Воскресенье, 2024-04-28, 16:14
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » МАГИЯ. ТАРО.НУМЕРОЛОГИЯ.ЕЗОТЕРИКА » НУМЕРОЛОГИЯ » Личното число (Какъв човек сме според него.)
Личното число
ThunderGoddessДата: Понедельник, 2013-03-11, 18:22 | Сообщение # 1
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Всеки човек си има лично число, което се определя от датата му на раждане. Това става като се съберат цифрите в нея до достигане на едноцифрено число. Или, ако сте родени на 07.12.1985, събирате 0+7+1+2+1+9+8+5=33, 3+3=6. И
така, съберете цифрите от вашата рождена дата и вижте кое е личното ви
число, както и какво казва то за вас.

Хората с лично число 1 са силни, амбициозни и не се примиряват със статуса „обикновен човек“. Уникалната им способност да се концентрират дори в най-големия хаос, им
помага да взимат бързо и адекватно решения. Те са аналитични, ловки,
хитри и трудно могат да бъдат прецакани. Лошата им страна е, че понякога
са прекалено горделиви и гледат с пренебрежение на останалите хора.
В любовта също имат склонност да се налагат над половинката си и да я унижават. Компенсират поведението си със скъпи подаръци и изненади. Иначе за семейството си са готови на всичко!
Тези личности трябва да се насочат в сферите на управление, в частния бизнес или високите нива на държавната администрация.

Хората с лично число 2 са много талантливи, креативни и обожават красивите вещи. Но пък често изпадат в депресии и имат чувството, че не принадлежат на този свят и никой не ги разбира. Нерядко се захващат с повече неща, отколкото могат да вършат и,
естествено, претърпяват провал. Следват седмица-две възстановяване и
надъхани на макс, поемат към следващото предизвикателство.
 
Падат си философи по природа. Обичат да дават съвети и макар те да звучат много логично, в повечето случаи са грешни.
Но хората с лично число 2 също си имат много силна страна и това е
способността им да разрешават конфликти и да сближават. Разбират се
чудесно с колегите и приятелите си, а вторите направо ги обожават! Състрадателни, добродушни и мили, те прикриват чудесно мрачната страна на същността си.
 
В любовта са пасивни. Привличат ги силни и властни партньори. Но дойде ли момент, в който емоцията я няма, те тръгват да я търсят някъде другаде.

Хората с лично число 3 са късметлии по рождение! Те винаги са на точното място в точното време. Силно интуитивни и интелигентни, отлични комуникатори, отлични партньори в любовта. С тях всяка секунда е приятна. Дори, когато са избухнали за нещо, знаят как да поправят нещата без да оставят лоши чувства в отсрещния човек.
 
Обичат живота, обичат забавленията, обичат парите. Както казахме, могат да направят партньора си много, много щастлив, но едва ли ще му останат верени. Въпреки, че умеят добре да прикриват залитанията си.
 
Решат ли, могат да са доста упорити и манипулативни, което значи, че в
която и сфера да насочат професионалното си развитие, ще имат успех. Но
най-много ще им върви в продажбите.

Хората с лично число 4 са стабилни, уравновесени и твърдо стъпили на земята. Ужасяват се от непремерените рискове. Всичко правят с отличен усет към детайлите и никога през пръсти. Това ги прави и доста критични, особено към близките си. Дълбоко в тях е заложено интересно чувство за справедливост. Те могат много да дават от себе си, но искат същото в замяна. Иначе ще спрат! Такива са и в леглото.
Не се притесняват да изпълняват разпореждания, стига обаче да са логични и справедливи. Едва ли ще видите човек с лично число 4 да позволи на някого да злоупотребява с труда, доверието или приятелството му.
Пестеливи са и са най-спокойни, когато имат заделена сума за черни дни.
Може би и затова чудесно биха се развивали в банковата сфера.

Хората с лично число 5 обожават да пътуват, да изучават различните култури, да се срещат с нови хора. По природа са любопитни, дори прекалено. Не могат да живеят по правилата, всякакви обществени порядки ги отвращават. С висок дух и с висок интелект, те често са над останалите хора. Но не и материално! Защото трудно биха „продали“ уменията си и още по-трудно биха изпълнявали нареждания. Затова и предпочитат свободните професии. Друг е въпросът, че трудно изкарват пари чрез тях.
 
В любовта също не обичат да им се налагат. Те самите също рядко го правят. Предпочитат нормалните, спокойни отношения, в които всеки има право на избор и другият уважава това.

[b]Думата, която описва хората с лично число 6, е изтънченост![/b] Те обожават красивите вещи, красивите неща в живота и галантното отношение. Съответно простащината и грубостта е това, което ги
отблъсква. Много приятно е да се контактува с тези аристократични
персони. Те са и много умни. Могат да повдигнат самочувствието на всеки с точния комплимент, казан на точното място.
Предпочитат да правят любов, а не война. Затова и във
връзките си не оставят неразрешени конфликти. За тях конструктивният
диалог е гаранция за здрави отношения. Не ги обвинявайте несправедливо,
защото така ще ги отблъснете от себе си.
Сферите, в които ще се развиват най-добре, са изкуството, правото, дипломацията и социалните дейности.

Хората с лично число 7 са невероятно интелигентни! Лошото е, че този висок интелект развиват в собствените си, измислени светове.
И въпреки че действителността е много по-различна от тази в собствените
им представи, те рядко осъзнават това и държат да налагат мислите и
убежденията си.
Обикновено се мислят за съвършени (което в техният свят е наистина така), затова трудно сътрудничат с останалите хора. По същата причина и рядко се влюбват, защото искат и партньорът им да бъде също така съвършен. Биха приели чуждо мнение само, ако принадлежи на човек, когото много уважават. В противен случай не се и надявайте да отстъпят.
Най-добре ще се развиват в IT сферата или в собствения си бизнес.
Всичко останало ще вършат добре, но то няма да има носи удовлетвореност,
освен ако не е страшно добре заплатено.

Хората с лично число 8 имат невероятен усет. И в бизнеса, и в отношенията си с хората. Обикновено са няколко хода напред и трудно можете да ги притиснете в ъгъла. Само можем да им завиждаме на способността да виждат цялостната картина няколко години напред. Лесно печелят пари, живеят охолно, но винаги са готови да помогнат на човек в беда.
Ако имате интимна връзка с осмица, не си и помисляйте да мамите и изневерявате. Ще ви хване на секундата и ще ви изхвърли от живота си преди да сте се усетили какво става.
Върви им и в хазартните игри, но не бива да се увличат! Най-подходящите сфери за развитие са маркетинга и рекламата.

Хората с лично число 9 са изключително магнетични и чаровни. Идва ти да ги гледаш в очите с часове и да се наслаждаваш на сладките им думи. Може би и затова постоянно са обиколени от представители на противоположния
пол, които си умират дори за капка внимание. Но въпреки това, не се
дават лесно и не си падат неверници.
Това, от което се нуждаят, е истинска любов и опора. Те търсят честен партньор, ценящ добродетелите и морала. Обикновено не са фенове на секса за една нощ и предпочитат да опознаят един човек преди да си легнат с него.
Магнетизмът им провокира хората да им се доверяват и да ги следват, което ги прави отлични тийм лидери и управители.

Източник: beu.bg


За моето е много вярно, за вашите как е? biggrin




Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
kabalaДата: Понедельник, 2013-03-11, 20:45 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
тъъъй,аз съм 5-ца,ама не съм пътувала, нищо,че имам слънце в 9-ти
 
BlackBettyДата: Среда, 2013-03-13, 23:31 | Сообщение # 3
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Аз съм четворка - дърво! :p
 
kabalaДата: Четверг, 2013-03-14, 15:30 | Сообщение # 4
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
хахаха,Бети,що да си дърво,бе....стоиш,стоиш, и изведнъж, кажеш нещо гениално или си открила лек против спин, например. Генерираш страхотни идеи с това число
 
BlackBettyДата: Четверг, 2013-03-14, 16:01 | Сообщение # 5
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Все си мисля че генерирам безумни идеи, дори тези дни генерирах една свързана с моя милост. Между другото успявам да накарам разни чичковци които се мислят за много интелигентни и образовани да се ококорят и да замлъкнат след някое мое изказване. Ама така или иначе нумерологията ми е зле, а съм чела че 4 е ураново число, а иначе е число на Меркурий и Близнаци и се обърках biggrin Другото нещо което се чудя от вчера е как комуникира с числото 3 (сега ти се подмазвам) :p
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 09:41 | Сообщение # 6
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Бети,това е 4-ката.В съвременната нумеро я приемат за Уран, въпреки,че тя е част от линията на лунните възли, но,според авестийската школа е меркурий и е нормално,тъй като квадратът означава стабилност, все пак. Кви промени,кво чудо по Уран.За това и генерираш такива идеи.Даже,много хора,могат да ги намират за причудливи или нереалистични,но точно 4-ката ще докаже обратното Нио,че дава известна статичност и дори, консервативност, тя си е доста силна
 
valinkaДата: Суббота, 2013-03-16, 20:56 | Сообщение # 7
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 17
Репутация: 0
Статус: офлайн
Аз пък съм девятка, и много точно е описанието,точно такава съм smile
 
passion-desireДата: Понедельник, 2013-03-18, 00:23 | Сообщение # 8
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Онези ,които са с лично число 11 ,да четем за 2  или има друга информация/интерпретация ? wink
 
ThunderGoddessДата: Понедельник, 2013-03-18, 00:32 | Сообщение # 9
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Нямаше за 11 и 22 в тази статия, така че предполагам, трябва да се чете за 2 wink



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
passion-desireДата: Понедельник, 2013-03-18, 10:44 | Сообщение # 10
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Аз чета за "2" ,но нещо не съм "Аз" . wink
 
kabalaДата: Вторник, 2013-03-19, 16:50 | Сообщение # 11
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Числото 11 дава много силен усет,чувствителност и интуиция.Според древните халдейци, то олицетворява „лъвът с намордник”, „ стиснатият юмрук”. Душите носещи вибрацията му често страдат от предизвикателства и
противоречия, защото
 трябва да „потушат” в себе си влиянието на двете му единици. За това, когато видя написано 11, веднага се сещам за „единство и борба на противоположностите”.Тези, които го притежават са мечтатели и идеалисти. Могат да се превърнат в ясновидци,лечители или прорицатели, ако съумеят да го овладет. 11 е доста „колебливо число”.Вечно търси пътя,прави крачки назад и се пита дали е на прав път. При него е от голямо значение третата сила,която ще се появи,за да го балансира и да изглади противоречията му. Важното е да се научи на компромис.Ако трябва да се редуцира това число, то то ще е под влиянието на Луната –чувствителна, нежна, с майчински инстинкт,готова на всичко, за да не нарани другите около себе си. Но 11 притежава в себе си и равностойни единици, при това –цели две на брой. Това са две Слънца на едно място с желанието си да доминират, да се показват,да блестят, да закрилят, но само и единствено тогава, когато слабите признаят тяхната сила. Ето я истинската противоречивост на единадесеттицата.Кармичният и урок е да достигне лична уравновесеност и устойчивост. За да достигнете 11 ще ви трябва достатъчно сила и духовно израстване, за да се справите с неговите противоречия и колебания. В интерес на истината, Ведите смятат,че това е доста тежка вибрация, тъй като, ако не се справи с нея човек, много често заболява психиката му. Демек, или ще си ясновидец, или шизофреник-)))
 
passion-desireДата: Вторник, 2013-03-19, 17:03 | Сообщение # 12
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Това вече е  за мен.Засега съм мечтател и идеалист,но някой ден може да стигна и до ...шизофреник. biggrin Ама то е забавно да си психо...няма да ми се налага всеки ден да съм отговорна,да се обличам,прически и разни други бля-бля ... wink
 
kabalaДата: Среда, 2013-03-20, 16:26 | Сообщение # 13
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
хахахахах,ми да и като си психо...няма си сама-)))
 
passion-desireДата: Среда, 2013-03-20, 16:32 | Сообщение # 14
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Аз и сега не съм сама  biggrin
 
kabalaДата: Среда, 2013-03-20, 18:05 | Сообщение # 15
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
хахахаха,че коя риба си е сама,па-)))) biggrin
 
Форум » МАГИЯ. ТАРО.НУМЕРОЛОГИЯ.ЕЗОТЕРИКА » НУМЕРОЛОГИЯ » Личното число (Какъв човек сме според него.)
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz