Понедельник, 2024-05-13, 02:00
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » АСТРОЛОГИЯ » НАТАЛНА АСТРОЛОГИЯ » Синастрия
Синастрия
kabalaДата: Среда, 2013-03-20, 09:24 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Слагам тази тема тук,че сме я пропуснали. Да разгледаме партньорските си хороскопи
 
kabalaДата: Среда, 2013-03-20, 16:45 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Аз съм по външния кръг
 
passion-desireДата: Четверг, 2013-03-21, 00:19 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Аз разбрах ,че мъжа ти е с Марс съвпад ЮЛВ . redface
 Уран ли ви е" запознал"?  wink И кой на кого е направил някаква услуга при запознанството в приятния смисъл?
Какво е да живееш с магьосник? rolleyes
 
kabalaДата: Четверг, 2013-03-21, 11:55 | Сообщение # 4
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Толкоз ми е бил акълът-))) Е, Луната е с ЮВ,па марс-СВ. Да, Уран ни запозна,ненадейно и ни трясна. За услугата...ако приемем това,че тогава работих в кафене,за да си изкарам пари за семестъра, в което той си е пиел кафето и още първия ден се запознахме. Застана пред мен, с увиснало чейне и мълчи и гледа тъпо...аз се разсмях...ииии така започна всичко. Ми и двамата сме магьосници и се водят спорове за черното и бялото-))) Ние сме си заедно отдавна...-)))
 
passion-desireДата: Четверг, 2013-03-21, 16:45 | Сообщение # 5
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Е,той има Слънце /Венера в Риби и отсреща Плутон с Луна /ЮЛВ в Рак -той е магьосникът.
Ти си по-скоро "Котаракът в чизми" ,с тази подвижна тао-квадратура 3/6/9 и Уран на ИЦ ,отвътре си ...няма да издавам wink
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-22, 00:19 | Сообщение # 6
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
магьосник е-)))) с някои части и с ръцете biggrin
 
passion-desireДата: Пятница, 2013-03-22, 01:32 | Сообщение # 7
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Оха .... biggrin tongue lol
 
passion-desireДата: Пятница, 2013-03-22, 15:36 | Сообщение # 8
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Някой има ли желание да интерпретира тази синастрична карта-бизнес са взаимоотношенията. wink
Прикрепления: 2545878.gif (62.1 Kb)
 
SuziДата: Понедельник, 2013-03-25, 04:41 | Сообщение # 9
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 21
Репутация: 0
Статус: офлайн
Много хубава карта изглежда и не само за бизнес отношения tongue - по някакъв начин ти влияе, енергизира те, подтиква те към действие. Но с този Нептун на Асцедента wink и двамата се отнасяте от вихъра, но той ти удря и спирачки да не полетиш като ракета. И подсилва влиянието на твоите натални планети и аспекти. Лошото е че неговите Марс и Луна, които аспектират твоя 2 дом, домът на парите са с квадратури към твоите планети. Марса му е малко проблемен, лошо аспектира твоя 10 дом, планетите в него...което ще рече, че по някакъв начин ще има спънки, но не е болка за умиране, щото Сатурна му в твой шести пък добре аспектира същите. Така че ще се изисква повече работа, отколкото изглежда на пръв поглед.
Малиии, от сто години не съм интерпретирала, забравила съм как става biggrin - така че не ми обръщай внимание, просто импровизирах набързо.

Добавлено (2013-03-25, 04:41)
---------------------------------------------
Поствам карта, но не мога да кажа че е връзка, може би начало smile физическия контакт е осъществен - аз пак скочих с главата надолу, пък квото ще да става. Вместо да си седа саминка като кукувица, реших че мога да запълня някои празни пространства. Харесва ми, най-вече че ме прегръща силно и е гушлив, а това ми е липсвало 100 години...


Сообщение отредактировал Suzi - Понедельник, 2013-03-25, 04:37
 
passion-desireДата: Понедельник, 2013-03-25, 11:26 | Сообщение # 10
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Благодаря,Suzi за вниманието :* wink

Добавлено (2013-03-25, 11:26)
---------------------------------------------
Да не сте запознали "танцувайки" на лунна светлина край водна площ с този галантен (не)Рак ?!?  wink
Омагьосана си "Ненаситна" или по-правилно така ти се иска,но все пак от време на време влизай в час и не си позволявай да "потъваш" в тази необятна "вода",умната и внимателната.Е,как няма да те гушка с толкова много вода в картата си ,попадайки по оста ти 2/8 -ми и активирайки скорпионското у теб.Само не се опитвай да го "уловиш"!!! wink

 
kabalaДата: Вторник, 2013-03-26, 09:47 | Сообщение # 11
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Пешъне,къв бизнес,бе душа-))) tongue .То тук има усещане за промяна и на мисленето,стимулиране на духовните чувства и усещания. Помагаш му да действа малко по-импулсивно,че иначе,голямо мислене пада. Само,тези Луни детов квадрат не ми харесват много. Абе, тука има секс,бе....
 
passion-desireДата: Вторник, 2013-03-26, 13:34 | Сообщение # 12
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Няма нито секс,нито чувства в тази насока ,приятели сме от 10 г и от една имаме съвместен бизнес. wink Но си права,че му действам стимулиращо и малко му промених начина на мислена ,ама съвсем малко,нали е Овенче. biggrin
Да,кофти е този квадрат между Луните ,обаче аз се опитвам да не реагирам мачкателно на неговата ,все пак моята е съвпад със Сатурн,но след като не ни се налага да сме непрекъснато заедно ,това не е проблем.Негов Юпитер върху АСЦ и Марса ми, оправя нещата и двоен аспект имаме Луна /Меркурий ,секстил и съвпад -винаги може да се разберем разговаряйки,двоен Венера/Сатурн,двоен Марс/Юпитер ...Мен ми трябва земя ,за да реализирам мечтите си ,на него му трябва вода ,за да усети креативността в себе си ,реализирвайки я.Не е цветя и рози ,но няма как след като и двамата сме силно "рогати" ,затова искам обективна чужда гледна точка. wink

Добавлено (2013-03-26, 13:34)
---------------------------------------------
С тази цел поставих синастричната  картата-практика ,защото наистина астрологически четейки я има силни индикации за страсти и емоции ,а всъщност не е така .Разглеждайки и поотделно наталните карти и той ,и аз астрологически отговаряме на търсен образ съответно жена/мъж ,но на практика не е така .И транзити ,и прогресии и т.н. са активирали във времето едновременно съответните сигнификатори за страстни ,но ....на практика не е така .Е ,тогава  какво ви провокира да мислите ,че това е секс-синастрия? wink

 
BlackBettyДата: Вторник, 2013-03-26, 14:31 | Сообщение # 13
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Сузи wink беж да те нЕма, рачо няма да ти понесе! happy
 
passion-desireДата: Вторник, 2013-03-26, 15:16 | Сообщение # 14
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Не може да избяга,трябва да си изживее заложеното ,след като сега и е на дневен ред ,активирано от транзити,прогресия ...но може да послуша съвета ти. wink
 
SuziДата: Четверг, 2013-03-28, 03:50 | Сообщение # 15
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 21
Репутация: 0
Статус: офлайн
И не разбрах защо трябва да бягам от Рачо....не очаквам нищо от него, макар че ми харесва, но е кауза пердута...може и да не е, но ако се виждам често с него, мога и да хлътна, а нямам интерес да хлътвам, че пак ще се отнеса години, години...
А сега ще ви постна друга синастрия - цяла година ме моли да се видим, с нещо съм го привлякла...и сега чака само да кажа коя събота и неделя за да кацне тук surprised да се видим да се опознаем....и так далее....
 
Форум » АСТРОЛОГИЯ » НАТАЛНА АСТРОЛОГИЯ » Синастрия
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz