Воскресенье, 2024-04-28, 06:15
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » МАГИЯ. ТАРО.НУМЕРОЛОГИЯ.ЕЗОТЕРИКА » НЕАСТРОЛОГИЧНИ ПРЕДСКАЗАТЕЛНИ ТЕХНИКИ » Карти Таро - Практика
Карти Таро - Практика
ThunderGoddessДата: Воскресенье, 2013-03-10, 23:51 | Сообщение # 1
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Задавайте въпросите си към Таро. Може да имате комбинации, които сами сте си изтеглили, а може и да помолите някой от съфорумците да ви изтегли. Отговорите на вашите въпроси зависят от добрата воля на другите.





Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides


Сообщение отредактировал ThunderGoddess - Понедельник, 2013-03-11, 03:12
 
ThunderGoddessДата: Четверг, 2013-03-14, 01:44 | Сообщение # 2
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Слагам първите два въпроса и ще ми е интересно да чуя мненията ви. Въпросът е какви са мотивите зад постъпките на двама човека?
На първия мотивите са 4 меча 3 жезли об асо мечове
На втория мотивите са 9 пентакли об 7 жезли свят ...




Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
MoonLightДата: Четверг, 2013-03-14, 16:17 | Сообщение # 3
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата
На първия мотивите са 4 меча 3 жезли об асо мечове
Тъндър,с обърнатите знаеш че нямам никаква практика,гледам значенията от книжките,затова ако бъркам,моля да ме извиниш.По тези карти мисля,че някой е попаднал в принудителен застой-липсвало е всякакво движение/промяна и е осъзнал,че ако предприеме своя ход,ще предизвика обратното.Другото,което ми хрумна по комбинацията,дълго време преди това да е обмисляно всичко,като причината да е свързана с комуникация/сътрудничество-просто да търси начин да осъществи контакт или търси помощ???
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 09:36 | Сообщение # 4
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
За първия,според мен, мотивите са от скука. Дори може да е разгласил нещо и на други хора и е смятал,че по този начин ще излезе от сянката и ще го забележат. При втория има някаква кармичност.Тоз да е се занимава с магии,бе? При него е започнало някакво преобразувание, започнал е вътрешна борба и знае към какво се стреми вече,а и светът,според мен, означава,че е на прав път.
 
ThunderGoddessДата: Пятница, 2013-03-15, 11:58 | Сообщение # 5
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
В интерпретацията и на двете има вярни неща, според информацията, която имам, поне за първото. За второто не знам.



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 15:23 | Сообщение # 6
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
бе,ще станем спецове,тука,да знайшшш biggrin
 
MoonLightДата: Пятница, 2013-03-15, 20:18 | Сообщение # 7
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
За развитие на отношения до седмица?9ж-9п-Асо меч.От една страна ми се струва,че не е възможно развитие,но от друга се чудя,възможно ли е това асо меч да разреши проблемната ситуация,в която се намират.(става въпрос за охладнели приятелски отношения)
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 20:32 | Сообщение # 8
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
ми,тооо,първите две карти са си статични.Като че ли всеки от тях има страхове какво ще каже другия, ако се предприеме първата крачка, ама втората карта не иска да променя статуквото пък, обаче туй асо ще ги накара да се размърдат,ама си мисля,че заради първите 2 карти, може и да не стане
 
BlackBettyДата: Пятница, 2013-03-15, 22:35 | Сообщение # 9
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Въпросът ми беше "Какви са намеренията на А към мен?". Изтеглих 3 мечове, Жрецът и Императорът. Нещо ми звучат много агресивни последните две в комбинация, а може и да означават сериозни намерения свързани с изпълнение на обществените норми. 3 меча предполагам означава че е имало тежка раздяла, нещо което създало силен и суров човек. На въпроса какви чувства изпитва същия този човек към мен изтеглих Слънцето, 3 чаши и Сила, а на въпроса дали ще ме потърси изтеглих Алхимия, Отшелникът и Колелото на съдбата (тях ги пиша информативно, за добиване на по-пълна представа)Ще се радвам и на вашето мнение.

Добавлено (2013-03-15, 22:35)
---------------------------------------------
Това което ме учуди е че се падат толкова много големи аркани!

 
MoonLightДата: Суббота, 2013-03-16, 09:21 | Сообщение # 10
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (BlackBetty)
"Какви са намеренията на А към мен?". Изтеглих 3 мечове, Жрецът и Императорът
Бети,възможно ли е да търси помощ от теб-да е преживял тежка раздяла(както написа и ти) и в твое лице да вижда някой,на който да разчита,някой,чрез който да преодолее страданието си?Чрез теб да успее да си "стъпи на краката".
 
ThunderGoddessДата: Суббота, 2013-03-16, 18:47 | Сообщение # 11
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
BlackBetty,  Намеренията му са, че е коте с подвита опашка и търси подкрепа някаква от теб. Явно за определено нещо то стоиш по-високо от него и можеш да му помогнеш - вероятно в някакъв професионален или социален план, не толкова в личен. За чувствата, според мен са чисто приятелски и някак си силно оценява интелекта ти. За търсенето - ще те потърсио, но трябва да мине някакво определено време на пасивност първоначално от негова страна.

MoonLight, стабилно развитие според мен. Дава се някаква основа и хората са честни помежду си. Хубави карти за приятелски и най-вече, бизнес отношения.




Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
BlackBettyДата: Суббота, 2013-03-16, 19:10 | Сообщение # 12
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Благодаря ви момичета!
 
kabalaДата: Вторник, 2013-03-19, 15:12 | Сообщение # 13
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Изтеглих три карти, тъй като съм обезпокоена за емоционалното състояние на един човек, както и за неговите намерения в живота му, обаче,нищо не вдянах. Изтеглих Звезда- обърната, 3Ж и 9П. Тъй като 9-ката пентакли е хубава карта, попитах от къде ще дойде тоз късмет и това, тотално ме обърка- върху нея се падна 3П.
 
MoonLightДата: Вторник, 2013-03-19, 15:35 | Сообщение # 14
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (kabala)
върху нея се падна 3П.
Кабала,за 3п съм чела,че се свързва и със специалист по областта,която те интересува.
 
kabalaДата: Вторник, 2013-03-19, 15:50 | Сообщение # 15
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
къв специалист,бе...за кво ми е специалист? Аз питам за друг човек
 
Форум » МАГИЯ. ТАРО.НУМЕРОЛОГИЯ.ЕЗОТЕРИКА » НЕАСТРОЛОГИЧНИ ПРЕДСКАЗАТЕЛНИ ТЕХНИКИ » Карти Таро - Практика
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz