Воскресенье, 2024-05-12, 13:56
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » ПЛЮВАЛНИК.ОФФ ТОПИК-))) » ПЛЮВАЛНИК.ОФФ ТОПИК-))) » !!!Важна!!! Администраторска/модераторска тема (Новини. Вашите въпроси/нашите отговори)
!!!Важна!!! Администраторска/модераторска тема
ThunderGoddessДата: Четверг, 2013-03-14, 14:56 | Сообщение # 16
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
tongue wink

Мене ме слушат, бре biggrin Според мене ако го пишеш ръчно, може и да не излязат, по-добре направо си ги избирай от менюто там.




Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
BlackBettyДата: Четверг, 2013-03-14, 14:59 | Сообщение # 17
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Дала съм, едната е картинка, другата ми излиза като точка и запетая със скоба...  dry - и тази не ми излиза като картинка! Сега пък ми излезе, странно, явно има някакъв пиниз.

Сообщение отредактировал BlackBetty - Четверг, 2013-03-14, 15:00
 
ThunderGoddessДата: Четверг, 2013-03-14, 15:14 | Сообщение # 18
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Ама във всички случаи ли прави така или от веме навреме? Иначе при мен излиза и горната като картинка. Нещо компа ти явно е алергичен към руски сайтове и не ги харесва. Друго обяснение нямам.

Добавлено (2013-03-14, 15:14)
---------------------------------------------
http://chatwing.com/kabala

Директен линк към чата, ако някой иска да си го отвори в голям прозорец. happy




Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
BlackBettyДата: Четверг, 2013-03-14, 15:28 | Сообщение # 19
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Еми веднъж излизат веднъж не, не мога да го разбера. Може и да е алергичен към руски сайтове, знам ли. Мерси все пак.
 
ВещичкаДата: Четверг, 2013-03-14, 15:56 | Сообщение # 20
Архангел
Группа: Администраторы
Сообщений: 58
Статус: офлайн
Чекайте бре, кви рангове, кви пет лева. Ай ся и дивотии.

Весо,

ако някой ти даде ранг и кво? Ще ти порасне ли по-голям? Или автоматично с ранга ще получиш и знание?

От мен лично не очаквайте да раздавам рангове. Нямам намерение да правя лични оценки на когото и да било, а дори и да направя, то няма да са публични, а ще си останат за мен!


 
kabalaДата: Четверг, 2013-03-14, 16:07 | Сообщение # 21
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Ми,то не е лична оценка, в крайна сметка, а заради това, че познаваме добре хората. След време и на други ще се прибави това, че са проверение
 
ВещичкаДата: Четверг, 2013-03-14, 16:11 | Сообщение # 22
Архангел
Группа: Администраторы
Сообщений: 58
Статус: офлайн
Абе Кабалита, тва не е ли лично оценяване cheesygrin ... Ама че си и ти tongue ...

 
Gorchivo_VinoДата: Четверг, 2013-03-14, 17:01 | Сообщение # 23
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (ThunderGoddess)
Но и двамата знаем (пък и останалите потребители), че мненията ти се въртят главно из офф-топика и аудио галерията.


Това го казваш, защото не си следила през последните 2-3 месеци участието ми в двата други форума, което е основно в астро теми и дори отговори на хорарни въпроси на други хора. Но както и да е, не се сърдя на никого, все ми е тая дали ще имам ранга. Аз ще продължавам да си се развивам в посоката, в която съм започнал, независимо от това дали другите ми вярват, че мога да постигна нещо или не.
И в този форум смятам да се включвам в астро теми, стига да нямам проблеми  с логването. И сам ще си извоювам правото да бъда наравно с другите.


Сообщение отредактировал Gorchivo_Vino - Четверг, 2013-03-14, 17:06
 
ThunderGoddessДата: Четверг, 2013-03-14, 17:10 | Сообщение # 24
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Сложих нов флаш чат заради проблемите със стария. Този е по-тежка версия и поради тази причина, ще трябва да намерите линка към него от навигацията в главната страница. За сметка на това има някакви други опции, да си чатите само с отделни пторебители например, а не само в общия канал. Малко по това прилича на IRC, който някога е имал честта да го ползва. Отново, логването и при него, не е свързано с логването в акаунта, а е отделно. За разлика при другия, при рефреш на страницата, ще трябва да се логвате наново.



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
Gorchivo_VinoДата: Четверг, 2013-03-14, 17:13 | Сообщение # 25
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: офлайн
А къде изчезна чата?
 
ThunderGoddessДата: Четверг, 2013-03-14, 17:24 | Сообщение # 26
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Чети горе.



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 09:42 | Сообщение # 27
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Вещер,не го смятам за оценка ,бе...просто съм имала предвид това,заради хора,които спамят
 
РеяДата: Пятница, 2013-03-15, 14:52 | Сообщение # 28
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 43
Репутация: 0
Статус: офлайн
biggrin С този ник успях да объркам даже и Кабала, че не ме познава. Засега съм с него, докато видя как стоят нещата наоколо, а после ще си вляза в моя, най-вероятно ще направя нов, че май няма смяна на име.

Все тая ми е дали ще съм проверен или не, но това с кодовете е неудобство, признавам. Нямам претенции, ще чакам Тъндър да му намери цаката.
Иначе съм съгласна с Вещичка.
 
ThunderGoddessДата: Пятница, 2013-03-15, 15:21 | Сообщение # 29
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Кабалита, намерих го къде се маха това чудо, ето го: http://forum.ucoz.com/forum/42-13711-1, въпроса е, че аз, въпреки че съм администратор, нямам право да коригирам правомощията на отделните групи потребители. Ако те притеснява сигурността, не мисля, че е такъв проблем, при регистрация също се въвежда такъв код, пък и за сега се регистрират само хора, които познаваме и няма смисъл да въвеждат това досадно нещо.



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 15:31 | Сообщение # 30
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
аааа, значи за проверените няма код,така ли? Ми,аз от де да знам,бе....чеки...ся ще го поправя и за Рея
 
Форум » ПЛЮВАЛНИК.ОФФ ТОПИК-))) » ПЛЮВАЛНИК.ОФФ ТОПИК-))) » !!!Важна!!! Администраторска/модераторска тема (Новини. Вашите въпроси/нашите отговори)
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz