Воскресенье, 2024-05-12, 02:22
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » МАГИЯ. ТАРО.НУМЕРОЛОГИЯ.ЕЗОТЕРИКА » НУМЕРОЛОГИЯ » Анализ на личния епицикъл
Анализ на личния епицикъл
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 09:52 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Да споделим впечатленията си от вибрациите на личните си години
 
BlackBettyДата: Пятница, 2013-03-15, 12:25 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
2010 - лична година 8 - тогава изчистих едни силно кармични взаимоотношения и създадох (образно казано) други, които съществуват и до днес.

2011 - лична година 9 - много пътувах из страната, срещи с чужденци, с хора с положение в обществото, големи бизнеси и въпреки това през голяма част от времето бях сама, обичах да съм сама

2012 - лична година 1 - буквално заковах. Фиксирах се много силно. Стабилна работа, изчистих ненужни тежести (хора), видя му се края на моето обучение като бакалавър

Сега съм в лична година 2, нямам спомен и наблюдения за тази година, но имам ярък спомен за 4 - много тежка за мен година беше.
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 15:27 | Сообщение # 3
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Бети,ама какво ти е числото на съдбата,щото и това е от голямо значение
 
ThunderGoddessДата: Пятница, 2013-03-15, 15:34 | Сообщение # 4
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Аз съм с число на съдбата 9. Сега съм в лична година 3. Тъпа година е смотана, все същата като всичките останали, не ми донесе това, което искам и не я харесвам. През лична година 2 вързах по-стабилните си приятелства, които поддържам към момента - запознанството е било през лична година 1, но в лична година 2 се сближихме. Но ако трябва да коментирам по отношение на успехи, просперитет и какво считам за наистина готина, успешна и интересна година, това определено беше 1.



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
MoonLightДата: Пятница, 2013-03-15, 15:35 | Сообщение # 5
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Един тъп въпрос-как да си изчисля числото на съдбата? tongue
 
ThunderGoddessДата: Пятница, 2013-03-15, 15:41 | Сообщение # 6
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Като си събереш датата на аждане, месеца и годината и го редуцираш до 9, освен ако не е 11 или 22 сбора. Или просто като използваш ето този калкулатор: http://horoskop.rozali.com/numerologia.php



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
MoonLightДата: Пятница, 2013-03-15, 15:46 | Сообщение # 7
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (ThunderGoddess)
Като си събереш датата на аждане, месеца и годината и го редуцираш до 9, освен ако не е 11 или 22 сбора. Или просто като използваш ето този калкулатор: http://horoskop.rozali.com/numerologia.php


Така...Числото на вашия жизнен път е 6,а числото на личната година -4.Нямам търпение да дойде ред на петицата. :D
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 15:52 | Сообщение # 8
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
MoonLight, при теб година 4 ще е с повечко грижи и отговорности за хората около теб.Може да се наложи и болен да гледаш или да помагаш на някого. Отговорности,особено, в личните отношения. 4 ще е тежка, защото се  пада в комбинация с вибрацията 8
 
BlackBettyДата: Пятница, 2013-03-15, 15:57 | Сообщение # 9
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Числото на съдбата ми е 4, стабилно е ама много нередовна история. В общи линии хората започват да ме гледат доста изумено след като си отворя устата. Общувам еднакво добре с хора от всякаква възраст от малки деца които говорят на техния си език, до старци. Може би заради тази четворка живота ми се променя кардинално на всеки 2 години в дадена област (все на четни).
 
passion-desireДата: Пятница, 2013-03-15, 17:12 | Сообщение # 10
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Аз не мога да преценя кое е моето число на съдбата 2 или 11 ...или ? Родена съм на 19.03.1969 г ,а съм записана на 20.03.
Благодаря, предварително ако ми помогнете за правилната интерпретация.;)
 
valinkaДата: Пятница, 2013-03-15, 20:05 | Сообщение # 11
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 17
Репутация: 0
Статус: офлайн
каква е лична година 5, сега проверих,че моята е такава biggrin
 
MoonLightДата: Пятница, 2013-03-15, 20:12 | Сообщение # 12
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (valinka)
каква е лична година 5, сега проверих,че моята е такава
 
Вале,в линка посочен от Тъндър,има и интерпретация.Просто цъкаш върху това,което те интересува.
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 20:17 | Сообщение # 13
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Страстното желание-)))), при теб е 11. Тъй като си записана на 2 дати,то се гледат и двете. Едната ти е дадена и си носиш кармата по нея, а пък другата е придобита. И двете,обаче показват проблем в личен план и възможност за развод или преживяване на много тежка раздяла.
 
MoonLightДата: Пятница, 2013-03-15, 20:21 | Сообщение # 14
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (kabala)
MoonLight, при теб година 2 ще е с повечко грижи и отговорности за хората около теб.Може да се наложи и болен да гледаш или да помагаш на някого. Отговорности,особено, в личните отношения. 4 е била тежка, защото се е паднала в комбинация с вибрацията 8
 Кабала,сега забелязах написаното от теб,но това не е ли за Бети?
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 20:27 | Сообщение # 15
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Вале, личната ти година моЕ е 5, но, да ти кажа и аз. В лична година 5,при теб се очертават промени в семейството. Много силни емоции, дори мога да кажа- променливо настроение, но пък сега е моментът ти да се изявиш в някакъв нов кръг от хора. Не знам дали имаш официален брак, но тази година е много подходяща за теб. Внимавай от рождения си ден,нататък, защото се очертава криза в семейството. Може да сменяш жилище или да правиш голям ремонт. Не е изключен и флирт,да ти кажа. Също,годината ти е добра да смениш и работа, ако искаш. Ти си родена в годината на Слънцето, а си в година на Меркурий, от 2013 навлизаш в годината на Луната, така че си виж и аспектите в солара към тях.
 
Форум » МАГИЯ. ТАРО.НУМЕРОЛОГИЯ.ЕЗОТЕРИКА » НУМЕРОЛОГИЯ » Анализ на личния епицикъл
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz