Пятница, 2024-05-10, 00:14
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » АСТРОЛОГИЯ » ПРЕДИКТИВНА АСТРОЛОГИЯ- ДИРЕКЦИИ, ПРОГРЕСИИ, СОЛАРИ И ТРАНЗИТИ » Нодална ос-посока и срещи...
Нодална ос-посока и срещи...
passion-desireДата: Пятница, 2013-03-15, 18:32 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
В момента транзитната нодална ос е в знаците Скорпион/Телец ,като диспозиторите им Венера и Марс ще направят съвпад в Овен точно при Новолуние на 20 *.Можем ли да предвидим срещи ,характеризиращи се с потайност/интензивност ,демонстрирайки его-то си до безскрупулност ,в посока амбиция за нови обществени и лични взаимоотношения с бунтарски,потентен,импулсивен оттенък ?!? Онези ,които имат нодална ос в Скорпион/Телец -2/8 ; Овен/Везни -1/7 и планети около 20* ,би трябвало да усетят подтик да направят избор в посока връх,кариера,финанси ,чрез конфронтация с другите и споделяне на 'запасите" си.
Ще ми бъде приятно да споделите впечатления. wink
 
MoonLightДата: Пятница, 2013-03-15, 20:29 | Сообщение # 2
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Както вече споменах,смятам че при мен ще е важно-надявам се на събитие, имам новолуние в 9дом,възврат на Венера,пр.Луна опозиция Юпитер.Но нямам представа какво може да се случи с този 9дом. dry
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 20:46 | Сообщение # 3
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
тъййййй, при мен няма кво да тресне, но затъмнението ще направи квадрат към марс на мъжа ми,който е в пети, както и опозиция към натален уран.Леле майко....не искам да гледам повече язе
 
passion-desireДата: Пятница, 2013-03-15, 20:56 | Сообщение # 4
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Имаш ли планети на 20* Телец/Скорпион ,Овен /Везни ,къде са ти наталните възли-това е по-специфично в казуса.;)

Добавлено (2013-03-15, 20:56)
---------------------------------------------
Защо всички толкова се плашат от тези Затъмнения-това е цикличност ,която винаги се характеризира със "заземяване" на Слънчево-Лунните вибрации,на принципа на ротативките. wink

 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 20:56 | Сообщение # 5
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
аз имам възли на 23 градуса по оста лъв-водолей. На 21 градуса ми е слънцето,ама то е в риби, на 18  градуса в теле е сатурн
 
MoonLightДата: Пятница, 2013-03-15, 21:04 | Сообщение # 6
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (passion-desire)
Имаш ли планети на 20* Телец/Скорпион ,Овен /Везни ,къде са ти наталните възли-това е по-специфично в казуса.;
На 21гр.телец Слънце,а натални възли по остта везни/овен.(на 11гр.)
 
passion-desireДата: Суббота, 2013-03-16, 01:23 | Сообщение # 7
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Moonlight,някой с който ще те срещне ситуация ,ще избира вместо теб,ти само ще отреагираш проявата ,конфронтация заради себеизразяване.;)
 
ThunderGoddessДата: Понедельник, 2013-03-18, 00:30 | Сообщение # 8
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Аз имам Плутон на 17 градуса в Скорпион, а прогресивната Скорпионска луна е на към 15тия, май това са доста далечни орбиси ... за сметка на това имам квадрати - Наталната ми Луна е Козя на 19,36, Меркурия е в Рак на 19,03. Меркурия управлява 1 и 10 дом, Луната управлява 11. Не ги знам какво ще правят. biggrin



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
passion-desireДата: Понедельник, 2013-03-18, 10:26 | Сообщение # 9
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Thunder,при теб нодалната ос е доста натоварена по натал и според мен,винаги когато има транзит,прогресия ,дирекция  от/към нея и управителите може да се търси индикация за събитийност .Нещата стават още "по-мистични" ,защото упр.на ЮЛВ е съвпад със СЛВ и още по-интересно ,това е Луната ,а тя носи образа на ЮЛВ.Макар че си родена няколко дни преди Сл.затъмнение ,броим че си "затъмнена" по рождение ,което внася допълнителни щрихи към астропрофила ти.Би трябвало при лунации ,при теб да се засилва емоционалността,да си провокирана към ситуации със събития ,да си зависеща от обстоятелства,по-трудно или с времето да се случва себеизразяването ти.Наблюдавала ли си как реагираш при лунации,при транзит на Луна към стелиума ти в Козирог ,засилена  ли ти  е тогава интуицията, ставаш ли нервна/своенравна,пишеш нещо лирично ?!? 
Ще ми бъде приятно ,да споделиш какво се "случва" около тази твоя силна нодална ос ,защото и моята е много натоварена и искам да разбера дали има астрологични алгоритъм /закономерност при такива случаи. wink
 
ThunderGoddessДата: Понедельник, 2013-03-18, 11:34 | Сообщение # 10
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
На Луна в Козирог винаги се чувствам много добре, но не толкова емоционална и лирична, колкото приятно спокойна и безсърдечна, като войник, който е убил вече 1000 човека поне и 1001 не го интересува. Тразнзитите на Луна в Рак винаги ме дразнят, депресирам се или най-малкото, това са ми някакви дни, в които се случва нещо гадно, не го харесвам. Това са лунациите, които усещам най-силно. За следенето на новолуния/пълнолуния по картата, следя ги, но винаги имам някакви очаквания какво ще стане и ако не стане това, си мисля, че нищо не е станало, нещо не умея да свързвам събитията със самите лунации. Най-малкото, защото по природа съм толкова заплесната, че не помня какво съм яла преди 20 минути камо ли какво се е случило вчера, което може да е свързано с някоя лунация, да кажем.



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
passion-desireДата: Понедельник, 2013-03-18, 13:46 | Сообщение # 11
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Всъщност ти какво очакваш да стане ?!?...нещо видимо ,осезаемо ли  ? При теб няма как да се "види" това ! Ако го приемеш ,че транзитите (лунациите) няма да ти показват какво ще се случи ,а само как ще се "отделя" при теб енергията ,доколко и как ще си креативна в периода ,ще започнеш да ползваш по предназначение драматичното в натала си. wink
Относно "паметливостта" ,не че не помниш ,а просто не можеш да прецениш какво всъщност се е случило и на какво си реагирала адекватно,ясно-Луна/Нептун/Уран или пък прекалено оставяш мислите ти да обхождат тези на другите ,изгубвайки се в тях ,после рязко се противопоставяш на същите .Като ядрено-магнитен резонанс си  wink
 
ThunderGoddessДата: Понедельник, 2013-03-18, 15:15 | Сообщение # 12
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Ами да, надявах се на нещо видимо, осезаемо, явно заради това не ги усещам. А относно енегиите, все съм си мислела, че това е нещо, което е в контрола на човек, до известна степен де - всички транзити и такива работи за мен са потанциални възможности, друг е въпроса как човек ще ги отработи - може да стане добре, може да стане и зле. biggrin А за втората част си много права, точно такава съм, направо е ужас противоречие, хахаха. biggrin



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
passion-desireДата: Понедельник, 2013-03-18, 15:51 | Сообщение # 13
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Това че нещо не може да се види ,да се пипне ,не означава ,че не съществува , не действа.Енергия,отработване,контрол,потенциал...как ги материализираш,тук /сега ? wink
Противоречието винаги ще те съпъства ,но можеш да се опиташ да го приемеш ,ако не бързаш толкова да пораснеш-всяко нещо с времето си,иначе на всеки 7г. ще се "връщащ в 1-ви клас "  wink Следвай си посоката по възлите.
 
ThunderGoddessДата: Понедельник, 2013-03-18, 16:19 | Сообщение # 14
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Да, така е, но аз оценявам поне, че съм положила доста усилия, за да може да отработя тези противоречия и да съм някаква по-добра версия на себе си, но личното ми мнение дълго време е било, че незаслужено получавам твърде малко материализация на усилията си. Сега съм повече в мир със себе си и съм се кротнала малко и си чакам това, което трябва да стане. Мисля, че до известна степен, поне за сега, имам временно примирие със себе си. Изглежда ми доста окончателно, но да не прибързвам да го казвам. biggrin



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
passion-desireДата: Понедельник, 2013-03-18, 16:29 | Сообщение # 15
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
А опитвала ли си се да оставиш нещата сами да се случват?!? wink

"Бъди себе си ,защото вече всички останали са заети" .Мисля че го беше казал Оскар Уайлд. wink
Няма по-добра и по-лоша версия ,просто има версия и тя си е лично твоя-една.Много те "дърпа" Лъв/5-ти дом при теб -поне го ползвай това по предназначение като професия -драматург,режисьор,преподавател ,консултант-мениджър,защитник граждански права,ръководител феминистко движение и т.н. smile
 
Форум » АСТРОЛОГИЯ » ПРЕДИКТИВНА АСТРОЛОГИЯ- ДИРЕКЦИИ, ПРОГРЕСИИ, СОЛАРИ И ТРАНЗИТИ » Нодална ос-посока и срещи...
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz