Воскресенье, 2024-04-28, 09:14
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » МАГИЯ. ТАРО.НУМЕРОЛОГИЯ.ЕЗОТЕРИКА » ЕЗОТЕРИКА » Материализиране на желанията
Материализиране на желанията
ВещичкаДата: Четверг, 2013-03-14, 22:19 | Сообщение # 1
Архангел
Группа: Администраторы
Сообщений: 58
Статус: офлайн
Абе напоследък забелязах много бързо случване на мислите и желанията ми.  Ама толкова бързо, та чак не вярвам на очите си. Обаче днес осъзнах няколко неща:

1. Имаш желание.
2. Обмисляш го добре и то така, че да е свързано с линията на най-малкото съпротивление.
3. Написваш го на лист.
4. Изгаряш листа с думите: Колкото бързо гори този лист, толкова бързо да се сбъдне желанието ми.

Онова, което научих днес обаче е следното:

5. Желанието може да се коригира най-рано след 9 месеца.

Това е като раждането: бебето е идея и за да се появи тази идея на бял свят са и нужни 9 месеца. Така било и с желанията. Промяна на същото само и единствено след 9 месеца. Ако го направите по-рано и ако първото не се е изпълнило, то ще стане натрупване на излишна енергия и ще излезе от коловоза на най-малкото съпротивление и ще се осъществи много бавно, ако изобщо стане де.
 


 
kabalaДата: Четверг, 2013-03-14, 23:34 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
то,хубууу,ама този метод при мен не действа.
 
ВещичкаДата: Пятница, 2013-03-15, 01:03 | Сообщение # 3
Архангел
Группа: Администраторы
Сообщений: 58
Статус: офлайн
Абе то май отскоро взе да действа. Ти скоро пробвала ли си го?

 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 01:08 | Сообщение # 4
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
скоро не съм.Инти беше ми го казвала преди една година
 
BlackBettyДата: Пятница, 2013-03-15, 01:21 | Сообщение # 5
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Правила съм го това обаче не с желание последния път пратих послание! Не знам дали стигна biggrin С желанията не ми се е получавало, обикновено постигам желанията си след много дълго и силно желание, при мен отнемат години предполагам защото са сложни. Например за мъж ми съм си мечтала дълго, с всичките му качества и недостатъци и след...6-7 години го получих (докато стигне до мен). Другото ми желание беше да се отстрани един човек като пречка. Изобщо не виждах как щеше да стане, развоя бе безумен след 3 години. Работата - бяха ми необходими 2 години усилено кондензиране на енергия smile Наскоро имах едно друго много силно желание обаче явно не е трябвало да стане, защото емоцията бе на силни приливи и отливи. Но от нова година има друго, което е доста постоянно. Много ми се иска сега да запиша висше но извън страната, само че ми трябва време да фиксирам точно какво искам smile за да започна да правя планове!
 
РеяДата: Пятница, 2013-03-15, 14:26 | Сообщение # 6
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 43
Репутация: 0
Статус: офлайн
Това с изгарянето не съм го правила, но желанията ми като цяло се сбъдват. Аз също имам наблюдения, че все по-бързо стават, но това се отнася за последните 2-3 години, с уточнението, че имам предвид всяка муха, която ти се завърти, да се сблъскаш с нейно реално проявление, не става дума само за разни мечти.

Споделям лични перипетии и съм на мнение, че когато на първо място си изчистиш приоритетите и подредиш целите, тогава идва и желаното. Тоест, ако си объркан, не си наясно какво искаш или към момента има неща, които те тревожат, несъзнателно те спъват насадени грешни модели, то случването е трудно или се бави във времето. Другото важно по моему е зарядът, с който захранваш желанията си.
 
ThunderGoddessДата: Пятница, 2013-03-15, 14:45 | Сообщение # 7
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
И мен винаги ми се сбъдват! Дори и най-невероятните. Въпросът е, че винаги се сбъдват по такива канали, по които не съм предполагала и после винаги се смея на себе си и си припомням приказката "Внимавай какво си пожелаваш" biggrin



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 15:28 | Сообщение # 8
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Баси,само аз съм най-кухото, тогаз.При мен са с голяма клизма angry
 
MoonLightДата: Пятница, 2013-03-15, 15:34 | Сообщение # 9
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Преди малко написах три желания и изгорих листа;дано само скоро се похваля,че са се реализирали.Имала съм случаи при новолуние да пиша пак желания и винаги са се изпълнявали.Ще видим сега.
 
ВещичкаДата: Суббота, 2013-03-16, 16:14 | Сообщение # 10
Архангел
Группа: Администраторы
Сообщений: 58
Статус: офлайн
Ами аз ви обясних, че нещата се случват по линия на НАЙ-МАЛКОТО СЪПРОТИВЛЕНИЕ, тоест не очаквайте да стават както ги мислите, защото обикновено трудно ще стигнем до тази линия. Човешкото съзнание има невероятното качество да усложнява и най-простите неща.

 
BlackBettyДата: Воскресенье, 2013-03-17, 13:11 | Сообщение # 11
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
И аз си пожелах, ще видим какво ще стане  ;)
 
ВещичкаДата: Воскресенье, 2013-03-17, 16:29 | Сообщение # 12
Архангел
Группа: Администраторы
Сообщений: 58
Статус: офлайн
Вече 3 от желанията ми се изпълниха в рамките на 1 месец  biggrin - по-висока заплата, нова пералня и нова прахосмукачка. Сега чакам и останалите tongue ...

 
РеяДата: Понедельник, 2013-03-18, 01:41 | Сообщение # 13
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 43
Репутация: 0
Статус: офлайн
biggrin Само така, вдъхновение трябва да цари в тази тема!
 
kabalaДата: Среда, 2013-03-20, 16:36 | Сообщение # 14
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
ай,ся,да видим...Написах си желания и ги подпалих,ама якууууу
 
РеяДата: Среда, 2013-03-20, 18:13 | Сообщение # 15
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 43
Репутация: 0
Статус: офлайн
Хахах, чак на мен ми иде да пална нещо, ще взема и аз да го пробвам! biggrin Ох, за някои желания съм толкова нетърпелива, защо съм такава значи, че искам да живея точно сега, веднага, на момента и ако може накуп!
 
Форум » МАГИЯ. ТАРО.НУМЕРОЛОГИЯ.ЕЗОТЕРИКА » ЕЗОТЕРИКА » Материализиране на желанията
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz