Воскресенье, 2024-05-12, 22:06
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум » АСТРОЛОГИЯ » НАТАЛНА АСТРОЛОГИЯ » Синастрия
Синастрия
passion-desireДата: Воскресенье, 2013-04-28, 15:44 | Сообщение # 31
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Флора,не знам дали е от Лилит привличането ,но негов АСЦ в края на твоя 7-ми ,начало на 8-ми дом ,Слънце,Меркурий в 8-ми -ти имаш плътска ,похотлива Венера ,в 4-ти дом попадат Сатурн ,Плутон в отговор на твоя АСЦ в Рак.,неговият МС в твоя 5-ти дом -ти със Слънце в 10-ти,между Венера ,Марс и Луна има комуникация...но ми се струва ,че връзката е прекратена или не докрай напълно споделена ,заради разминаване при вас в темперамент ,ценности.Той твърде "подреден" ,структуриран ,устойчив ,макар странен и изобретателен ,но не притежава онзи постоянен изпепеляващ огън ,който да те "гори" ,забавен но по-скоро като за компания и няколко бързи палави месеца -ти си по-издръжлива и похотливо от него.Мъжете Водолей "бягат" от жени ,които са по-страстни от тях ,защото ги объркват.:)
Един по-личен въпрос -докосванията ,допира при вас бяха  ли много силни ,имаше ли я симбиозата и похотливите разговори ,разпалваха ли въображението ти ? Ако прецениш не ми отговаряй . wink
 
FloraДата: Воскресенье, 2013-04-28, 19:08 | Сообщение # 32
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 27
Репутация: 0
Статус: офлайн
Пешън, много си точна в определенията си ( винаги както досега ) smile Мисля че в наталната астрология си супер, отлично усещаш чертите на характера и качествата на нативите. И за синастриите -също. Да, връзката е приключена, даже е странно да говоря за връзка в смисъла, който много хора влагат. Това бяха мн страстни и наситени със караници и скандали отношения,но и също доста нептунови-венерени. Най-странното е, че имахме почти телепатична връзка, дори след като спряхме да се виждаме , засичали сме се неволно няколко пъти. Иначе имахме разминаване в темперамента, права си. Но той е и чужденец и това сигурно също оказва влияние, все пак балканците сме си с по-буен нрав  biggrin .Изобретателен е, занимава се и с изкуство, рисува( но по-скоро иска да сложи нещо новаторско и логично, изобретателно в елементите, отколкото да бъде нещо естетично или красиво). Иначе си има също по-буен нрав, голям инат и егоцентрик, мн суетен ( дори не съм мислила, че мога да срещна др. инат, за когото д акажа, че е по-инатлив и от мен). Освен това изглежда доста по водолеийски, определно обича д апривлича вниманието върху себе си ( нещо, което мен мн. ме дразнеше, но това е лъвската луна).  biggrin Мен винаги ме привличат много въздушните мъже, особено водолеите ( както знаеш нямам въздух в натала), та водолеичетата са ми тръпка и по 8-ми дом. Колкото до венерата - не съм се замисляла досега , че е доста похотлива- аз най-вече имам проблеми да определя нея. Усещам я много повече скорпионска, плутонова, отколкото телешка. изобщо не съм фен на супер плътски неща и материлани, по-скоро надълбоко обичам да навлизам, малко скорпионско такова чувство, като обсебване. Имам доста приятели с венера в скорпи и се разбираме доста добре, а и привличам много такива венери или марсове и луни от противоположния пол ( сигурно заради плутон в 5ти У5).  Отношенията бяха доста 8-домни, беше като "любов от пръв поглед" или по-точно трясване с мокър парцал от пръв поглед, мн силно привличане, абе точно по 8ми, чак до вманиачаване  cool Не се притеснявай д апиташ върпоси , дори и по-лични- все пак тук трябва да разгадаем всички домове и аспекти  wink . Докосванията мога да ги определя като много силни, честно казано най-силно привличане досега в живота си съм имала към този човек. Обикновено не се впечатлявам от плътското, дори не обичам да ме докосват хора , които не са ми близки... гнуслива съм също и доста, но тук темите на 8ми си бяха на преден план , а и въображението си го разпалвахме взаимно, ни ние и двамата сме с много развинтено на всякакви теми  biggrin хаха, сега да не си помислиш, че сме прилагали всичко и на практика- не. По-скоро с моя 8ми водолейски въздушен и неговия въздух думите си служат като афродизиак. А мислиш ли наистина така за водолеите, че се объркват от емоционални жени? Вярно, че може да съм го обърквала с моите деиствия, но аз съм си мн емоционален човек и не знам. Казвал ми е често, че реагирам странно на мн неща според него, понякога , че съм супер емоционалнаи дори истеричка  biggrin , ама то с неговите изпъления , които те докарват до нервни кризи нз коя няма да е ( имам предвиз изпълнения на характера  biggrin biggrin , действия и тн). И маи наситина си се беше пообъркал с цялата работа. Той държи според мен нещата повече под контрол, или поне такива впечатления имам- от предишни негови връзки , жените му се лепят защото е красив и чупи стойки тук-там )  biggrin и  е свикнал да бъде човека, към когот е насочено вниманието. Докато при мен този номер не минаваше много( събрахме се двама егоцентрици на едно)  :), може би тази своенравност и независимост в характера ми го привличаха много. Дори той беше много по-ревнивата част, аз по принцип не съм, нямам чувство за притежание, защото съм осъзнала , че никой и нищо не ни принадлежат в живота. Но се разделихме по други причини и най-кофтито е , че стана всичко мн бързо и импулсивно, със скандал ( един завършек подобаващ на цялата работа) , като нямаше никавво изяснение, обяснение и тн. Просто престанахме да се търсим- а зказах, ч ене искам да го виждам повече и така си прекъснахме контакта .. той пък сигурно се чувстваше виновен за нещо, заради което стана проблема и така. И до ден днешен стои края не толкова ясен кой, какво, защо и как
 
passion-desireДата: Воскресенье, 2013-04-28, 20:40 | Сообщение # 33
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Похот-силно сексуално желание,чувственост,плюс при теб Слънце в Овен-потентност и Марс в Козирог съвпад Нептун-еротика,само трябва някой да знае как да ти палне клечката кибрит smile Луна в Лъв ли беше ,"Специална" ? Нещо Марсово -Лунно търси  wink
 
FloraДата: Воскресенье, 2013-04-28, 22:40 | Сообщение # 34
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 27
Репутация: 0
Статус: офлайн
Добре си се изразила ск лечката кибрит wink Или да налее масло в огъня, но за пръв път се замислям за марсов-лунен тип/ по-скоро марсов ако го свържа със скорпион, не точно с марсовите енергии по овен.. За луна в лъв - тя винаги си мисли, че е специлана, ама в действителност я знаем как е  tongue Иначе може ли да кажеш по картата му дали има склоност към лъжи, има инт апсекти също при него. например плутона в 8ми мисля, че бая му е повлял в живота досега. Иначе все ме привличат уранови мъже, надушвам ги от км. Но нали за партньор се гледа слънцето при жената, а моето е в тригон с уран, така че не е  чудно,.. а за любовници марсът- при мен в съвпад с нептун, разни , които се знаимават с изкуство уж и музика и тн, които са по-емоционални и мечтателни ( дори на външност нептунианци), но осъзнавам, че например колкото и д ами харесват не бих разчитала на тях в живота за партньор, но на някой по слънцето - сигурно да. и наситина ли с водолеите е така? чела съм някъде, че започват да се държат гадно и дръпнато, ако наистина са влюбени. иначе са си много приятелкси настроени ( повечето)
 
passion-desireДата: Воскресенье, 2013-04-28, 23:47 | Сообщение # 35
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Така е ,гледат се ,но предимно затова с какво/кои партньори трябва да се 'сблъска" за да изрази себе си-жената  (Слънцето) ,как това ще се случи зависи с кои планети и как е аспектирано ,в кой дом е поставено,знак  или пък срещайки се с такъв тип мъже , с кои свои качества ще участва във партньорството.Марс е "гарнитура" към Слънцето и както при теб в случая и двамата са силни ,но са в конфликт е необходима пренастройка от твоя страна (макар не знам как това ще се случи с този Нептун там smile ,за да не привличаш 'същите" мъже .Може да пробваш като начало да оставяш във вкъщи "анализаторските" си способности към мъжете и да караш на импулс и разклащане на ханша -мисля,че ще ти е интересно и провокативно . wink
 
FloraДата: Понедельник, 2013-04-29, 00:01 | Сообщение # 36
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 27
Репутация: 0
Статус: офлайн
Това с анализаторските способности звучи много добре,но просто не знам как ще стане  rolleyes   lol  Все те ме подтикват, с дедо сатурн в 5ти дом цял живот не мога да се отпусна да го карам на ханш , а колко по-лесно би било  biggrin Направо ми съсипва живота в 5ти дом. Ами трябва да комбинират и двете качества- да са хем емоционални ( леко водни елементи да имат, рибешки например заради марса), хем да имат нещо въздушно ( водолей или близнаци) , може и малко огън- стрелец за цвят  wink . И юнона ми е в стрелец, така че нещо юпитерово. Иначе марса в съвпад с нептун се изявява и леко като рибешки в това отношение, гледам ги едни ненадежни, летящи в облацтите, че често и с някакви зависимости ( типично по нептун)и леко душевно-психически терзания и проблеми.. абе общо взето проблеми личности ... пък и луната ми срещу марс и нептун изобщо не ми помага много. А, нещо друго- в повечето ми синастрии ( горната също) имам техен плутон в опозиция на моето слънце. Много силно се усеща аспекта.
 
passion-desireДата: Понедельник, 2013-04-29, 00:32 | Сообщение # 37
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
И аз имам Сатурн в 5-ти дом ,ханш не умея да въртя ,поради  невъзможност (Венера в Овен ) ,но пък демонстрирам апетитно деколте.Показваш онова ,което имаш (Венера в Телец ) ,а не каквото нямаш.Нали знаеш ,че диспозитора на твоя Сатурн е Юпитер в Риби ?!? wink
Сатурн не е причината за "ханша" ,а усещането ,че хората /света няма да харесат такъв вид поведение-виж си Луната ,упр.на АСЦ с колко планети е свързана.;)
 
Форум » АСТРОЛОГИЯ » НАТАЛНА АСТРОЛОГИЯ » Синастрия
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz