънищата са за това най-вече - да ни носят послания.
според мен е искал да ти каже не просто да зяпаш през прозореца, а да се опиташ да вникнеш и в чуждата гледна точка, не само в твоята, да използваш повече възможностите си /прозорецът е отворен, възползвай се/, нещо следва да ти се изясни, нещо около теб, което не забелязваш /това може да е и човек, интересуващ се от теб, който ти пренебрегваш/, може би трябва да излезеш от някаква илюзия, да станеш по-уверена в себе си .. нещо такова мисля.


Нереална, извинявай, че не съм дала обратна връзка, по незнайни причини чак сега ти виждам поста. biggrin Много хора определено се опитват да ми го кажат това, което и ти казваш като интерпретация на съня, ама аз нещо не им вярвам. Даже преди малко теглих един цитат с въпрос, който не е свързан с този или друг сън и пак ми излезе нещо, което се тълкува по този начин. Ще се опитам да отворя повече съзнанието си занапред wink




Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
valinkaДата: Воскресенье, 2013-03-31, 19:10 | Сообщение # 23
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 17
Репутация: 0
Статус: офлайн
благодаря нереална, вярно тъгувам по роднини wink
 
BlackBettyДата: Воскресенье, 2013-03-31, 21:11 | Сообщение # 24
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (nerealna)
Аз днеска сънувах BlackBetty!! Бяхме на разходка из някакъв град, името на който все ме преследва (в реалният живот, не в съня ми) и се разходждахме по някакви много симпатични улички, помня от от едната страна имаше едно симпатично пазарче, пълно със всякакви вкусни плодове, а ние си продължихме разходката напред. Не бяхме някакви напрегнати, но имам спомена, че и двете се опитвахме да избегнем срещата с някакъв човек и минавахме сравнително тихомълком по улиците. Мен повече ме бъркаше, нея не толкова. Идея си нямам какво може да значи това.

Къде е най-сигурно? - При Бетии :)
 
ThunderGoddessДата: Воскресенье, 2013-03-31, 21:16 | Сообщение # 25
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Хахаха, ами да, а аз бях забавното кукуруку, което правеше физиономии тип Мистър Бийн. biggrin



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
MoonLightДата: Вторник, 2013-04-02, 10:09 | Сообщение # 26
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Сънувах жена,която в реала е с много чуплива коса,а в съня беше с изправена.Не знам има ли значение,все пак реших да споделя и да чуя мненията ви. wink
 
BlackBettyДата: Четверг, 2013-04-04, 15:27 | Сообщение # 27
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Има, може би й предстои промяна. 

Сънувах поредния извратен сън. Този път в небезизвестната игра 


безумие страшно бях на тази карта точно на това място и беше бъкано с терористи, бях останала сама и накрая един тъпанар ме издаде!!! :@
 
valinkaДата: Пятница, 2013-04-05, 10:11 | Сообщение # 28
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 17
Репутация: 0
Статус: офлайн
Аз ще помоля да ми помогнете в тълкуването на този сън,защото е много странно...С мъжа ми сънувахме земетресение и двамата. Той сънувал,че е при родителите си и като е започнало земетресение е излязъл отпред и са падали блоковете. Аз сънувах баба ми,която почина преди няколко години.Сънувах,че слизам по стълбите да излизам и чувам как майка и баба се карат.Върнах се да видя какво става,а баба ми лежеше на леглото и сестра ми съвсем спокойно ми казва,че нещо станало със жлъчката на баба ми и тя щяла да почине.....После се озовах в един хотел,където майка работи дълги години и бях с майка и татко. Сънувах някакво момче,което беше от моето училище,но никога не съм говорила с него,само здравей здрасти.Излязохме пред хотела и аз се хванах за една висока метална тръба и имаше на всякъде пушилка....чакахме с татко майка да излезе и се събудих...как може и двамата да сънуваме земетресение...
 
MoonLightДата: Пятница, 2013-04-05, 12:58 | Сообщение # 29
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Вале,не съм много сигурна,но земетресението може да индикира предстояща промяна.Наскоро и аз сънувах същото и да ти кажа доста събития ми се случиха,които ме разтърсиха из основи.Нооо, при теб може  да е друго. happy
 
valinkaДата: Пятница, 2013-04-05, 13:53 | Сообщение # 30
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 17
Репутация: 0
Статус: офлайн
лоши ли sad
 
Форум » МАГИЯ. ТАРО.НУМЕРОЛОГИЯ.ЕЗОТЕРИКА » НЕАСТРОЛОГИЧНИ ПРЕДСКАЗАТЕЛНИ ТЕХНИКИ » Тълкуване на сънища
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz