Суббота, 2024-05-11, 23:26
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » МАГИЯ. ТАРО.НУМЕРОЛОГИЯ.ЕЗОТЕРИКА » НЕАСТРОЛОГИЧНИ ПРЕДСКАЗАТЕЛНИ ТЕХНИКИ » Карти Таро - Практика
Карти Таро - Практика
ThunderGoddessДата: Вторник, 2013-03-19, 17:41 | Сообщение # 16
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (kabala)
Изтеглих три карти, тъй като съм обезпокоена за емоционалното състояние на един човек, както и за неговите намерения в живота му, обаче,нищо не вдянах. Изтеглих Звезда- обърната, 3Ж и 9П. Тъй като 9-ката пентакли е хубава карта, попитах от къде ще дойде тоз късмет и това, тотално ме обърка- върху нея се падна 3П.


Според мен няма за какво толкова много да се безпокоиш, вярно е, че човекът към момента е в едно малко по-обезнадеждено време в живота си, но не мисля, че има намерения дълго да се затлачва в това. Според мен към момента той има някаква подсъзнателна стабилност, която го държи на крака и скоро ще продължи пътя си напред и ще се махне от лошата ситуация, по някакъв начин ще я отработи. Три пентакли е за колективна работа, може да се хване в някакъв проект, който да го държи достатъчно дълго зает от мрачните му мисли и тази креативна работа да му даде по-оптимистични виждания.




Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
kabalaДата: Вторник, 2013-03-19, 21:25 | Сообщение # 17
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Тъндъре,мерси...Ще видим какво ще излезе
 
BlackBettyДата: Среда, 2013-03-20, 17:01 | Сообщение # 18
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Здравей Кабала,

По твоя въпрос, човека явно е претърпял крах по отношение на проект или мечта, но това събитие е далеч от човешките разбирания и причината е много дълбока, свързана с духовното му израстване или тотално не-израстване. Тогава може да е загубил вяра в себе си и в живота, като това му състояние може да продължава до днес, но според мен няма да продължи вечно и ще намери своя път, както и ще развие себе си, ще получи мъдростта която е трябвало да дойде с неволите му. 3 жезли ще се превърне успешно в 3 пентакли преминавайки през 9 пентакли, тоест това което ще постигне си е изцяло негово и само за него (говоря като урок и истина). Так че можеш да се усмихнеш и за да му дадеш едно рамо като подкрепа.
 
kabalaДата: Среда, 2013-03-20, 18:02 | Сообщение # 19
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Бети,много ти благодаря! Мисля, че имам идея за какво иде реч при този човек! Ще дам инфо как са се развили събитията. Ама, 9 пентакли не е ли по-добрата карта от 3-ката
 
BlackBettyДата: Среда, 2013-03-20, 18:45 | Сообщение # 20
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
3 пентакли е началото на реализирането на идея, най вероятно самостоятелна работа и първите успехи, които може да не са големи, но ще са достатъчни като стимул за последващо развитие. Крайния резултат е голямо самоусъвършенстване и достигане на блестящи резултати по 9 пентакли с предимно материална стойност. Човека случайно да има проблеми с пристрастяване към нещо?
 
kabalaДата: Среда, 2013-03-20, 18:49 | Сообщение # 21
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
до колкото знам,няма никакво пристрастяване.Защо? Ама,тройката пентакли излезе върху 9-ката пентакли
 
BlackBettyДата: Среда, 2013-03-20, 19:12 | Сообщение # 22
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Питам просто. По отношение на 3-та и 9-та, като последователност по-логична ми се вижда тази, все пак пояснителната карта върху конкретна карта няма позицията на четвърта във времевата последователност, а са двете като комбинация и при положение че са пентакли и двете някак така ми дойде отвътре и като тълкуване smile
 
ThunderGoddessДата: Среда, 2013-03-20, 22:44 | Сообщение # 23
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Бети, на тебе пристигна ли ти втората колода?



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
BlackBettyДата: Среда, 2013-03-20, 23:13 | Сообщение # 24
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Не съм, другия месец май ще я поръчвам, ще видя след като разпределя бюджета biggrin
 
ThunderGoddessДата: Среда, 2013-03-20, 23:48 | Сообщение # 25
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Е, айде, чакаме, много да ни гледаш с нея -)))))))



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
BlackBettyДата: Четверг, 2013-03-21, 00:02 | Сообщение # 26
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
хахаха, тя настоящата започна да се изтърква нещо, а не съм я преработила biggrin
 
ThunderGoddessДата: Четверг, 2013-03-21, 00:09 | Сообщение # 27
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Те са такива - и аз забелязах, че лесно се изтъркват. А бях толкова влюбена в тях, че бях купила безцветен лак и бях започнала да ги лакирам. Добре се получиха, но търпението ми свърши на втория лак и на около половината колода карти. И сега са си така - половината лакирани. biggrin



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
MoonLightДата: Пятница, 2013-03-22, 10:04 | Сообщение # 28
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (MoonLight)
За развитие на отношения до седмица?9ж-9п-Асо меч.


Давам обратна връзка до момента-има определен  напредък между двете,осъществили са комуникация помежду си,и се надявам все така да продължават и постепенно да заздравят отношенията си.
 
passion-desireДата: Пятница, 2013-03-22, 15:25 | Сообщение # 29
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Не съм запозната как се подхожда с карти таро ,а ми стана интересно ,трябва да задам въпрос както при хорарите ли тук ? rolleyes
Откъде се теглят тези карти??? redface
 
MoonLightДата: Пятница, 2013-03-22, 18:41 | Сообщение # 30
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Задава се въпрос,но е хубаво и да определиш срок за изпълнение.Може и онлайн да теглиш,може и от собствено тесте карти,ако имаш.

Поствам няколко полезни линка по картите и възможност за онлайн теглене:

http://sha-tarrot.blogspot.com/

http://tarotico.com/
 
Форум » МАГИЯ. ТАРО.НУМЕРОЛОГИЯ.ЕЗОТЕРИКА » НЕАСТРОЛОГИЧНИ ПРЕДСКАЗАТЕЛНИ ТЕХНИКИ » Карти Таро - Практика
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz