Пятница, 2024-05-10, 00:17
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » АСТРОЛОГИЯ » ПРЕДИКТИВНА АСТРОЛОГИЯ- ДИРЕКЦИИ, ПРОГРЕСИИ, СОЛАРИ И ТРАНЗИТИ » Пълнолуние 27.03.2013г.
Пълнолуние 27.03.2013г.
MoonLightДата: Пятница, 2013-03-22, 18:44 | Сообщение # 1
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Предстоящото пълнолуние е на 6гр.везни,но не мога да постна картата и моля някой друг да го направи. tongue
Попада ми във втори натален,с една квадратура към Нептун-У8.Къде ще е при вас и какви са очакванията ви?
Забравих да спомена,че ми подариха билет за участие в националната лотария,току-виж съм спечелила. lol
 
passion-desireДата: Пятница, 2013-03-22, 20:09 | Сообщение # 2
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
"Красиво " пълнолуние ... wink

Добавлено (2013-03-22, 20:09)
---------------------------------------------
Moonlidht ,ти имаш ли индикации по натал за печалба от лотария,хазарт? wink

Прикрепления: 3036371.gif (113.2 Kb)
 
ThunderGoddessДата: Пятница, 2013-03-22, 21:00 | Сообщение # 3
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Квадрат Слънце (абе тез лунации напоследък имат против Слънцето ми явно biggrin ) По оста 1-7 ми е иначе. Слънцето ми е у11, явно ще е някаквос ъбитие, свързано с приятелски кръг или нещо такова.



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
MoonLightДата: Пятница, 2013-03-22, 21:19 | Сообщение # 4
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (passion-desire)
Moonlidht ,ти имаш ли индикации по натал за печалба от лотария,хазарт?

Не знам кои са тези индикации. redface
(давам предложение да се направи тема по този въпрос)
 
passion-desireДата: Суббота, 2013-03-23, 12:06 | Сообщение # 5
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Щом лунация ти активира Слънцето наплоследък  wink ,това би трябвало да показва ,че твърде емоционално реагираш на авторитетни за теб личности и ако искаш нещо отвън да не е 'против' Слънцето ти (Аза)  ,е време да направиш избор как ще се промениш отношението към другите (1/7 ) ,за да  получиш нужният баланс,хармония в приятелски кръг,същия с общи интереси.Може и признание,награда,била тя финансова или морална .Понеже лунацията е активирана от собствения си диспозитор ,също и от Уран ,който в твоята карта е в аспект с Луна -за мен при теб ще има прозрение ,относно умение ,което досега не си открила у себе си или ситуация ,свързана със жена ,касаеща лично теб.

Добавлено (2013-03-23, 00:11)
---------------------------------------------
Moonlight,индикациите за печалба от хазарт,лотария,игри и т.н. са свързани с комбинации 5-ти дом,Юпитер ,Венера ,Стрелец и тривиалния аспект Юпитер/Уран  wink

Добавлено (2013-03-23, 12:06)
---------------------------------------------
Moonlight,при теб лунацията попада върху нодалната ос,което още веднъж повтаря темата на същата-акцент върху взаимоотношенията.Понеже при теб е по оста 2/8 -ми домове ,ударението ще е върху финансовите,сексуални,психологични взаимоотношения с другите.Тъй като управителите на наталната ти нодалната ос активират това пълнолуние ,Уран също и е в аспект по натал с тях,вероятността наистина да получиш неочаквано известна сума пари е голяма,да изплатиш някакви финансови задължения,последна вноска и/или да се замислиш какво всъщност изпитваш по отношение на съществуващите ти сексуални контакти,интимност и дали да не реагираш по- страстно,спонтанно в тази област.Ако при Новолунието в Риби си съставила внимателно финансовите си дела,или си инвестирала в същите или в определен тип взаимоотношения,с цел производителност ,без да си злоупотребила с налагането си в партньорствата,сега ще ти "платят" с лихвите дължимото. wink

 
MoonLightДата: Суббота, 2013-03-23, 14:18 | Сообщение # 6
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (passion-desire)
Moonlight,при теб лунацията попада върху нодалната ос,което още веднъж повтаря темата на същата-акцент върху взаимоотношенията.Понеже при теб е по оста 2/8 -ми домове ,ударението ще е върху финансовите,сексуални,психологични взаимоотношения с другите.Тъй като управителите на наталната ти нодалната ос активират това пълнолуние ,Уран също и е в аспект по натал с тях,вероятността наистина да получиш неочаквано известна сума пари е голяма,да изплатиш някакви финансови задължения,последна вноска и/или да се замислиш какво всъщност изпитваш по отношение на съществуващите ти сексуални контакти,интимност и дали да не реагираш по- страстно,спонтанно в тази област.Ако при Новолунието в Риби си съставила внимателно финансовите си дела,или си инвестирала в същите или в определен тип взаимоотношения,с цел производителност ,без да си злоупотребила с налагането си в партньорствата,сега ще ти "платят" с лихвите дължимото.
Passion-desire,много ти благодаря за тълкуването! happy
 
passion-desireДата: Суббота, 2013-03-23, 16:50 | Сообщение # 7
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Моля  wink
Ти сама вече можеш по-обстойно да прецениш как,къде да реагираш в съответните области на по-личностно ниво. cool
 
ThunderGoddessДата: Суббота, 2013-03-23, 18:39 | Сообщение # 8
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Пешън, пак си точно в десятката, хвана ме натясно, така си е, както го казваш biggrin



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
passion-desireДата: Суббота, 2013-03-23, 21:26 | Сообщение # 9
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Ах ,как ме караш да се смея  biggrin wink
Ще напишеш нова астрология -никой с акцент на Стрелец/Юпитер не улучва точно и то в десятката ,а поне в десет десятки  lol wink ...важното е нещо да се улучи...
 
ВещичкаДата: Воскресенье, 2013-03-24, 00:34 | Сообщение # 10
Архангел
Группа: Администраторы
Сообщений: 58
Статус: офлайн
Пффф точно върху Плутона ми в 7 дом cheesygrin и ми активира големия тригон - Плутон/Венера/Марс... Идея си нямам какво да чакам или не чакам. Като дойде ще го видя какви ще ги натвори... 

 
ВещичкаДата: Четверг, 2013-03-28, 14:46 | Сообщение # 11
Архангел
Группа: Администраторы
Сообщений: 58
Статус: офлайн
Не знам дали се дължи на пълнолудието, ама два дни преди него - на 25 ми вадиха мъдрец. Януари дето се бях оплакала, че ме боли ухото и сега пак така + възпален синузит. На финала се оказа, че са предизвикани от мъдреца и ми го извадиха. Баси кошмара - зъба е здрав, а беше окичен с 3 гнойни торбички. Сега се друсам с антибиотици и болкоуспокояващи и съм на черешата цяла седмица cheesygrin ...

 
MoonLightДата: Четверг, 2013-03-28, 14:51 | Сообщение # 12
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Прояви се с многоооо харчене на пари за лекарства.Нямам думи,цяла седмица детето е болно и само сменяме лекарствата. mad
 
passion-desireДата: Четверг, 2013-03-28, 15:41 | Сообщение # 13
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Срив във взаимоотношенията ми,особено професионалните,приключване на някои лични.Приключих един професионален проект и се надявам докрая на седмицата и другите два.Пълнолунието ми е по оста 10/4 ти домове и макар да е голяма орбисата го броя като съвпад със стелиума във Везни -ЮЛВ,Уран ,Юпитер ,като последния е упр.АСЦ,секстил Марс упр 5-ти ,тригон с пр.Меркурий упр ДСЦ/МЦ .Подкрепа и помощ от семейството ми,особено от сестра ми (Уран ми е упр 3 -ти дом и Меркурий е постаен там).:)

Добавлено (2013-03-28, 15:41)
---------------------------------------------
Вещичка,лунация в Овен/Везни винаги слага акцент върху взаимоотношенията/другите ,по оста 1/7 пак ,при теб е двойно подчертано ,а щом е пълнолуние знаеш приключва ситуация ,ангажимент или там каквото е свързано със съответните дела на планети и домове ,активирани от същата.Понеже при теб новолунието е било пак по оста 1/7 -ми домове и ако е закачило нещо в градусите от 16-23 * планета/дом ,сега го е 'отнесъл" зъба или нещо по главата ти (1-ви дом).Но причината или провокатора( Уран ) в някой друг ,а ти "жертвата"-пълнолуние върху Плутон. wink

 
kabalaДата: Четверг, 2013-04-11, 08:01 | Сообщение # 14
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Напоследък тези новолуния и пълнолуния е влудяват и ме карат да яхам метлата. Така и стана,де.
 
BlackBettyДата: Четверг, 2013-04-11, 13:54 | Сообщение # 15
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
При мен нищо за сега...
 
Форум » АСТРОЛОГИЯ » ПРЕДИКТИВНА АСТРОЛОГИЯ- ДИРЕКЦИИ, ПРОГРЕСИИ, СОЛАРИ И ТРАНЗИТИ » Пълнолуние 27.03.2013г.
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz