Пятница, 2024-05-10, 07:59
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » АСТРОЛОГИЯ » ПРЕДИКТИВНА АСТРОЛОГИЯ- ДИРЕКЦИИ, ПРОГРЕСИИ, СОЛАРИ И ТРАНЗИТИ » Прогресии на Луната
Прогресии на Луната
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 09:22 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
При мен е много актуална тази тема. Прогресивната Луна навлезе в Риби, при условие,че по натала ми е в Дева,а и съм риба по слънчев знак. Всичко си беше ок, докато не приближи и тресна слънцето.Все съм ила емоционална,ама толкова ревлива,никога. Сега разбирам как се чувстват тези, 'дето могат да се засегнат от всичко.
 
MoonLightДата: Пятница, 2013-03-15, 09:37 | Сообщение # 2
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Моята пр.Луна е във везни,а по натал-в скорпион.Другият месец ми предстои опозиция с Юпитер,вероятно пътуване или обучение ще ми донесе.Ще пиша после обратната връзка.
 
ThunderGoddessДата: Пятница, 2013-03-15, 11:53 | Сообщение # 3
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Прогресивна Луна в Скорпион. Какво да кажа, много сълзи бяха изревани по един или друг повод, с много минали неща се срещнах като проблематики и трябваше да ги отработя. Толкова много неща свърших през този период, направо не мога да повярвам, чев се още това ми е работата наполовина, защото към момента съм тотално различен човек от това, което бях преди тази прогресия. Предстои ми съвпада с наталния Плутон, предчувствам от сега лека депресийка, но живот, какво да правиш. biggrin Сатурна, като тръгне прав, и той ще я оноди, заедно с Плутона, наведнъж biggrin



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 15:18 | Сообщение # 4
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Муни,може да вземаш някакво емоционално решение в този период. Тъндъре, де ти беше наталната Луна, щото и това е от значение. При мен са в опозе, а прогр. е в 9 дом
 
MoonLightДата: Пятница, 2013-03-15, 15:21 | Сообщение # 5
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (kabala)
Муни,може да вземаш някакво емоционално решение в този период.

Оооо,това не го знаех.По същото време ще имам и новолуние в 9дом, плюс Венерин "разврат". :D
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 15:29 | Сообщение # 6
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
а,такаааааа...ей го,дей сексОт
 
ThunderGoddessДата: Пятница, 2013-03-15, 15:29 | Сообщение # 7
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Прогресивната е в 3 натален и 2 прогресивен. Наталната ми луна е Козирог на к5



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 15:34 | Сообщение # 8
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
За знака,те питах,бе. Ся,направо ме обърка с прогресивните и натални домове
 
ThunderGoddessДата: Пятница, 2013-03-15, 15:50 | Сообщение # 9
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Хахаха, ем Козирог е. Аз ти се оплаквах във фейса, че изобщо тая скорпионска луна, моята Козирожка, не я понася.



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
passion-desireДата: Пятница, 2013-03-15, 17:06 | Сообщение # 10
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Интересно Тъндър , и при мен когато влезе пр.Луна в Скорпион започна серията "сълзивост" ,прекалено интензивно започнах да реагирам ,но и пък обсебващо (а това го мразя) ,доста близки хора на изкуството си заминаха завинаги ...През 12 дом е транзита ,направи ми тригон с Меркурий ,сега отива към секстил с Плутон ,след това ще направи куинконкс със стелиума Луна/Сатурн /Венера ,после съвпад Нептун и накрая тригон Слънце ,това докрая на годината .В момента е съвпад с тр.нодална ос и месец май със Сл.затъмнение.През периода започнах да не се страхувам от силните си емоции и да реагирам така както ми идва отвътре ,е не винаги защото Сатурн все пак там държи.Но на моменти съм страшно безскрупулна ,даже и отровна -хапя  biggrin
Макар наталната да ми е в Овен ,а прогресивната в Скорпион,не е чак толкова страшно ,защото все пак са марсови ,а и моята е упр.на 8-ми дом.
 
Gorchivo_VinoДата: Пятница, 2013-03-15, 22:08 | Сообщение # 11
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: офлайн
При мен пък програсивната ми Луна е в Лъв в 6 натален. Надявам се когато направи  тригон с нат. Юпитер (У10 в моя 10 дом), да си намеря работа най-сетне. smile
 
РеяДата: Пятница, 2013-03-15, 22:33 | Сообщение # 12
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 43
Репутация: 0
Статус: офлайн
Вино, дано, интересното е, че в миналото на точен тригон с Юпитер аз лично скъсах с моя работа при това доста грубооо.

Сега почти съм я избутала Скорпионската, хем искам вече да сменя знак, че да грейна и ще ми е благо, че и познато, а от друга страна хем ще прави някои кофти аспекти като отиде, а и не мога да се оплача до тук от нея, освен известното скриване от света, което изведнъж ме дръпна рязко преди време ама то си има своите дълбоки предимства. Ще видим, каквото такова.
 
kabalaДата: Вторник, 2013-03-19, 23:40 | Сообщение # 13
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Ам,то зависи в кой знак му е Юпитерът на виното-))),но,дай-боже да паднат спънките с този тригон.Нали знаеш,че е като пързалка. Може да даде и засилване на трудностите,ама и на възможностите
 
РеяДата: Среда, 2013-03-20, 00:12 | Сообщение # 14
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 43
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (kabala)
Нали знаеш,че е като пързалка. Може да даде и засилване на трудностите,ама и на възможностите
Много си права! Все пак "мъките" са си понякога нов шанс за нещо друго, далеч по-смислено за нас или просто му е дошло времето и Юпитер идва във формата на освобождение. Както и при смъртта, когато често се случва да е замесен.

Сетих се, Горчиво вино, че можеш да видиш също дали по принцип Юпитер е играл роля при теб в намирането на работа, тогава наистина може да очакваш подарък евентуално. Просто провери или се замисли до колко той въобще е характерен за твоите професионални ангажименти, до колко те се вписват в сферите на Юпитер.
 
ThunderGoddessДата: Среда, 2013-03-20, 01:45 | Сообщение # 15
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
И аз си чакам Стрелеца с нетърпение, писнА ми от тоз Скорпион, не че няма да го избутам, ама ми се задълбава и нацедява в едни филми, които не ми прилягат нещо до известна степен. Пешън, интересно, при теб става съвсем емоционална самата луна с този транзит и през 12ти, засяга доста вътрешни психологически теми и някои твои противоречиви страни, сигурно. Иначе аз се радвам на Сатурна, че горе-долу все се движи с крак с прогресивната ми Луна, че иначе щях да пропадна в някоя нереалистична дупка. Моята натална луна си е Сатурнова, добре си ми е с ограничението, понеже иначе ми се разваля вътрешния мир, а от липса на почва под краката ми, много вкисвам и ми се иска да хвърлям предмети по всички и всичко. biggrin



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
Форум » АСТРОЛОГИЯ » ПРЕДИКТИВНА АСТРОЛОГИЯ- ДИРЕКЦИИ, ПРОГРЕСИИ, СОЛАРИ И ТРАНЗИТИ » Прогресии на Луната
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz