Суббота, 2024-05-11, 09:51
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 3 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » МАГИЯ. ТАРО.НУМЕРОЛОГИЯ.ЕЗОТЕРИКА » НЕАСТРОЛОГИЧНИ ПРЕДСКАЗАТЕЛНИ ТЕХНИКИ » Карти Таро - Практика
Карти Таро - Практика
passion-desireДата: Пятница, 2013-03-22, 19:09 | Сообщение # 31
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Благодаря ,Moonlight :*

Въпросът ми е :"Ще ми плати ли хонорара Х до края на месеца или да ползвам юридически услуги?" Изтеглих карта "Жрецът".
 
ThunderGoddessДата: Пятница, 2013-03-22, 21:07 | Сообщение # 32
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Струва ми се, че няма да ти ги даде лесно, определено ще трябва да го попритиснеш. Не знам дали е с юридически услуги или по някакъв друг начин, обаче. Със сигурност трябва да се включат други хора с авторитет и важно място в обществото, които попринцип не са свързани в отношенията между теб и този човек.



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
passion-desireДата: Пятница, 2013-03-22, 21:13 | Сообщение # 33
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Много ти благодаря,Thunder-много точна интерпретация ,защото и самото лице,дължащо ми пари ,също е обществена фигура. cool
 
MoonLightДата: Воскресенье, 2013-03-24, 16:17 | Сообщение # 34
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Как бихте описали човек по следните карти:10ч-влюбените-стр.съд.
(търсим виновника за определено "прeстъпление" и реших да се допитам до картите) wink
 
BlackBettyДата: Воскресенье, 2013-03-24, 19:48 | Сообщение # 35
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Лайти, по мое мнение човекът е семеен, скоро се е бракувал и е много влюбен. Мисля си че може да е подтикнат от чувства и желание да угоди на половинката си или просто е инструмент в нейните/неговите ръце.

Аз питах за връзката на един познат как се развива в последните 10 месеца и изтеглих Крал пентакли, 6 мечове, 4 жезли и пояснение към последната 8 жезли. Ще поясня че те живеят в чужбина по 6 мечове най-вероятно са все още там, но не съм сигурна. Какво мислите вие?
 
MoonLightДата: Воскресенье, 2013-03-24, 22:06 | Сообщение # 36
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (BlackBetty)
Лайти, по мое мнение човекът е семеен, скоро се е бракувал и е много влюбен. Мисля си че може да е подтикнат от чувства и желание да угоди на половинката си или просто е инструмент в нейните/неговите ръце.
Благодаря ти,Бети за помощта!По описанието,направено от теб,веднага се досетих за кого става дума.Между другото,аз "обвиних" половинката му,преди да тегля карти. cool

Цитата (BlackBetty)
Аз питах за връзката на един познат как се развива в последните 10 месеца и изтеглих Крал пентакли, 6 мечове, 4 жезли и пояснение към последната 8 жезли.

Да не са решили да се завърнат в родината или просто да им предстои преместване?
 
BlackBettyДата: Воскресенье, 2013-03-24, 22:41 | Сообщение # 37
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Това си го мислех и аз, но не съм сигурна кое от двете е дали са се върнали или са останали...
 
SuziДата: Воскресенье, 2013-03-31, 05:10 | Сообщение # 38
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 21
Репутация: 0
Статус: офлайн
В момента съм доста лабилна психически, има неща да стават, но аз като че ли си ги предизвиквам или вървя нанякъде - неосъзнато или подсъзнателно. Доста афектирана съм, та си зададох въпроса - какво се случва ? Реално картите показват точно състоянието ми...Паднаха се следните карти :
- Жрецът
- 10 Мечове
- 4 ка купи и понеже не ми хареса тълкуването им, викам чакай да тегля една за доизясняване на ситуацията - падна се
- Паж мечове...и 3-ка жезли wacko трябваше да са само три, но не издържах и не ми харесаха ...
Тълкуванията ги четох в http://sha-tarrot.blogspot.ch/2011/02/wands-3.html
 
ThunderGoddessДата: Среда, 2013-04-17, 01:03 | Сообщение # 39
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Сузи, отмират някакви стари твои консервативни виждания за нещо. Държала си се за тях и те са представлявали в чисто психологически план твой фундамент, нещо като твърда земя, на която трябва да стъпиш, но някак си не си се центрирал вътре в себе си а върху външно обстяотелство. Винаги, когато считаме, че нещо е жизнено важно за живота и щастието ни, става така, че то бива издърпано, за да се научим да се справяме без него. Според мен това се е случило и с теб. Някаква твърде голяма твоя пасивност виждам в тези карти, някак си се иска от теб да се движиш по-активно в живота си.

И аз се включвам с един подобен въпрос - от 2 дни насам ме гони някаква параноя, паника, рационално необяснима, не знам от къде се взема, но все едно очаквам нещо лошо, а на съзнателно ниво не мога да разбера какво лошо предстои, всичко ми изглежда добре на мен. Не мога да намеря обяснението в себе си, колкото и да се ровя. Та питах защо изпитвам това усещане - излязоха Две жезли, две пентакли, об 6 жезли




Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
ВещичкаДата: Четверг, 2013-04-18, 19:36 | Сообщение # 40
Архангел
Группа: Администраторы
Сообщений: 58
Статус: офлайн
Тъндъре,

моя приятелка искаше да и хвърля едно таро във връзка със здравословното състояние на баща и, който е с рак, с разсейки навсякъде. Изтеглих 5 карти и се опулих - първо, че са главни аркани и второ, че хич не ми харесва тая подредба, въпреки че картите са "хубави".

Отшелникът, обесеният, светът, четворка пентакли и жрецът.

Как ги виждаш ти нещата?


 
ThunderGoddessДата: Четверг, 2013-04-18, 19:43 | Сообщение # 41
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Съжалявам да чуя това за приятелката ти, трябва да й е наистина трудно, това е една много коварна болест. НО какво да ти кажа - картите излизат хубави, защото в случая с този човек му предстои нещо хубаво - да се избави от мъките и да се прибере в това, което е истинският ни дом. Не мисля, че му остава повече от година на тази планета. Усещането, което пораждат у теб сигурно не е хубаво, защото все пак питаш за приятелката си, а тя определено няма да се чувства добре от това.



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
ВещичкаДата: Четверг, 2013-04-18, 19:57 | Сообщение # 42
Архангел
Группа: Администраторы
Сообщений: 58
Статус: офлайн
Въййй явно и твоята прогноза е като моята... Язък за добрия човек. Познавам го лично и е много хубав човек.

А откъде съдиш за 1-та година. Аз така и не се научих да разбирам за времената по тия карти.


 
ThunderGoddessДата: Четверг, 2013-04-18, 20:00 | Сообщение # 43
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Няма конкретна карта за това, просто така ми падна отговора от Вселената. smile Въпреки, че Светът като карта, имам бегли спомени, май беше за 1 като перидо - месец, година, нещо такова, но едно.



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
ВещичкаДата: Четверг, 2013-04-18, 20:08 | Сообщение # 44
Архангел
Группа: Администраторы
Сообщений: 58
Статус: офлайн
Тенк ю мама за обяснението!

 
Gorchivo_VinoДата: Пятница, 2013-04-26, 19:22 | Сообщение # 45
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: офлайн
Зададох въпрос "Какво ме очаква през лятото?". Паднаха ми се следните 3 карти (тегля ги от един сайт Подреждане с 3 карти):
1. Двойка пентакли
2. Дявола
3. Девятка чаши
Дали ще пия горчиво вино? biggrin
 
Форум » МАГИЯ. ТАРО.НУМЕРОЛОГИЯ.ЕЗОТЕРИКА » НЕАСТРОЛОГИЧНИ ПРЕДСКАЗАТЕЛНИ ТЕХНИКИ » Карти Таро - Практика
  • Страница 3 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz