Воскресенье, 2024-05-12, 23:54
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » АСТРОЛОГИЯ » НАТАЛНА АСТРОЛОГИЯ » Синастрия
Синастрия
passion-desireДата: Суббота, 2013-04-20, 21:23 | Сообщение # 16
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Ами ,избирай съботата и неделята и да каца ,какво гледаш разни синастрии .Докога теб ще те "избират" rolleyes wink

Добавлено (2013-04-20, 21:23)
---------------------------------------------
Поставям карта на синастрия мъж /жена -вътрешната карта е на мъжа ,ако имате желание да интерпретирате как всеки от участниците възприема другия . wink
Прикрепления: 5190723.gif (87.7 Kb)


Сообщение отредактировал passion-desire - Суббота, 2013-04-20, 21:25
 
FloraДата: Воскресенье, 2013-04-21, 12:22 | Сообщение # 17
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 27
Репутация: 0
Статус: офлайн
Отворих синастрята. Мога да напиша няколко реда, без да умувам много( и то за някои аспекти, които аз съм имала в синастрии). С този тегов ац в неин 8-ми дом- много силно привличане. Имала съм го по същия начин- негов ац в мой 8ми дом, силно сексулано и изобщо всякакво прибличане, оба4е също и чувство за  опастност, трансформация. Но той има цял стелиум в 8ми, така че мисля, че тези енергии са му  напълно познати и му харесват. Имат съвпад на венерите. Тук за хубаво или не ( може би да, защото тя поне може да го държи) има съвпад на неин сатурн с негова венера. Може да му стяга юздите от време на време, да му критикува вкусовете или просто да е по-зрялата. А може би му се струва, че тя е по-резервираната, по-студената в цялата работа. Неин сатурн на негов мц- ще му помогне да израстне, ще го тика малко ( така да се каже) да поеме кариерата си и работата си, амбициите си в свои ръце. Неина луна съвпад негов юпитер- мисля, че това е доста добър аспект, навсякъде където има съвпад с юпитер, може би и дава чувство за щастие, той и се струва оптимистичен и тн, не  е като луната да е съвпад със сатурн, лек аспект. неиният марс съвпад неговата луна- тук има сексулано привличане, но може би щеше да бъде по-добре тя да е луната , а той марс. Имала съм този аспект и от опит- жената все едно е по-дейната, тя поема инициативата в началото. Може да му се струва прекалено борбена и дейна, да го привлича, но същевременно да има някакви страхове от нея. ( това не значи, че например не и се възхищава). Като цяло ми се струва, че жената е по-дейната фигура, тази която определя правилата във връзката, която поне на повърхността има повече контрол. Макар, че с неговите планети в 8ми, нещата могат да добият съвсем др. облик  wink
 
passion-desireДата: Воскресенье, 2013-04-21, 14:11 | Сообщение # 18
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Много добре си усетила синастрията ,Флора -браво !
Хареса ми и начинът ти на интерпретиране и благодаря  happy wink
 
FloraДата: Понедельник, 2013-04-22, 12:32 | Сообщение # 19
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 27
Репутация: 0
Статус: офлайн
Много се радвам, че съм оцелила някои неща... практиката е много важна според мен. Не мога да твърдя, че съм чела много или имам много знания по астрология, но повечето неща при мен като че ли идват от пркаткитата-постоянно сравняване на карти и синатрсии на близки и приятели и понякога на  по-далечни хора  biggrin Ако някой ме впечатли с нещо ,веднага искам д аму погледна картата
 
passion-desireДата: Понедельник, 2013-04-22, 16:03 | Сообщение # 20
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Напълно те подкрепям ,че изживяното ,грешките ,приложената на практика,"опитана" информация са знанията,особено за синастрия .Тук много често спазваме написаните "правила" ,а забравяме ,че е въпрос на преценка .
Ако ти е интересна синастрията  ,мога да ти дам няколко карти да разглеждаш ,които са интересни с това ,че има върху какво да прояви въображение и усещане в тях. wink
 
FloraДата: Понедельник, 2013-04-22, 23:16 | Сообщение # 21
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 27
Репутация: 0
Статус: офлайн
Ок, Пешън, ако имаш интересни случаи можеш да пуснеш карти.  wink  Мен в момента ме интересува една др. синастрия. Става върпос за синастрията на приятелка  с един господин, където не се проявява той в момента в блестяща светлина и ми е интересно какво мислите по синастрията. Ще се радвам да прочета вашите мения, после ще дам повече информация, има доста интерсни аспекти. Може би ще е доста от полза и да пусна натална му карта, за да се определи по-късно по-добре неговото поведение. Неговата карта е външната, нейната е вътрешната.
Прикрепления: 3830929.gif (63.9 Kb)
 
FloraДата: Понедельник, 2013-04-22, 23:23 | Сообщение # 22
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 27
Репутация: 0
Статус: офлайн
А ето и неговата карта, че забравих да я сложа.
Прикрепления: 8073180.gif (109.2 Kb)
 
passion-desireДата: Понедельник, 2013-04-22, 23:58 | Сообщение # 23
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Блиц мнение ще изразя за господина -в момента упр.на ДСЦ транзитира към Луна и Венера и е съвпад с АСЦ,предполагам че е "кръшнал" или демонстрира такова поведение ,леко отегчение,мачовизъм.Въпреки че ,при дамата липсва вода ,аспекта Луна/Нептун сипва малко питие ,а съответния мъж с Венера в Риби е допълнил чашата ,така е задоволил жаждата и ...но.Но ако аспекта при нея Слънце -Луна /Нептун е точен ,а не само знакова квадратура , тя успява ли да разграничи приятелство,интимна връзка,флирт,неангажиращ ангажимент,връзка с цел брак ?!?
 
FloraДата: Вторник, 2013-04-23, 00:43 | Сообщение # 24
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 27
Репутация: 0
Статус: офлайн
Благодаря много за включването, Пешън. Да, много добре си ги оцелила нещата. Всъщност жената е сестра ми, часът е точен и има точна квадратура между светилата ( която си се усеща, особено при съвместно съжителство  biggrin ). За него- точно в момента демонстрира такова поведение, но той май винаги си е бил така. Проблемът на този овен му е явната самовлюбеност, това , че е привлекателен за доста жени и завързва само някакви афери без сериозни връзки. Имал е досега само една сериозна връзка и казва, ( по негово мнение), че не иска сериозни връзки ( а вече е на 34 год), за сметка на множеството си афери. Иначе според мен  нептуновото влияние на венерата му е много силно, венера има и напрегнат апсект с нептун, което му пречи д аизгради реална представа за партньора. Идеализира един вид жената ( предполагаемата ) , която в бъдеще евентулано ще е с него и тотално май е загубил почва под земята за чисто реалистините и битови неща в една връзка. При сестра ми липсва вода, затова и повечето и парньори винаги са имали доста от тази стихия. По принцип връзката не започва като сериоза. и дваамта знаят, че е афера и не искат друго , но особено сестра ми сика да се поствят ясни правила- един вид да няма други замесени личности в цялата работа. При което от нейна страна ест. няма, но от негова ( въпреки уверенията му), май е имало такива. Освен това това нещо започва да се задълбочава, защото продължава с месеци, но никой не задава реалните въпроси докога и в какво ще прерастне. На него ест така му е удобно, но мисля, че на нея и дойде твърде много и му зададе ясните въпроси. Той твърди , че не е достатъчно за сериозна връзка, но пък от др, страна е било много повече от аферка или креватно увлечение. Ей такива неща, а аз мисля, че тя несъзнателно хлътна много повече по него, отколкото в на4алото и се искаше . До сега винаги е била човек на сериозните връзки-една 3 годишна и съвместно съжителство и една спродължителност 6 години ( от които последните 4 пак заедно в едно жилище). Но съм и казвала, че за мен проблемът се корени в това, тя да задържа понякога отношения, които въобще не са и необходими повече. Или да протаква край на отношения, можи би идва това от мутабелните знаци и от везнишкия ац. Та сега се пита в цялата тази работа дали изобщо ще имат някакво бъдеще тези отношения ( които на дневен ред са замразени от нейна страна).
 
passion-desireДата: Вторник, 2013-04-23, 01:04 | Сообщение # 25
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Транзитният Сатурн направи ли вече секстил  с натален Меркурий ,защото не виждам добре градусите ,ако е да като тръгне директен лятото-ще си отговори. wink
 
FloraДата: Вторник, 2013-04-23, 01:32 | Сообщение # 26
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 27
Репутация: 0
Статус: офлайн
не е направил секстил все още. Нейният мерк е на 23 гр мисля, съвпад със слънцето в дева. В момента сатурн и транзитира във втори. Но при времето на секстила със слънце и меркурий ще и квадратира марсът и венерата в лъв.  sad А за него мислиш ли , че е безнасежден случай? Един вид, че това женкарство и поведнеието му ( лъжите, заблудите, егото) ще си останат? Като гледам така яко ще го тресне каризата на кардиналите на втората и третата декада- плутон ще е връх на тао и ще квадратира луната, слънцето и нат плутон едновременно  biggrin , не ми се мисли направо  biggrin
 
passion-desireДата: Вторник, 2013-04-23, 01:44 | Сообщение # 27
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Неговото женкарство си е негово ,то каков общо има с решението на сестра ти?!? Тя трябва да прецени дали го приема такъв ,какъвто е или не го приема,човек не се променя ,а променя отношението си към света -това правят транзитите .Те не превръщат ябълката в круша ,защото не притежават уменията на чичко Астор. wink
По Венера ,и по Марс няма как да се вземат решения ,там ще  се наложи преструктуриране (аспекта е квадрат и се затваря тао-квадратура ) на всички сфери ,включващи споменатите планети.Понеже Венера при нея е упр.на АСЦ периода обхващаш транзита ще е с акцент върху нейната идентичност,същност и всичко ,което не харесва у себе си -като започне от външен вид ,маниер,облекло,прическа,ценностна система ,финанси,умения,връзки...
 
FloraДата: Среда, 2013-04-24, 00:48 | Сообщение # 28
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 27
Репутация: 0
Статус: офлайн
А какво е мнението ти за съвпад на лилит с лични планети в синастрията ,имш ли наблюдения?
 
passion-desireДата: Среда, 2013-04-24, 01:28 | Сообщение # 29
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Имам лични-моя Лилит с лични планети на мъжа ,не знам с какво ме привлича ,обратно Лилит на мъжа с моя лична планета -не знам аз с какво го привличам. Лилит в знак на АСЦ/ДСЦ и при двата случая е изпепеляващо,даже и да  мине време ,да не сме заедно ,остава макар и малка -искрата.
Да не те подвеждам обаче ,защото това са мои впечатления лични ,изживяни -нямам достатъчно знания тук и мисля ,че Лилит е допълнение към основните сигнификатори за връзка.Понякога обаче е силно застъпено нейното влияние-аз я свързвам с онова неуловимо ,но като вакуум съблазняване ,без причина. wink
 
FloraДата: Суббота, 2013-04-27, 15:01 | Сообщение # 30
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 27
Репутация: 0
Статус: офлайн
Аз мисля, че лилит действа като плутон до някаква степен. Отново доста силно. И аз имам подобен опит- в най-силната ми синастря до сега. там негов лилит е съвпад с мой ИЦ , мой лилит съответно с неговото ИЦ. ( но тук говоря за осреднен лилит, истинското положение на моята се различава с 4гр, което не е много и тогава е в съвпад наталния ми хирон, което в натала не знам как да си го тълкувам). Иначе съм имала и мой лилит съвпад с меркурий на мъжа, може би бях най-силно привлечена тогава от мерка му, а меркурият му беше също нещото, което най-много можеше да ме изнерви. Питах и заради синастрията на сестра ми с господина- там те имат точно опозиция на лилитите, освен това неговата лилит е стъпила върху нейната венера ( орбис 3 гр). Мислиш ли , че човекът с планетата в случая е по-засегнат и подвластен на другия, който пък от своя страна се явява като манипулатора? 

Инче ще приложа моята синастря, за която споменах.
Прикрепления: 1028508.gif (60.2 Kb)
 
Форум » АСТРОЛОГИЯ » НАТАЛНА АСТРОЛОГИЯ » Синастрия
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz