Пятница, 2024-05-10, 07:51
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » АСТРОЛОГИЯ » ПРЕДИКТИВНА АСТРОЛОГИЯ- ДИРЕКЦИИ, ПРОГРЕСИИ, СОЛАРИ И ТРАНЗИТИ » Транзити на Марс
Транзити на Марс
ThunderGoddessДата: Вторник, 2013-03-12, 01:14 | Сообщение # 1
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
От утре, Марс се премества в собствния си знак Овен. Започва един нов Марсов цикъл, който силно ще повлияе на всеки един от нас, личната енергия и агресията ни. По време на транзита си през Овен, за мен той ще направи квадрат със Слънцето (в 10, у 12), квадрат Уран, Нептун, Луна (к5, у11), Меркурий (у1;у10 на к11). Ще има тригони към моя Марс, Венера и Юпитер. Като цяло, очаквам период, който е изпълнен със събития и явно ще ми се наложи да култивирам доста Марсова енергия. При вас как е положението?



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
MoonLightДата: Вторник, 2013-03-12, 15:37 | Сообщение # 2
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
При мен засегнати ще са 8 и 9домове.Не ми се мисли направо,от днес още започнах с нервите и агресията. twisted
 
kabalaДата: Среда, 2013-03-13, 16:10 | Сообщение # 3
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
МАРС ЩЕ МИ ТРЕСНЕ МС И ЩЕ НАПРАВИ ТРИГОН КЪМ НАТАЛНОТО СИ МЯСТО, ОБАЧЕ, ПАК ЩЕ МИ ЗАДВИЖИ ТАУ-КВАДРАТУРАТА. АМИ,МАРС В ОВЕН ЩЕ ПРЕДИЗВИКА ГОЛЯМА ИМПУЛСИВНОСТ, НЕСЪОБРАЗИТЕЛНОСТ И ЖЕЛАНИЕ ЗА ВЛАСТ. ЗА ТУЙ СИ МИСЛЯ, ЧЕ МОЖЕ ДА ИМА, ПАК, ИЗБЛИЦИ НА НАСИЛИЕ ИЛИ НЕЩО ПОДОБНО
 
passion-desireДата: Четверг, 2013-03-14, 23:56 | Сообщение # 4
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Аз вече го усетих тр.Марс в Овен и то абсолютно типично за него-крайно съм избухлива,паднах и за малко не си счупих крака ,тялото ми ще се пръсне от енергия... wink
Марс ми е в Стрелец в 1-ви дом , упр.на стелиума в 5-ти дом Луна/Венера/Сатурн ,квадрат Меркурий ,секстил Юпитер,упр АСЦ и уран УК3.

Тази  мощна комбинация Марс/Уран /Плутон и отсреща Нептун /Сатурн може да 'моделира" иновационна вулканична смес ,но не знам дали по Айнщайн или по ...Айнщайн  wink
 
kabalaДата: Четверг, 2013-03-14, 23:57 | Сообщение # 5
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Аз не го усещам,да ти кажа....по-скоро ми е едно лежерно и отнесено,а пък и моят марс е в стрелец
 
passion-desireДата: Пятница, 2013-03-15, 00:13 | Сообщение # 6
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Твоята Луна е Дева ,няма как да го усети ,нали Нептун и Юпитер сега и правят компания -хем копнежно ,хем доволно  wink
Моята е в Овен и не само тя...и както се бяха наредили тр,Луна,Марс ,Уран в Овен .Аз нямам отдушник към нея ,ако не броим съвпада и с Венера в Овен -ха ,ха .
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 00:27 | Сообщение # 7
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
абе и мъжът ми се чувства така,да ти кажа,а той е с луна в рак
 
passion-desireДата: Пятница, 2013-03-15, 01:16 | Сообщение # 8
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Тр. Сатурн какво е ' настъпил" и къде е на гости и какво прави в натала ?
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 01:28 | Сообщение # 9
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
при мен имаше квадрат към венера, към него ще направи тригон към венера.Нищо не е настъпвал още
 
passion-desireДата: Пятница, 2013-03-15, 01:47 | Сообщение # 10
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Е,как не ?!? Нали още ти държи Венера  и ще продължава ...Венера ти упр личния живот,в ъглов дом ,в аспект със Сатурн и най-важното "луда" и "дива" по задължение .След това ти не си човек настроен към ексцесии ,в смисъл можеш и с екшъни ,можеш и без тях -важното е нещата да си следват реда ,предназначението .Бърз поглед ,не е познавателно мнение с качество на етикет. wink
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 09:17 | Сообщение # 11
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
е,що по задължение.Аз съм си луда,откакто се помня-))).Ооооо,как да не съм настроена към ексцесии с квадрат марс- плутон twisted
 
passion-desireДата: Пятница, 2013-03-15, 13:03 | Сообщение # 12
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Има ли аспект квадрат ,има задължение ,а при теб е допълнено и от Сатурн .Марс ти е връх на подвижно тао по 6/3/9 ,екцесиите са повече ментални ,оказващи влияние върху работното ти ежедневие ,статус ...Преуморява ти се ума ,от това че желаеш да знаеш възможно повече от всичко 3/6 ,а 6/9 поради експанзивно търсене на "чистата" истина може да направи душата ти неспокойна,което да рефлектира върху здравето ти или да 'привличаш Марс/Плутон напрегнати външни о0бстоятелства. wink
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 15:16 | Сообщение # 13
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Не мога да кажа,че привличам напрегнати външни обстоятелства, по-скоро, аз ставам агресивна, ама доста, когато се опиташ да ме нацелиш,където съм решила,че не трЕбе пипаш-))) Така,че,ексцесиите са и ментални, и на физическо ниво,но си права за търсенето на истината,то с таз' Луна...как няма я търся,бе,братче biggrin
 
passion-desireДата: Пятница, 2013-03-15, 15:50 | Сообщение # 14
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Човек привлича онова ,което излъчва-факт ! ...и ти го потвърди wink Луната не търси ,поне не в смисъла ,в който тук разискваме ,особено пък някакви истини.Тя само приема ,реагира,потребира ,емпатира и т.н. на онова ,което търси /избира ,кой...Слънчо и неговата банда  wink
Агресията е готина проява и аз я приветствам ,разбира се по предназначение -здравословна е и е свързана с встъплението ,водещо до цел.;)
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 15:55 | Сообщение # 15
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
и ся,марс,като ми тресне слънцето и мерка по ред,съвсем ще озверея tongue
 
Форум » АСТРОЛОГИЯ » ПРЕДИКТИВНА АСТРОЛОГИЯ- ДИРЕКЦИИ, ПРОГРЕСИИ, СОЛАРИ И ТРАНЗИТИ » Транзити на Марс
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz