Пятница, 2024-05-10, 03:07
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 3 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » АСТРОЛОГИЯ » НАТАЛНА АСТРОЛОГИЯ » Слънце и Луна като едно цяло или....
Слънце и Луна като едно цяло или....
passion-desireДата: Среда, 2013-04-17, 16:51 | Сообщение # 31
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Когато вали дъжд , реагираш на това природно явление -със съответна способност да се противопоставиш на същото,да кажем информираност.
Когато вали непрекъснато дъжд вътре в душата ти ,реагираш на това емоционално явление -със съответната способност да се противопостави на същото и това е депресията.
Депресията е способност и не е задължително всеки да я използва ,а само комуто и когато е нужна ,един вид защита и тук вече донякъде ти си права ,че можем да включим Сатурн като аналог на защитник.
Ние хората се раждаме с два вида способности -първична и вторична ,първата е любов ,втората познавателна ,тук вече знаеш кои планети ,знаци ,домове,квадранти носят това .Изхождайки от тази основа ,сега вече твоят коментар е специфичен и изчерпателен.
Но не бъркай лошото настроение,страховете,мрачната осанка и т.н . с депресията ,тя е реакцията или лунните  "отговори" на съответните планети в радикса ни ,когато са потискани.

Когато споделих ,преди няколко поста ,че бях потънала в дълга и тягостна депресия ,не съм била нито мрачна ,нито мрънкаща ,нито плачеща ,нито там каквото обикновено се пише за същата -бях безскрупулна,рязка,агресивна,арогантна,така реагирах на обстоятелствата за да се защитя .Ето астрологическото обяснение при мен-Луна,Венера,Сатурн в Овен  И Марс в Стрелец,няма как да легна и да се самосъжалявам ,слагайки бялата блузка и черна поличка .Имаше я изолацията ,но пак нетипична-създадох си един малък мой си свят ,заобиколена от по-тесен кръг хора и нито за миг не съм спирала да се усмихвам.Нямам такъв ден!...е само когато спя разбира се  wink

Има достатъчно хора ,които са депресирани по рождение . wink Я ,покажи на една жена ,притежаваща Луна в Скорпион в твърд аспект без значение от коя планета или неаспектирана ,че не си я забелязал/а ,не си омагьосана от нейните способности и...това важи и за Луна във 2-ри дом ,в аспект с Плутон,Луна в Телец,Луна в 8-ми дом и продължавай да я пренебрегваш да кажем няколко дни ,седмици-реакцията е депресия.
Аз-ако в продължение на няколко дни не се почувствам специална,важна,атрактивна в очите на другите-същата реакция .
Това е депресията-реакция/защита.
Сега ако това  се задълбочи във времето вече говорим за психологичен проблем ,който е предмет на наблюдение/лечение  според зависи от психолог,психотерапевт,психиатър.

Не разбрах какво визираш с това "преди " транзити на Сатурн ,имаш предвид преди възврата ли ? rolleyes

Ааааааа,аз написах цял роман ,с какво /коя планета/и ми провокираш Луната и Меркурий ,че така се отнасям  lol redface rolleyes
 
ThunderGoddessДата: Среда, 2013-04-17, 17:16 | Сообщение # 32
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Луната ти прави квадрат с моята опозиция Луна-Меркурий biggrin С други думи - страшна работа. biggrin Имаме и тригон Меркурий-Меркурий. Иначе имам предвид за всякакъв вид транзити, не само за възврата. Кризата идва с него.



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
passion-desireДата: Среда, 2013-04-17, 18:35 | Сообщение # 33
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Ха,ха затова не се 'чуваме" с теб  wink ,няма го усещането и  се иска време и емпатия.Ще се старая да не участвам много ,много с "Аз..аз..аз " ,а ако се унеса ми лисни една кофа вода или ...ето ти идеалния момент да си пробваш Венерата с мен  biggrin

Сатурн "удря " със секирата още на 7 -та година,до 29 г доста кризи е "подарил"  wink
 
ThunderGoddessДата: Среда, 2013-04-17, 22:23 | Сообщение # 34
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Аз нямам чувството за дисхармония, докато говорим, но по-скоро имам чувството, че не разбираш значението, което влагам в думите си, но това е нещо като мое генерално съмнение за абсолютно всички хора. biggrin Днеска отворих една книжка за Плутон в 3 дом и пишеше, че хората с него могат да станат много досадни в общуването, понеже си мислят, че все другите не са ги разбрали. И е абсолютно така. Така че как ще се изказваш, е нещо, което определено не трябва да нагаждаш спрямо някой човек, важното е да бъдеш себе си.
А иначе за Сатурна ... вярно е, до 29 сме събрали веднъж пълния комплект, така да се каже. biggrin




Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
passion-desireДата: Среда, 2013-04-17, 23:51 | Сообщение # 35
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Аз знам ,че искаш да чуя онова ,което ти знаеш,но това не означава ,че аз искам да го чуя -това е . wink
Просто имаме различен стил ,начин на изразяване ,което не означава ,че не можем да се разберем.Ще се науча да ти "чувам" постовете" ,нали аз съм тази със САтурн ?!? wink

За мен не си досадна и въобще на мен хората не ми досаждат ,защото поведението ,отношението ми се променят и това няма как да се случи.Сигурно създаваш такова впечатление и не само ти с ПЛутон в 3-ти ,защото си обсебена от собствените си мисли,информираност,изказ,комуникативност...това прави Плутон когато е в аспект с друга планета ,намира се в дом.Аз например съм обсебена от самата себе си ,от силата на егото си -имам твърд аспект Слънце/Плутон ,така че ми е познато .;)
 
BlackBettyДата: Четверг, 2013-04-18, 00:42 | Сообщение # 36
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Моя Плутон в 3 дом е силно аспектиран и мога да бъркам в мозъците на хората хихихи
 
passion-desireДата: Четверг, 2013-04-18, 00:48 | Сообщение # 37
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
А ,те -хората дават ли ти ???  wink
 
ThunderGoddessДата: Четверг, 2013-04-18, 01:13 | Сообщение # 38
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Попринцип го пишеше като заключение и едно време наистина бях така. На по-висше ниво на отработка, Плутон в 3 не само бърка в мозъците на хората, ами направо може да си предизвиква и определени състояния, каквито си поискаме - силата на мисълта тук е увеличена още повече. Освен това принципно ми трябва поглед-два, за да разбера какъв е човека и накъде отиват нещата. Затова се и впуснах в обяснения - защото знам, че ще се прочетат. wink Иначе моя е най-добре аспектираната планета от цялата карта - няма аспект май само със Слънцето, въпреки че са в знаков тригон. Всички останали планети са ангажирани от него, като преобладават хармоничните аспекти, но имам и три квадрата.



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
passion-desireДата: Четверг, 2013-04-18, 01:24 | Сообщение # 39
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
А ,кои хора (астрологично ) биха те затруднили откъм прочит ?  wink
 
ThunderGoddessДата: Четверг, 2013-04-18, 01:48 | Сообщение # 40
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Патих си от Близнаци в тийн годините си. Но не помня някой скоро да не е оправдал очакванията ми. Действала съм въпреки тях с надеждата да не съм права, но допускам грешки само, когато ги пренебрегна. Или първите си впечатления - те накрая все се оказват верни. Все съм си казвала, че е твърде сурово да не дадеш шанс на човек заради един поглед, но не ми се е случвало да се е оказало, че съм дала шанс на някой, който да го оползотвори. Затова и гледам да спра тази неградивна практика. До известна степен при мен тези Плутонови мисли идват направо, изведнъж, подробни, но ако не положа усилия, като си мигна с окото, вече може да са изчезнали. За най-долните индивиди, вече си имам в главата мисли, които не мога да избия така лесно. biggrin



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
passion-desireДата: Четверг, 2013-04-18, 01:52 | Сообщение # 41
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Някой с Уран на АСЦ  например ,твоят детективски Плутон би ли го разчел ? rolleyes wink
 
ThunderGoddessДата: Четверг, 2013-04-18, 02:02 | Сообщение # 42
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Не бих могла да кажа какво точно ще направи, но това е забавната част. biggrin В главата си веднага ще знам на какво разстояние точно да стоя от този човек, колко персонално пространство му е нужно и какво е склонен да направи и какво не е. За повечето, които не са така трудни за разчитане характери (с намесени Нептуни и Урани), информацията на пръв поглед може да звучи по следния начин: "Тя е долна интригантка. Доброто й поведение е просто поза, с която покрива комплексите си за малоценност. Най-големият й страх е да не е харесвана от хората." (на едно "Здравей" сме) и айде нещо по-оптимистично - "Този индивид ми навява мисли на човек, който много желае да е свободен от всякакви ограничения, но счита, че емоциите го спират. Той е приятна смесица между въздух и вода. Харесвам го." .... и накрая това е есенцията на всичко, което е нужно да се знае. biggrin



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
passion-desireДата: Четверг, 2013-04-18, 02:10 | Сообщение # 43
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Но да предположим ,че ти не знаеш ,че дадения човек има Уран там ,сензорите ти биха ли уловили това ?
Любопитно ми е как действа Плутон в Скорпион,това е такъв уникален шанс да се 'запозная" отблизо със същия и затова съм толкова любознателна към всички от твоето поколение ,колкото и да се напрягам няма как да доживея до 200 и..години  wink
 
ThunderGoddessДата: Четверг, 2013-04-18, 11:36 | Сообщение # 44
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Да ти кажа, дори и да не знам, че има силен Уран, всяка зодия и всяка планета си има един специфичен енергиен отпечатък, а аз умея да усещам енергийните отпечатъци на хората и си правя сметката горе-долу от какво са повлияни. Може да сбъркам и да си помисля, че е уран на асц, то да се окаже някоя друга силна планета във Водолей или стелиум в 11 дом, но принципа е същия, всеки "ухае" по някакъв начин. biggrin



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
BlackBettyДата: Четверг, 2013-04-18, 13:45 | Сообщение # 45
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Моя Плутон в 3 дом в Скорпи е много особен, има тригон с Луна, секстили със Слънце и Нептун и квадратура с Венера. Като цяло и аз като Тъндър усещам енергийните отпечатъци и имам много фина настройка за тях. С времето мога да направя inception на идея или чувство в даден човек, да контролирам емоциите му, да го държа например само горе, да не му позволявам да пада или да го лашкам от облаците в пропастта и обратно, да създавам мечти, желание за живот. Често ми се случва да чета мислите на хората, особено при физически допир. Всичко това ми се е случвало и съм го правила и е причина да изучавам човешкото същество на не-физическо ниво.

Добавлено (2013-04-18, 13:45)
---------------------------------------------
А по отношение на зодиите все по-често започвам да ги познавам от 20-та минута или по-бързо. Последно едно момче го питах коя зодия е и той ми каза че ми дава 6 опита, понеже до сега минимум от шестия път познавали - познах от първия и той остана втрещен (това което го издаде беше отношението му към парите и работата, беше зодия Везни).

 
Форум » АСТРОЛОГИЯ » НАТАЛНА АСТРОЛОГИЯ » Слънце и Луна като едно цяло или....
  • Страница 3 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz