Суббота, 2024-05-11, 15:04
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » МАГИЯ. ТАРО.НУМЕРОЛОГИЯ.ЕЗОТЕРИКА » НЕАСТРОЛОГИЧНИ ПРЕДСКАЗАТЕЛНИ ТЕХНИКИ » Тълкуване на сънища
Тълкуване на сънища
ThunderGoddessДата: Понедельник, 2013-03-11, 12:53 | Сообщение # 1
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Какво сънувахте тази вечер?



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
MoonLightДата: Четверг, 2013-03-14, 10:01 | Сообщение # 2
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Тази вечер сънувах,че ще ме "прeнасят в жертва" на някого/нещо.Моите сънища,както винаги,са объркани и все помня отделни моменти,така разпокъсани.Бях с любимия,а той ми намекна,че това,което ми предстои,никак няма да е приятно. surprised  Идеи за тълкуване???
 
ThunderGoddessДата: Четверг, 2013-03-14, 14:45 | Сообщение # 3
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Някаква плутонска работа е според мен - би трябвало да е символ на това, че жертваш един твой аспект, за да се роди друг. Дсота често става въпрос за жертване на нещо преходно, нещо, по-скоро свързано с материалния свят, но в замяна получаваш някакво духовно просветление.



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
MoonLightДата: Четверг, 2013-03-14, 14:47 | Сообщение # 4
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Благодаря ти,Тъндър за помощта.Звучи добре,успокоих се.На мен ми се стори,че предвещава нещо лошо. tongue
 
ThunderGoddessДата: Четверг, 2013-03-14, 14:53 | Сообщение # 5
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Ами по-добре от всички, би трябвало да познаваш Плутона и как работи като планета - може доста насилствено и изведнъж да ти издърпа чергата за нещо, което считаш за важно, именно за да може да се случи трансформацията, която трябва да преживееш. Това е минусът тук и потенциалната опасност, която усещаш, според мен. Но с разбиране, примирение и гледане в по-голямата картина на нещата, те никога не могат да изглеждат толкова фатални и непоправими - именно защото не са.



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
MoonLightДата: Вторник, 2013-03-19, 11:12 | Сообщение # 6
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Пак се записвам по темата-снощи сънувах много мътна вода,в нея се изгуби човек и ме беше страх,че ще ме обвинят.Преди това ясно чух глас,който викаше към този,който изчезна "не видя ли писмото от......".Водата знам,че се свързва с чувствата,само това-нямам идеи по сънуваното от мен. biggrin
 
ВещичкаДата: Вторник, 2013-03-19, 11:53 | Сообщение # 7
Архангел
Группа: Администраторы
Сообщений: 58
Статус: офлайн
Лайте,

водата е емоциите. Мътната вода е символ на силни и неуравновесени негативни емоции. Човек реално се губи от самия себе си, когато го заливат негативни емоции и тогава Духа "страда".
 


 
MoonLightДата: Вторник, 2013-03-19, 13:55 | Сообщение # 8
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (Вещичка)
Мътната вода е символ на силни и неуравновесени негативни емоции
Благодаря ти много,Веще! happy
 
kabalaДата: Среда, 2013-03-20, 11:45 | Сообщение # 9
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
баси,винаги съм смятала,че мътната вода е на хубаво,а чистата-обратно
 
ThunderGoddessДата: Среда, 2013-03-20, 23:04 | Сообщение # 10
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Сънувах един сън, някакъв мъж ми говореше за едни неща, които скоро наистина станаха в живота ми, с изключение на едно, което не е станало, но във времево отношение, ако стане, би трябвало да е след другите неща. Та този мъж ми каза, че "не съм гледала през прозореца (тип ограничавам се, вкопавам се в някакви виждания), а аз му казах, че напротив - гледам през прозореца, даже от време на време излизам навън сред хора. И той ми каза - Не е това, което имам предвид. Някакви идеи какво може да значи това? Даже по-скоро не какво значи, защото горе-долу разбирам, ама най-вече - в случая кой би трябвало да е прав, и кой - крив. biggrin



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
nerealnaДата: Вторник, 2013-03-26, 15:05 | Сообщение # 11
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 28
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (ThunderGoddess)
Та този мъж ми каза, че "не съм гледала през прозореца (тип ограничавам се, вкопавам се в някакви виждания), а аз му казах, че напротив - гледам през прозореца, даже от време на време излизам навън сред хора. И той ми каза - Не е това, което имам предвид. Някакви идеи какво може да значи това? Даже по-скоро не какво значи, защото горе-долу разбирам, ама най-вече - в случая кой би трябвало да е прав, и кой - крив.
ми сигурно той е прав, а ТОЙ е твоето подсъзнание.  сънищата са за това най-вече - да ни носят послания.
според мен е искал да ти каже  не просто да зяпаш през прозореца, а да се опиташ да вникнеш и в чуждата гледна точка, не само в твоята, да използваш повече възможностите си /прозорецът е отворен, възползвай се/, нещо следва да ти се изясни, нещо около теб, което не забелязваш /това може да е и човек, интересуващ се от теб, който ти пренебрегваш/, може би трябва да излезеш от някаква илюзия, да станеш по-уверена в себе си .. нещо такова мисля.
 
valinkaДата: Среда, 2013-03-27, 13:30 | Сообщение # 12
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 17
Репутация: 0
Статус: офлайн
аз пък сънувах,че бях да се подстригвам,но не знам при кого бях.та този,който ме подстригва ми режеше много косата,щеше да я прави много къса и аз се чувствах много зле... dry
 
nerealnaДата: Среда, 2013-03-27, 13:53 | Сообщение # 13
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 28
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (valinka)
аз пък сънувах,че бях да се подстригвам,но не знам при кого бях.та този,който ме подстригва ми режеше много косата,щеше да я прави много къса и аз се чувствах много зле...
няма да успееш да осъществиш някои свои идеи, изпълнението на които зависи и от други хора.
 
valinkaДата: Среда, 2013-03-27, 16:02 | Сообщение # 14
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 17
Репутация: 0
Статус: офлайн
благодаря нереална happy
 
РеяДата: Пятница, 2013-03-29, 02:22 | Сообщение # 15
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 43
Репутация: 0
Статус: офлайн
Валинка, а има ли някой, който ти "реже" по същия начин женствеността, потиска определени чувства в теб?
 
Форум » МАГИЯ. ТАРО.НУМЕРОЛОГИЯ.ЕЗОТЕРИКА » НЕАСТРОЛОГИЧНИ ПРЕДСКАЗАТЕЛНИ ТЕХНИКИ » Тълкуване на сънища
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz