Понедельник, 2024-05-13, 12:47
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » АСТРОЛОГИЯ » НАТАЛНА АСТРОЛОГИЯ » Въпроси от начинаещи
Въпроси от начинаещи
MoonLightДата: Вторник, 2013-03-19, 20:48 | Сообщение # 1
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Редно е да си имаме и такава тема. tongue

Записвам се първа с въпрос-когато имаме натал с неизвестен час на раждане,а притежателката има здравословни проблеми,по кои аспекти/планети може да се разбере кога ще отшумят?Или при липсата на точен час,това е "мисия невъзможна?" и няма как да бъде определено.


Сообщение отредактировал MoonLight - Вторник, 2013-03-19, 20:48
 
kabalaДата: Вторник, 2013-03-19, 21:17 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Аз,лично,гледам слънцето. Скарлет използва следния начин- поставя слънцето,като градус на асц. и е много точно,да ти кажа
 
MoonLightДата: Вторник, 2013-03-19, 21:27 | Сообщение # 3
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Благодаря ти,Кабала.Ще пробвам и двата метода. wink
 
РеяДата: Вторник, 2013-03-19, 23:01 | Сообщение # 4
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 43
Репутация: 0
Статус: офлайн
Той методът е точен, но не е на Скарлет, да уточним, явно е станал модерен просто... smile Лили неведнъж е писала за него в много от темите, използва се от години по форумите, а и в различни източници се споменава като вариант. Аз също съм го пробвала нагледно като сме се упражнявали по картите, дава добри насоки и може да се определят тенденциите или повече, ако ти се навлиза в детайли.
 
kabalaДата: Вторник, 2013-03-19, 23:34 | Сообщение # 5
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Бе,аз не съм казала,че е на Скарлетата,а че го ползва и го знам от нея,честно казано. Те индийците са го ползвали,ама и равнодомната система,ама наистина е показателен
 
РеяДата: Среда, 2013-03-20, 00:02 | Сообщение # 6
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 43
Репутация: 0
Статус: офлайн
Знам! Не си. wink Днес съм безкомпромисна като гледам как едни се хвалят, а други се "трудят" за каузата да я наречем... Съвсем отделен случай и въпрос на принципи.   

Щом се касае за здраве, макар и без час, могат също да се видят и мидпойнтите, които засягат планетата, описваща заболяването. Ако има такива с участието на Юпитер, основно Слънце/Юпитер, Юпитер/Плутон, може евентуално да се очаква подобрение, възстановяване, регенерация. Пак зависи, но ако има такава дирекция, нещата да кажем, че не са обречени. Нямам представа какъв е примерът, за да правим опити за разсъждение, но това най-общо.

 
passion-desireДата: Среда, 2013-03-20, 02:48 | Сообщение # 7
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Слънце-жизненост,виталитет,ядро;Луна-психика,връх на тао,Марс -здравословна агресия,дефецит  на елемент,Сатурн-ирационален страх.Последните три индикатора в твърди аспекти винаги носят стрес ,оттам и отслабване на имунитета-болест.
Здравословните проблеми не е задължително винаги да отшумяват ,защото понякога имат задача да действат като защита ,а при някои това начин на живот .
 
kabalaДата: Среда, 2013-03-20, 09:13 | Сообщение # 8
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Е,ама при незнаен час,аз,никога не гледам Луната. Само я отчитам като приблизителни градуси
 
MoonLightДата: Среда, 2013-03-20, 09:55 | Сообщение # 9
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Метода с градуса на Слънцето-на ръка ли се изчислява или може да се направи и в астрото? Извинете за досадните въпроси,но ми е спешно,за изчисляването на един натал.
 
passion-desireДата: Среда, 2013-03-20, 11:17 | Сообщение # 10
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Щом е толкова спешно слагаш час 12:00ч и построяваш картата.Иначе се изисква малко време докато поставиш Слънцето на АСЦ .
 
kabalaДата: Среда, 2013-03-20, 11:36 | Сообщение # 11
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Да, и така правя- точно на 12 часа,ама с девешката ми луна,'дето обича да е точно,няма как да отчета Луната,ся-))) Мууни, кво има да му изчисляваш на ръка,бе? Гледаш градуса на Слънцето и връткаш часа,докато асц кацне там.Това правя аз в астрото
 
MoonLightДата: Среда, 2013-03-20, 11:39 | Сообщение # 12
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Благодаря отново!Следобед ще се захвана сериозно. wink
 
passion-desireДата: Среда, 2013-03-20, 14:58 | Сообщение # 13
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Сега като спомена за Луна в Дева ,винаги са ми били интересни хората със Слънце Риби и Луна Дева,.макар това да е най-леката и съвместима опозиция .Как се понасят порядъка и хаоса и раздразнителна ли си ,когато нещата не се случват по твоя начин? wink
 
kabalaДата: Среда, 2013-03-20, 16:15 | Сообщение # 14
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
значи- хаосът е около мен-задължително, но на работа има порядък и много мразим някой да ми премести химикала-))) Ако нещата не се случват по моя начин,изчаквам и опитвам пак,докато не го получа
 
passion-desireДата: Среда, 2013-03-20, 16:30 | Сообщение # 15
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Колкото и да ме "дразни" принципа на знакът Дева,разбирам че е силно необходим за Рибите.Виж как хубаво го каза:"....изчаквам и опитвам пак..."-тогава хората успяват.При мен това липсва ... dry
 
Форум » АСТРОЛОГИЯ » НАТАЛНА АСТРОЛОГИЯ » Въпроси от начинаещи
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz