Четверг, 2024-05-09, 23:12
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » АСТРОЛОГИЯ » ПРЕДИКТИВНА АСТРОЛОГИЯ- ДИРЕКЦИИ, ПРОГРЕСИИ, СОЛАРИ И ТРАНЗИТИ » Прогресии на Луната
Прогресии на Луната
ThunderGoddessДата: Среда, 2013-03-20, 02:00 | Сообщение # 16
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Да питам, какво значение се придава на завръщането на прогресивната Луна в наталния й градус и знак? Има ли някакви специфики самия период за човека? Нещо ме тресна Урана с една идея явно, но пак не ми я изгради много логически, та търся логика тука.



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
passion-desireДата: Среда, 2013-03-20, 03:32 | Сообщение # 17
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Отговорът се крие във въпроса ти . wink ...завръщане !!! За период от 27-28 г си направила(когато това се случи) пътешествие ,ходила си на гости ,срещала си се с различни ситуации /хора ,влюбвала си се,копняла си ,губила си ,намирала си и т.н. като си реагирала/изживявала всичко това по 11+ 1 различни начина .задоволявайки нуждите и потребностите си ,връщайки се към себе си . wink
 
kabalaДата: Среда, 2013-03-20, 11:42 | Сообщение # 18
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
и,според мен,при това завръщане са много важни рождените аспекти на Луната. Там ги гледай
 
MoonLightДата: Суббота, 2013-05-04, 07:39 | Сообщение # 19
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (MoonLight)
Моята пр.Луна е във везни,а по натал-в скорпион.Другият месец ми предстои опозиция с Юпитер,вероятно пътуване или обучение ще ми донесе.Ще пиша после обратната връзка.

Цитата (kabala)
Муни,може да вземаш някакво емоционално решение в този период.

Kabala,много ти благодаря.Ти се оказа права-взех емоционално решение,но с разума над чувствата.Уф,чувствам се като в 3м от тарото. twisted
 
SkarletДата: Суббота, 2013-05-04, 11:23 | Сообщение # 20
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: офлайн

Цитата
Да питам, какво значение се придава на завръщането на прогресивната Луна в наталния й градус и знак? Има ли някакви специфики самия период за човека? Нещо ме тресна Урана с една идея явно, но пак не ми я изгради много логически, та търся логика тука. 

 Тъндър, много голямо значение има възвръщането на прогресивната Луна през наталната. Но за да се види къде и как ще се прояви това влияние трябва да гледаш дома, статуса на Луната по рождение и нейните аспекти. Ако Луната е на трон или в екзалтация по знак, с благоприятни аспекти, то влиянието ще бъде положително за делата по дома, в който се намира и който управлява......и обратно.


 
FloraДата: Воскресенье, 2013-05-05, 23:58 | Сообщение # 21
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 27
Репутация: 0
Статус: офлайн
При мен след 2 месеца прогресивната луна ще нанаправ съвпад с наталната. Съвпадът ще се случи в 12ти в рак. Сега пр. луна ми прави квадратура към нодалната ос. След 3-4 седмици сменя знака ( от близнаци в рак)  аспектите на  нат. луна са- тригон плутон У5, опозиция марс и нептунУ10. Какви може да се проявленията? Иначе наблюдавам ингреса на прогресивната луна при смяна на знака- от телец в близнаци и смея да твърся, че смяната на знак се усеща значително .
 
passion-desireДата: Вторник, 2013-05-07, 13:35 | Сообщение # 22
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Flora,усещащ /знаеш ли какво се случва вътре в теб в момента ?...ако да ,пр.Луна ,заедно разбира се със съответните транзити в периода ,ще те провокират да имаш преживявания като потребности и склонности ,произтичащи от това вътрешно усещане за себе си,от психиката ти.Това го прилагаш в частност сега ,към твоя натал ,където Луната ти е на трон и с достатъчно динамични аспекти,което означава че пр.Луна аспектираща планети по време на предстоя си в различни знаци ще те кара да реагираш по същия начин ,даже и аспект да е лек.При теб обаче има една особеност Луната ти е и управител на АСЦ ,значи винаги акцента ,резултата от това през ,което преминаваш като преживяване /случки вследствие прогресии винаги ще са свързани с подхода ти към живота и всеки път ще изважда на показ и/или  доразвива качествата на Рак-а,рефлектиращо върху взаимоотношенията .От това къде "пътува" (дом) ,с кого "се среща " (планети ) и защо (аспекти ) ще разбираш дали е дошло времето или не да "узрееш" в съответните сфери (ти си споделила в момента къде това се случва и какво засяга ).Ти каза ,че се усещащ като кардинален темперамент ,значи и ако прогресията е кардинална ,"узряването" при теб ще е до седмици при аспект и ще го усещат винаги като ново начало и ще реагиращ винаги защитно . wink
 
Форум » АСТРОЛОГИЯ » ПРЕДИКТИВНА АСТРОЛОГИЯ- ДИРЕКЦИИ, ПРОГРЕСИИ, СОЛАРИ И ТРАНЗИТИ » Прогресии на Луната
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz