Суббота, 2024-05-11, 11:05
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » ПЛЮВАЛНИК.ОФФ ТОПИК-))) » ПЛЮВАЛНИК.ОФФ ТОПИК-))) » !!!Важна!!! Администраторска/модераторска тема (Новини. Вашите въпроси/нашите отговори)
!!!Важна!!! Администраторска/модераторска тема
ThunderGoddessДата: Вторник, 2013-03-12, 22:11 | Сообщение # 1
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Направих няколко козметични промени, ако има проблеми и неясноти, питайте. Най-важното, което към момента направих, е да сложа кода на чата не в отделен прозорец, а вграден в самата тема на сайта. От една страна това позволява удобството да го ползвате по-лесно и навсякъде, от друга към момента всеки, който влиза в сайта, дори като гост, може да го чете и да пише в него. Който има претенции към сегашното положение на нещата, да си каже. Ако се съберете повече хора, които искате да е в отделен раздел, който да е достъпен само с потребителско име и парола, ще го преместим.



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
MoonLightДата: Вторник, 2013-03-12, 22:16 | Сообщение # 2
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Тъндър,браво,поздравления за промените.Всичко е перфектно и от моя страна нямам никакви забележки. happy
 
ThunderGoddessДата: Вторник, 2013-03-12, 22:23 | Сообщение # 3
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Иии, експериментираме с още една опция???



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
Gorchivo_VinoДата: Среда, 2013-03-13, 18:15 | Сообщение # 4
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: офлайн
Имам проблем с логването в чата. sad Наложи се да влизам като  гост. Не мога да разбера как става с този chatWing и кой акаунт трябва да се ползва за там. Освен това, защо на моя акаунт пише "Пользователи", а не "Проверенные", както е примерно при акаунтите на MoonLight, nerealna и други? Някакво деление ли има между потребителите? И защо всеки път ми иска да пиша код при публикуване на мнение във форума?
Благодаря предварително!


Сообщение отредактировал Gorchivo_Vino - Среда, 2013-03-13, 18:16
 
kabalaДата: Среда, 2013-03-13, 18:29 | Сообщение # 5
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Горчиво вино,така е. Така се влиза и си ползваш ника. Тъндъра го изнамери този чат и го извъка като лайно на средата на сайта-)))...Иначе, другият е много малък и не може да се оправи. Имам право да напиша едните като проверени,а другите като ползватели и съм го направила за хора, които познавам.Само МуунЛайта не съм още,ама сега ме мързи.Тъндъра да го направи
 
ThunderGoddessДата: Четверг, 2013-03-14, 01:25 | Сообщение # 6
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Да, така е, чатът е една отделна система от самия форум и всеки трябва да се логне като гост и после да си избере ника, с който да пише, не се притенсявай, това не е проблем, Весо!
Относно ранговете на потребителите - лично аз съм дала на МунЛайт и на Валя като хора, които от доста време са във форумната общност (дори и да не става въпрос за тази) и са били активни с включванията и мненията си. Мога да те уверя, че разлика в ранговете на практика няма, освен този код, който трябва да се въвежда с всяко мнение. Възнамерявам, ако намеря къде е опцията, да го изключа за всички регистрирани потребители. Моля само всички участващи за малко търпение и толерантност, докато се науча и аз самата да си върша работата, защото, признавам, нито имам математическия ум да схвана логиката на цялата история толкова бързо, нито пък досега ми се е налагало да модерирам форум.




Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
Gorchivo_VinoДата: Четверг, 2013-03-14, 10:18 | Сообщение # 7
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: офлайн
Ами дай тогава и на мен ранг. tongue Аз съм от почти 3 години из астро форумите, а и не съм спамър (освен ако, разбира се, ми нямаш доверие де). Много е гадно да се въвежда този код всеки път, а и не винаги мога да разбера какво точно пише на картинката.
 
kabalaДата: Четверг, 2013-03-14, 13:34 | Сообщение # 8
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Аз, пък съм от 2004. Това е наше решение, в крайна сметка. Тези хора ги познавам отдавна, а някои, дори, лично. Ако Тъндъра или Вещера решат, да ти дадат ранг, щом ти дразни егото
 
BlackBettyДата: Четверг, 2013-03-14, 14:30 | Сообщение # 9
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Хахахахахаа може ли на мен да не ми давате ранг??!?! Хахахахахаха

Сега да си дойда на думата, тия емотикони във форума защо излизат както си искат!!! Дразнят ме!
 
kabalaДата: Четверг, 2013-03-14, 14:43 | Сообщение # 10
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
НЕ МОЙ-)))) КОИ ЕМОТИНКИ,БЕ
 
ThunderGoddessДата: Четверг, 2013-03-14, 14:43 | Сообщение # 11
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Ти не си спамър, ти си бил винаги с примерно поведение и не си създавал конфликти, което е едно добро начало и го оценявам. Но и двамата знаем (пък и останалите потребители), че мненията ти се въртят главно из офф-топика и аудио галерията. И не казвам, че това е лошо, нито искам да се чувстваш по тази причина дискриминиран, но лично аз мога да дам ранг на човек, който активно участва и в астрологичната дискусия. На мен лично, струва ми се, всички трябва да са равни и ако има някакви преференции, да са според постиженията им. Но щом смятате това за такава "социална" несправедливост, аз лично няма да дам ранг повече на когото и да е било, каквото и ще да стане. Кабала и Вещера да определят предпоставките са рангуването.



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
kabalaДата: Четверг, 2013-03-14, 14:48 | Сообщение # 12
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
МИ,ХАЙДЕ ДА НЯМА И МОДОВЕ И АДМИНИ,ТОГАВА...НЕ ПРИЕМАМ ЕГОЦЕНТРИЗМА И СТАВАМ ОЩЕ ПО-ГОЛЯМ ДЕБИЛ....ЗАКЕРКЕНЕЧВАМ СЕ, СЪВСЕМ
 
BlackBettyДата: Четверг, 2013-03-14, 14:53 | Сообщение # 13
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (kabala)
НЕ МОЙ-)))) КОИ ЕМОТИНКИ,БЕ

Край! Сега ще страдам много! За тези емотки говоря  tongue ;)
 
kabalaДата: Четверг, 2013-03-14, 14:54 | Сообщение # 14
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
е,че,кво им е...при мен излизат
 
ThunderGoddessДата: Четверг, 2013-03-14, 14:55 | Сообщение # 15
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
E как така ти излизат, когато си поискат? Хахахахах, дай пример, ако наистина е така, това ще е доста смешен слуай. biggrin



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
Форум » ПЛЮВАЛНИК.ОФФ ТОПИК-))) » ПЛЮВАЛНИК.ОФФ ТОПИК-))) » !!!Важна!!! Администраторска/модераторска тема (Новини. Вашите въпроси/нашите отговори)
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz