Воскресенье, 2024-04-28, 00:01
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » АСТРОЛОГИЯ » МЕДИЦИНСКА АСТРОЛОГИЯ » Медицинска астрология
Медицинска астрология
kabalaДата: Вторник, 2013-03-19, 15:48 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Пускам една интересна карта на мой клиент, жена. Можете ли да кажете какъв е нейният проблем в момента? Само ще подскажа,че е придобит, а не е по рождение.



 
passion-desireДата: Вторник, 2013-03-19, 17:40 | Сообщение # 2
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Болести ,характерни за знаците Овен и Рак според мен -глава,зрение,стомашно-чревни ,детеродни органи или психосоматика,рефлектираща в сърдечната област.Първи стъпки за мен в медицинската астрология.Тук е интересно ,че в момента и двата върха на двете тао-квадратури са задействани и то от Сатурн и Уран/Плутон .Посещавал ли е човека психиатрично заведение или такъв тип специалист,това ми е интересно ? 
Имаш ли информация дали има събитие /криза в периода 1999-2003г,свързано с изгубване,край,опасност нещо по Плутон с близки /роднини ?
 
kabalaДата: Вторник, 2013-03-19, 23:21 | Сообщение # 3
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Събитие има,но през 1996 на 19 март и поставям тук картата,защото е от значение
 
passion-desireДата: Среда, 2013-03-20, 16:22 | Сообщение # 4
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Кабала,дай някакъв жокер по казуса,моля  wink
Интересува ме ,защото тр.Плутон е активирал така наречената конфигурация "Пръст на дявола" и може би притежателят на картата е жертвал нещо или самият той е бил в тази роля.Обикновено при задействане на тази конфигурация не са така положителни проявите. sad
 
kabalaДата: Среда, 2013-03-20, 16:28 | Сообщение # 5
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Ей,ся вече ме заби. Кой е тоя "Пръст на дявола?". Имало е инцидент,от където идва и това заболяване
 
passion-desireДата: Среда, 2013-03-20, 16:46 | Сообщение # 6
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
135*/135*/90* -Сатурн/Венера/Нептун

Добавлено (2013-03-20, 16:46)
---------------------------------------------
Какво е "изгубила" тази жена в пряк ,и в преносен смисъл  rolleyes какво дефицира в тялото и ?

 
kabalaДата: Среда, 2013-03-20, 16:48 | Сообщение # 7
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Жената е парализирана, вследствие на катастрофа. Сега се надява да проходи. Последната карта е на инцидента
 
passion-desireДата: Четверг, 2013-03-21, 00:43 | Сообщение # 8
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Упр.АСЦ квадрат Марс откъм 8-ми дом,Уран в 3-ти ,но едва ли само това е индикация ,че е предразположена към катастрофа?!? rolleyes
 
SkarletДата: Суббота, 2013-03-23, 18:52 | Сообщение # 9
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: офлайн
Не, не е само това индикацията за катастрофа в този хороскоп. Плутон, като основен управител на Скорпион и диспозитор на Уран е в опозиция със Слънцето.  Това само по себе си е белег за някакво изпитание. Марс в падение в Рак е връх на тауквадрат и е съуправител на Уран в Скорпион в 3 дом и на Слънцето в Овен в 8 дом. Уран в 3 дом управлява 6 дом - домът на здравето и е в опозиция с Юпитер в 9 дом, който от своя страна съуправлява 8 дом. Юпитер пък е в каре със Сатурн в заточение по знак, който пък е втори управител на 6 дом.
 А самата управителка на 3 дом Венера....ни лук яла, ни на лук мирисала, милата. Прави хубав тригон с Уран и с Марс, в екзалтация по знак и това е причината тя да остане жива. Венера е в квадрат с Нептун - У7. Вероятно друг е бил причината за катастрофата или просто не е шофирала тя - при хлъзгав път, мъгла или след употреба на алкохол, опиати и т.н.
  Кабалита, баща й, приятел или колега има ли замесени или загинали при тази катастрофа?


 
passion-desireДата: Суббота, 2013-03-23, 21:36 | Сообщение # 10
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Е,това вече ми задоволи не знаенето  redface
Скарлет,да попитам ,а тази Луна също връх на тао,подвластна на Уран ,в 6-ти дом,дали също не е причина притежателя на картата да привлича инциденти .в следствие вътрешни "бури" и "урагани" ?!? rolleyes
 
SkarletДата: Суббота, 2013-03-23, 21:54 | Сообщение # 11
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: офлайн
а тази Луна също връх на тао,подвластна на Уран ,в 6-ти дом,дали също не е причина притежателя на картата да привлича инциденти .в следствие вътрешни "бури" и "урагани" ?!?

Разбира се....тя е в 6 дом, връх е на таоквадрат, диспозитор е на Сатурн в Рак, който от своя страна е съуправител на 6 дом във Водолей. Мътна и кървава....


 
kabalaДата: Суббота, 2013-03-23, 23:16 | Сообщение # 12
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Скарлет,нямам идея.Не ми е било удобно да я питам,но тъй като и дадох някои неща,поддържаме връзка и вече усеща изтръпване на краката.Към мен се обърна с молба да видя дали ще може да ходи.
 
SkarletДата: Воскресенье, 2013-03-24, 12:13 | Сообщение # 13
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: офлайн
Мисля, че има надежда да проходи, но иска още малко време. Трудно ми е без рождени данни да кажа на 100 % дали и особено кога, но Уран като управител на 6 дом, е в екзалтация по знак, Луната в 6 дом образува тригон с Плутон, а той има отношение към възстановяването. Слънцето е в екзалтация по знак, а то управлява 12 дом - дом на хроничните заболявания и състояния. Образува сходящ тригон с Нептун - водолечение, рехабилитация, Меркурий в Риби не е в добра позиция, като управител на Асцендента, но пък е в точен тригон със Сатурн - съуправител на 6 дом и имащ отношение към парализирането. Прогресивното Слънце в Овен по време на катастрофата е в квадратура към Сатурн. Той е в заточение по знак, което е оказало неблагоприятното си въздействие, а е и ретрограден.....затрудняване, забавяне, ограничения и изпитания. Той има отношение към костната система, а Меркурий - към координацията на движенията. Рибите по принцип се свързват с краката, знаеш, и мисля, че точно този тригон ще направи чудо. Вероятно ще й бъде трудно по отношение на мускулатурата, заради лошата позиция на Марс.

 
passion-desireДата: Воскресенье, 2013-03-24, 16:09 | Сообщение # 14
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
"...Меркурий -към координацията на движенията..." 
Скарлет ,мога ли да те попитам лично за мен ,относно този казус ? По натал имам Меркурий в Риби (3-ти дом) ,квадрат Марс в Стрелец (1-ви дом) и в момента тр.Юпитер затваря тао-то ,като Юпитер ми е упр .на АСЦ и наистина от един ,два месеца ми е доста замаяно на моменти и като че ли не мога да си координирам движенията ?!? Има ли отношение този транзит към наталната спомената квадратура ,с такова проявление?
 
SkarletДата: Понедельник, 2013-03-25, 11:40 | Сообщение # 15
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: офлайн
Да, абсолютно!! А на К6 Овен или Телец е?

 
Форум » АСТРОЛОГИЯ » МЕДИЦИНСКА АСТРОЛОГИЯ » Медицинска астрология
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz