Пятница, 2024-05-10, 15:24
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » АСТРОЛОГИЯ » ПРЕДИКТИВНА АСТРОЛОГИЯ- ДИРЕКЦИИ, ПРОГРЕСИИ, СОЛАРИ И ТРАНЗИТИ » Нодална ос-посока и срещи...
Нодална ос-посока и срещи...
ThunderGoddessДата: Понедельник, 2013-03-18, 16:39 | Сообщение # 16
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Хахаха, сега това правя, оставям нещата да се случат сами, но попринцип съм човек, койо мнного държи да има контрол над всичк в живота си и това ми беше голямата грешка - че се опитвах да контролирам всичко около себе си чрез тези промени. Иначе мнението ми е, че има много малки "аз" в нас и вече е наша субективна преценка кои ще допуснем и кои как ще променим, за да сме по-доволни от себе си. Определено идеята ми не е да подражавам на някой вън от мен, но си имам виждания за набор от качества, които са успешни и нужни в живота и се опитвам да ги култивирам в себе си. А трзи качества са различни за всеки човек - първо спрямо психологическите му особености, които са вродени и второ, спрямо битието му. wink Иначе не обичам да съм център на внимание от просто някакви хора, ако ще ми се обръща, трябва да са хора, които харесвма и уважавам, иначе съм доста интроверт и ме дразни да съм обект на внимание. Но и когато човек харесва себе си, е доволен от себе си, до известна степен това желание да бъде забелязван и харесван от другите, отшумява, поне при мен беше така.



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
passion-desireДата: Понедельник, 2013-03-18, 22:08 | Сообщение # 17
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Щом си си изградила собствен мироглед/философия за живота и това "действа" ,даже и на твоята възраст-Наздраве !!! wink

Добавлено (2013-03-18, 22:08)
---------------------------------------------
Thunder,има ли при теб такава индикация,от една страна си склонна да си твърде аналитична  и да изхождаш прекалено много от разума си,да си многословна,а от  друга  да имаш нужда да развиваш емоционалността си ?

 
ThunderGoddessДата: Вторник, 2013-03-19, 23:35 | Сообщение # 18
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Там, където трябва разум, често прилагам емоция, а където емоция - разум. Това е в случай, че тръгна презглава (преди доста често, сега по-малко) преди да обмисля ситуацията. Мога да бъда доста субективна в преценките си за хората, когато съм емоционално ангажирана или по някакъв начин се засягат ценности, на които държа. Не съм особено досетлива за мотивите на хората първоначално, затова доста често ме използват. Трябва някой да ми предложи теория, която аз да обмисля и тогава пиша един ферман "за" и "против" и стигам до някакво обективно заключение. Не мисля, че имам нужда от развиване на емоционалността, тя си е развита, сърцето ми е отворено и попринцип, идиотски честно, освен ако под "развитие" нямаш предвид това, че малко или много, образно казано, трябва да я "облека в маниери" - т.е да направя прехода между тези две начала по-плавен, което е лесно да култивираш в разума, но не толкова много и в емоцията.



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
passion-desireДата: Среда, 2013-03-20, 10:55 | Сообщение # 19
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Луна съвпад със СЛВ какво ти идва наум ,че трябва да развиваш тук и сега и подкрепено с Нептун там ?
Виж ти как непрекъснато бягаш в Меркурий на ЮЛВ -приказки,приказки ,информация ,приемаш-предаваш и в зависимост от периода (коя планета транзитно ти влияе) се идентифицираш с нея.Понеже Нептун ти пречи да видиш ясно ,какво трябва да избереш/развиваш и все пак е малко несвойствено Луна да е съвпад със СЛВ ,ти е трудно да "хванеш" посоката. За целта ползвай Плутон ,там е възможността да "намериш" пътя .Когато тр.Плутон направи съвпад с възела ти и планетното струпване там ,мисля че откриеш "истината". wink
 
kabalaДата: Среда, 2013-03-20, 11:41 | Сообщение # 20
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Да,това съм го забелязала и при мъжа ми. Той има съвпад на Луна със СЛВ и съвпад на Марс с ЮЛВ. Е, от време на време е по Луна...Повечето е по Марс-)))
 
ThunderGoddessДата: Среда, 2013-03-20, 13:49 | Сообщение # 21
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Е, значи има време, няма какво да го мисля, до тогава си оставам рационален човек. biggrin



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
passion-desireДата: Среда, 2013-03-20, 16:16 | Сообщение # 22
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Кабала,мъжът ти "борец за свобода и правда" ли е ,"рицар" ? wink И ми е интересно дали ти си се закачила по южният му възел?

Добавлено (2013-03-20, 16:16)
---------------------------------------------
Thunder,ти винаги ще бъдеш човек с рационално звучене-това е твоята същност,която е сравнително устойчива ,но ще се фокусираш върху посоката/пътят си ,когато тр.Плутон съвпадне с нодалната ти ос.Дали на  тази ситуация ще реагираш като опасност или като възможност ,върху това може да проявиш аналитичните си способности във времето . wink

 
kabalaДата: Среда, 2013-03-20, 16:19 | Сообщение # 23
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
аз съм рицарят и борецът за правда-))) Той е те метне,без да му мигне окото-)). Южният му възел е в моя 7 дом,а Луната и СЛВ по моя асц. Както и при него- моята Луна в дева е неговият Асц. Съвпади имаме на Слънце,мерк и венера. Демек,моето Слънце е в неговия 7 дом.
 
passion-desireДата: Среда, 2013-03-20, 16:37 | Сообщение # 24
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Марс във въздушен или воден знак е при него ?!? Е,би трябвало поне да обича да "прави войни/конфликти" biggrin
Много добре сте се омотали по възли .Може ли да ви разгледам синастричната карта в темата "Синастрия" ,ако прецениш.
 
kabalaДата: Среда, 2013-03-20, 16:41 | Сообщение # 25
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Марс му е в Коза...е,войните ги правя аз,щото по-бързо паля...При него е по-трудно да се разяри-))) Ми,да, те не са точно,като градуси по асц-тите,но понеже са в едини и същи знак, винаги го приемам за съвпад.Забелязала съм,че в синастрията не е от значение точният аспект,колкото знаците,където се намират планетите.
 
SuziДата: Четверг, 2013-03-28, 03:30 | Сообщение # 26
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 21
Репутация: 0
Статус: офлайн
При мен от миналата година, доста неща се случиха, и забелязах че много от лунациите попадаха в градус, в който е луната ми...Събития има много...пък и нодалната ос е в Скорпион и като подкара стелиума ми wacko ...Накратко миналата година август останах без работа, после почнах октомври друга работа, там направих 2 месеца, след това трета работа - също близо 3 месеца и сега съм зад граница 4 работа - много неща се промениха, като работите, нито една нямаше общо с друга - коренно различни. Прекратих 1 връзка - съвсем внезапно...Сега съм на път към друга...
За момента, който говорим тук - ще имам секстил с моята Луна и АСЦ - ми те са на 21 градус, нодалната ос ще е на градус от точната ми опозиция Марс-Сатурн....Нямам идея...но събития ще има в това съм убедена...Така че квото и да кажете, все някое ще излезе вярно tongue
 
passion-desireДата: Четверг, 2013-03-28, 14:10 | Сообщение # 27
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Върни се 19 г. назад и виж къде са били Плутон,Марс,Венера ,когато е станал съвпада на тр. нодална ос със стелима ти в Скорпион,за да разбереш сега когато Плутон е в Козирог,Марс и Венера в Овен с какво и кой ще се срещнеш или разделиш.Ти имаш Луна съвпад СЛВ ,като Луната ти е упр 2 -ри дом ,поставена в 9-ти или винаги когато нодалната ос "натисне " някоя натална планета ,изборът ти ще е свързан винаги с емоционална реакция и повлиян от настроението/чувствата ,а не от разума  и ще рефлектира върху доходи,умения,споделяне ,интимност идващи от пътувания,преквалификация ,образование,чужбина,далечни роднини,от "чичко паричко" ...Ако не искаш да застанеш по средата на опозицията си Марс/Сатурн ще се повтаря до безкрайност една и съща ситуация :срещи-страсти-раздели ,срещи -страсти-застой,срещи-страсти-раздели.Избирай  wink
 
SuziДата: Пятница, 2013-03-29, 04:20 | Сообщение # 28
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 21
Репутация: 0
Статус: офлайн
Дааам, преди 19 години Плутон е щъкал в Скорпион - и точно тогава 1994 година взех такива решения, които промениха хода на целия ми живот...От дълго време усещам, че пак ще има кардинална промяна в живота ми...В момента има промяна и то голяма, все още съм малко блокирала, живея в някакъв унес, търсейки сламки за които да се закача...като си повтарям, че имам път назад, че имам дом в България, детето ми там...От друга страна нямам никаква перспектива в БГ. А тези страсти....не знам до кога...Обясни ми накратко как се застава по средата на една такава опозиция - защото аз нямам идея, ще ми бъде от полза smile
 
passion-desireДата: Суббота, 2013-03-30, 00:34 | Сообщение # 29
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Спомняш ли си навремето имаше едни най-обикновени люлки ,имитиращи лост ?!? Когато седнеш в единия край ,ти трябва друг човек отсреща за да се уравновесиш и така редувайки си ,всеки накланяйки балансирано "везните " веднъж към себе си ,после другия редувайки се се люлеехме удовлетворяващо.Това е ...накратко.През всичките години досега ти си бягала или към Марс ,или към Сатурн според зависи -транзити ,прогресия и т.н. ,като според мен повечко в Марс ,че там по-палаво ,"сочно" и "порочно" -неангажиращо.Отсреща пак дълбоко,но "жестоко" и прекалено "споко". wink
И кой крепи лоста/люлката ?!? ...Луната и то във Водолей .Е ,не бих казала ,че тук е здрав "държача" .Между другото на мен тао-квадратурите винаги са ми изглеждали като опънат лък и затова така ще ти го визуализирам -прецели се и улучи Лъвското -достойнство,осъзнато,поддържащо и най-важното не просто да бъдеш "някой " ,а да бъдеш "СПЕЦИАЛНА".Това е и темата повтаряща при теб посоката на нодалната ти ос.Сега ще ме питаш как ,нали ?!? wink
Ами ,ей така чрез Меркурий и 3-ти дом ...или както е казал "поета":
"Разбираме света погрешно и казваме ,че ни мами" .

Ти си!!! ...размърдай си д....о(неподвижност акцент ) ,излез от стаята на "прислугата"(6-ти дом акцент) ,качи си на предпоследния етаж и виж звездите (9-ти дом ,СЛВ) и тогава ще осъзнаеш защо срещите ти с друг човек ще уравновесят "лоста/люлката "(АСЦ/ДСЦ в Близнаци/Стрелец ) ,помагайки ти да изразиш себе си по един сигурен,стабилен и класен начин (Слънце в Козирог в 7-ми дом). wink
 
SuziДата: Суббота, 2013-03-30, 13:39 | Сообщение # 30
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 21
Репутация: 0
Статус: офлайн
happy благодаря мила...
 
Форум » АСТРОЛОГИЯ » ПРЕДИКТИВНА АСТРОЛОГИЯ- ДИРЕКЦИИ, ПРОГРЕСИИ, СОЛАРИ И ТРАНЗИТИ » Нодална ос-посока и срещи...
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz