Воскресенье, 2024-05-12, 01:32
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Форум » ПЛЮВАЛНИК.ОФФ ТОПИК-))) » ПЛЮВАЛНИК.ОФФ ТОПИК-))) » !!!Важна!!! Администраторска/модераторска тема (Новини. Вашите въпроси/нашите отговори)
!!!Важна!!! Администраторска/модераторска тема
MoonLightДата: Суббота, 2013-03-30, 08:33 | Сообщение # 46
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (Рея)
з направо се чудя откъде там се знае, че има форум, а и кой е форумът. Явно, въпреки незаинтересоваността си, някои хора силно се вълнуват по въпроса. То голяма работа станало, че трябва чак тъпан да се бие.
Да,явно е така,а като нямаш личен живот,се вълнуваш от случващото се в нета. biggrin
 
ThunderGoddessДата: Суббота, 2013-03-30, 12:09 | Сообщение # 47
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Не веднъж покрай тези скандали е даван линк към форума - това, че хората не са се регнали, не значи, че не са го видели и не се навъртат тука като хиени. А списъка с потребители се вижда и от нерегистрирани потребители, така че дори и да не е регистрирана, пак списъка се вижда. Аз лично не съм видяла опция да може да ссе ограничи вижданеот на списъка от гостите/потребителите.



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
РеяДата: Суббота, 2013-03-30, 13:55 | Сообщение # 48
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 43
Репутация: 0
Статус: офлайн
Освен в чата да е даван такъв линк, не виждам къде другаде... из темите не съм попадала досега. Но и защо е нужно?!
 
ВещичкаДата: Суббота, 2013-03-30, 16:27 | Сообщение # 49
Архангел
Группа: Администраторы
Сообщений: 58
Статус: офлайн
Тъндъре,

анджък де, щото и аз не намерих от къде се ограничава, та затова питах. Иначе е смешно и тип "женски пазар" поведението, но то си е за тяхна сметка...


 
Форум » ПЛЮВАЛНИК.ОФФ ТОПИК-))) » ПЛЮВАЛНИК.ОФФ ТОПИК-))) » !!!Важна!!! Администраторска/модераторска тема (Новини. Вашите въпроси/нашите отговори)
  • Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz