Пятница, 2024-05-10, 17:21
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » АСТРОЛОГИЯ » ПРЕДИКТИВНА АСТРОЛОГИЯ- ДИРЕКЦИИ, ПРОГРЕСИИ, СОЛАРИ И ТРАНЗИТИ » Солари
Солари
ThunderGoddessДата: Понедельник, 2013-03-11, 21:07 | Сообщение # 1
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Я да видим какво ви чака през новата година като акценти според соларния ви хороскоп? biggrin Аз прикачам моя, въпреки че има още 3 месеца, докато влезе в сила.

Прикрепления: 5034908.gif (107.9 Kb)




Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
kabalaДата: Понедельник, 2013-03-11, 22:07 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
ТЪНДЪРЕ, ТИ ДА НЕ СПЕЦИАЛИЗИРАШ И ДА СТАНЕШ НОТАРИУС,БЕ...КАТО ГЛЕДАМ ИЛИ БАНКИ
 
ThunderGoddessДата: Понедельник, 2013-03-11, 22:16 | Сообщение # 3
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Рано ми е за каквито и да е било специализации, едва 3 курс съм, имам да уча още толкова biggrin



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
MoonLightДата: Вторник, 2013-03-12, 15:57 | Сообщение # 4
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн


Добавлено (2013-03-12, 15:57)
---------------------------------------------
Поствам и аз новия солар,ще се радвам на мненията ви. happy

http://prikachi.com/images/302/5749302X.gif


Сообщение отредактировал MoonLight - Вторник, 2013-03-12, 15:59
 
ThunderGoddessДата: Вторник, 2013-03-12, 16:31 | Сообщение # 5
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Интересна размяна на кардиналните оси при теб. Струва ми се, че ще си доста важна фигура за някаква публична, обществена работа пресз текущата година. Също така, мисля, че акцент трябва да се анрпави в анстоящата интепретация на планетите, които са в съвпад със соларното ти слънце - значи Меркурий и Марс, тъй като орбисите са доста тесни. Те дават някакъв акцент и важност, според мен на домовете, които управляват - Меркурий управлява 8 и 11, Марса управлява 6 и съуправлява първи. Според мен може би ще боравиш с някакви пари, които може да не са твои, може да е някаква работа, свръана с пари. От друга страна, понже знам, че работата ти към момента е най-важното, ако погледнем соларнотъо к6. намираме, че то съвпада с наталната ти Венера - може да е работа, свързана с някакви дейности по нея - ценности, козметика, козметични услуги и т.н. От друга страна, този дом се управлява от Марс, мисля, че това е факт, който не трябва да се пренебрегва и Марс също има някаква тежест при определяне на евентуалната ти работа през тази година, но не мога да се сетя за дейност, която да е едновременно по Марс и Венера.



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
Gorchivo_VinoДата: Четверг, 2013-03-14, 23:52 | Сообщение # 6
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: офлайн
MoonLight, според мен може да почнеш работа или бизнес в съдружие с още някой (Слънце в 7 соларен/10 натален). Тъй като Меркурий е там, дали пък няма да е свързано нещо с търговия... Новолунен солар - казват, че това показва ново начало/нов етап в живота ти. Може да имаш известни трудности. Не е изключено твой брат или сестра да има здравословни проблеми и да се наложи престой в болница (според мен този Сатурн в 12 соларен/3 натален дом в съвпад с нат. Луна и Плутон може да показва това, дано да греша). Соларен асц. на IC също показва, че през следващата соларна година основните въпроси ще бъдат свързани с дома, семейството.

Сообщение отредактировал Gorchivo_Vino - Четверг, 2013-03-14, 23:54
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 00:38 | Сообщение # 7
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Горчиво Вино,кво е туй Новолунен Солар? Муни, според мен ще уреждаш някакви взаимоотношения.Абе,да не забременяваш тази година,викам аз
 
Gorchivo_VinoДата: Пятница, 2013-03-15, 08:08 | Сообщение # 8
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: офлайн
Е как, какво е? Когато в соларната карта има новолуние, соларът се нарича новолунен. Казват, че обикновено показва един нов цикъл, ново начало в живота на човек и е свързано с голяма промяна в начина на живот и мислене.
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 09:15 | Сообщение # 9
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
A,aз, го отчитам,ако имам точен съвпад,да ти кажа,ама да, може да се приеме и така. Муни, здравето ти , също ще е на преден план.Има отслабване на жизнениете ти сили. Както казах, възможна е бременност,но и проблеми там. Уреждане, както и приключване на взаимоотношения, свързани с уреждането на финансови въпроси.
 
MoonLightДата: Пятница, 2013-03-15, 09:43 | Сообщение # 10
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата
MoonLight, според мен може да почнеш работа или бизнес в съдружие с още някой (Слънце в 7 соларен/10 натален). Тъй като Меркурий е там, дали пък няма да е свързано нещо с търговия... Новолунен солар - казват, че това показва ново начало/нов етап в живота ти. Може да имаш известни трудности. Не е изключено твой брат или сестра да има здравословни проблеми и да се наложи престой в болница (според мен този Сатурн в 12 соларен/3 натален дом в съвпад с нат. Луна и Плутон може да показва това, дано да греша). Соларен асц. на IC също показва, че през следващата соларна година основните въпроси ще бъдат свързани с дома, семейството.


Благодаря много за мнението.До тук сестра ми имаше здр.проблеми,които започват да отшумяват и дано никога не се връщат.

Цитата (kabala)
Муни, според мен ще уреждаш някакви взаимоотношения.Абе,да не забременяваш тази година,викам аз
  Благодаря и на теб,Кабала. tongue  Само се надявам да не познаеш с прогнозата за бебе,не плануваме такова и ако стане ще е работа по Уран-неочаквано.Относно моето здраве си права-от известно време нямам сили и желание дори за нищо,чувствам се постоянно много изморена.


Сообщение отредактировал MoonLight - Пятница, 2013-03-15, 09:44
 
passion-desireДата: Суббота, 2013-03-16, 20:30 | Сообщение # 11
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
При мен след няколко дни започва 'новата' соларна година и ако някой прояви интерес ,ще ми е приятно да чуя мнение по солар-а ми за 2013 -2014 г.,защото аз така и не проявих "апетит" във времето към този вид прогностика. wink
Прикрепления: 2133654.gif (85.4 Kb)
 
kabalaДата: Воскресенье, 2013-03-17, 23:19 | Сообщение # 12
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Страстно желание,да няма да уреждаш наследствени земи? Я да си купиш нов дом.... Утре ще те видя,по-подробно,че съм заета в момента
 
passion-desireДата: Понедельник, 2013-03-18, 00:13 | Сообщение # 13
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Я, ме виж по-подробно,защото аз си имам малка  къщичка от" приказките" (подарък)  wink и въобще съм на "Вие" с имотните въпроси  и не ме вълнуват ;););). Заради акцента в 8-ми сол./ 4-ти нат. ли е твоето предположение ? И на мен това  ми направи впечатление ,но аз не умея да тълкувам солар.
Благодаря за вниманието ,Кабала  wink
 
MoonLightДата: Понедельник, 2013-03-18, 09:52 | Сообщение # 14
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (kabala)
Страстно желание,да няма да уреждаш наследствени земи? Я да си купиш нов дом....
Съгласна съм с Кабала,но и друга идея ми хрумна,но не знам до колко ще съм в правилната посока-има ли вероятност за получаване на наследство?Друго-успех в кариерата,сприятеляване с влиятелни лица.Успех ти желая от все сърце!
 
passion-desireДата: Понедельник, 2013-03-18, 10:07 | Сообщение # 15
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Благодаря ,Moonlight за "погледа" ти върху солара ми .;) За получаване на наследство при мен съществува само един начин,който не е желателен .Относно кариера и влиятелни запознанства ,може и да "поработя" в тази посока ,щом го "пише" . wink
 
Форум » АСТРОЛОГИЯ » ПРЕДИКТИВНА АСТРОЛОГИЯ- ДИРЕКЦИИ, ПРОГРЕСИИ, СОЛАРИ И ТРАНЗИТИ » Солари
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz