Пятница, 2024-05-10, 09:59
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » АСТРОЛОГИЯ » ПРЕДИКТИВНА АСТРОЛОГИЯ- ДИРЕКЦИИ, ПРОГРЕСИИ, СОЛАРИ И ТРАНЗИТИ » Новолуние в Овен
Новолуние в Овен
passion-desireДата: Понедельник, 2013-04-08, 22:59 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Новолуние е Овен -двойно подчертаване на марсовите теми и дела ,пионерски дух и силен акцент върху взаимоотношенията .
Притежателите на кардинални оси,планети в 1/7-ми домове,стелиум в Овен/Везни ,застъпен марсов темперамент,родени при новолуние-старт!!! в посока Аз-Ти ,импулсивно ,интуитивно -познавателно ,страстно и неразумно  wink
 
MoonLightДата: Вторник, 2013-04-09, 07:25 | Сообщение # 2
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
В моя натал-в 9дом.Образува широк съвпад с Венера/Юпитер,тригон АЦ,секстил ДЦ,секстил Хирон,тригон Сатурн.Освен пътуване или обучение,не виждам какво друго да ми донесе. dry

п.п.тези дни ми е супер напрегнато,изнервено.трябва да се справям с ангажименти,с които нямам никакво желание,и избор най-вече.
 
passion-desireДата: Вторник, 2013-04-09, 14:16 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
...ще ти "донесе" ,онова /онези към които си настроена ,желаеща  wink
Лунация в Овен винаги акцентира върху взаимоотношенията ,а щом при теб попада по оста 9/3 ще бъдат замесени близки родственици,съседи,колеги (ако работиш) или същите ако учиш,свекърва (ако си семейна) ,леля ,далечен роднина или такъв,живеещ далеч от теб,човек ,който ти е близък по сходни интереси.След като няма напрегнати аспекти на Новолунието с натални планети ,периода е добър да разрешиш недоразумения със същите и вземайки решения (тригон Сатурн ) ,касаещи делата по съответните домове.Моментът е добър да реагираш по нов начин на отношението ти към заобикалящият те свят,житейска философия,другите -в смисъл ,да си по-импулсивна,интуитивна,по детски палава. "Бум" ,"екшън" във връзките,контактите ти ,особено социални/професионални ,във финансовите дела-искаш всичко сега и веднага.Толератност,но и действие,учтивост,но и се бори да устояваш своето.
Ще ми кажеш (като обратна връзка ) ,ако срещнеш някой ,който ще те вдъхнови? wink
 
BlackBettyДата: Вторник, 2013-04-09, 15:26 | Сообщение # 4
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Здравейте, аз съм зле с предикативната астрология, но да си кажа - това новолуния прави точен съвпад с нат. ми Юпитер в 8 дом (връх на ТАО-то ми и явно ще го активира), засяга 4,5,6,8,11 домове, Юпитер ми е най-аспектираната планета. Някой с идеи какво да очаквам?
 
passion-desireДата: Вторник, 2013-04-09, 16:05 | Сообщение # 5
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Увереност ,разширение ,нов прочит като философска нагласа ,дълбаейки по-дълбоко в себе си ; в увеличаване на собствените си ресурси посредством благодетел ,партньор и т.н ; в сферата на интимното ; споделяне на нещо "голямо" с друг -виж какво ти управлява Венера и в кой знак е ,там ще има "наливане" на свежи идеи/постъпки в посока финанси/връзки и Марс -там ще е "борбата за кокала".
Щом ти активира връх на "тао" ,взаимоотношенията ти искат преразгледане ,поемане в нова посока  ,чрез 4,5,6,8,11 домове и експанзия чрез парите на другите (Юпитер ),може и да "разкъсаш" някое табу.
Коя врата "ще отвориш" ?  wink -би ли дала обратна връзка след това ...
 
BlackBettyДата: Вторник, 2013-04-09, 17:43 | Сообщение # 6
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Ще споделя разбира се, ако има проявление smile Благодаря!
 
MoonLightДата: Вторник, 2013-04-09, 19:06 | Сообщение # 7
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (passion-desire)
Ще ми кажеш (като обратна връзка ) ,ако срещнеш някой ,който ще те вдъхнови
За пореден път,огромно благодаря.Естествено ще дам обратна връзка. happy

п.п.напоследък в никакви взаимоотношения не ми върви.това са ми най-смотаните дни и месеци -така че подобна среща ще ми се отрази идеално!


Сообщение отредактировал MoonLight - Вторник, 2013-04-09, 19:06
 
passion-desireДата: Вторник, 2013-04-09, 22:08 | Сообщение # 8
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Гледала ли си какво се случва в 3-ти,7-ми,11-ти ,АСЦ ?!?
Много Сатурн,Меркурий транзитен в заточение,Юпитер също,Нептун в 7-ми ...още един месец и ще се усмихнеш  wink
 
ThunderGoddessДата: Вторник, 2013-04-09, 22:41 | Сообщение # 9
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
При мене новолунието се пада в осми дом, тригон венера, марс, квадрат луна - днеска си уговорих операцията, която ми предстои и която ще бъде към края на месеца. biggrin За друго не знам какво да очаквам, но мисля, че това проявление точно си е като по книга. wink



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
passion-desireДата: Вторник, 2013-04-09, 22:49 | Сообщение # 10
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Thunder,защо си "пророкува" такова проявление на Новолуние в 8-ми дом и изброените аспекти? rolleyes  Имат ли връзка споменатите планети по някакъв начин с 8-ми дом и по натал ,имаш ли индикации за хирургическа намеса?
 
ThunderGoddessДата: Вторник, 2013-04-09, 23:01 | Сообщение # 11
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Аз не знам дали имам или нямам индикации за хирургическа намеса, но е факт, че ще има такава. wink Иначе имам к8 овен с управител марс в лъв квадрат с плутон (в 3ти), мисля, че това е достатъчно като индикация, че не съм от хората, чиито живот ще се размине без такива работи. Но и аз това не го броя много, това е процедура, която се прави почти ежедневно в болницата и се лежи максимум ден и след 10 дена си като нова зелка, така че не трябва да се очакват кой знае какви аспекти. А извън това, ти как би ги тълкувала, Пешън? wink



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
passion-desireДата: Среда, 2013-04-10, 00:05 | Сообщение # 12
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
"Хубава" индикация .;)
Не разбрах ,какво точно да тълкувам-Новолунието как ще ти се отрази или "индикацията"? wink
 
ThunderGoddessДата: Среда, 2013-04-10, 00:44 | Сообщение # 13
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Новолунието, хаха. biggrin Иначе за "индикацията" и Марса ми е в 12ти дом. Привсе че не съм навътре из медицинската астрология, това са все медицински домове, пък и техните управители в отношение, нали така?



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
kabalaДата: Четверг, 2013-04-11, 07:46 | Сообщение # 14
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Лунацията ми тряска 10 дом и се надявам да се засили работата.
 
passion-desireДата: Четверг, 2013-04-11, 14:48 | Сообщение # 15
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Thunder, сега разбра ли защо "искаш/"трябва"" да се "изчисти"/махне от теб посредством медицинска интервенция? 
Какъв е акцента на Новолунието и виж коя планета ти е на 20* ? wink
 
Форум » АСТРОЛОГИЯ » ПРЕДИКТИВНА АСТРОЛОГИЯ- ДИРЕКЦИИ, ПРОГРЕСИИ, СОЛАРИ И ТРАНЗИТИ » Новолуние в Овен
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz