Пятница, 2024-05-10, 07:08
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 3 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » АСТРОЛОГИЯ » ПРЕДИКТИВНА АСТРОЛОГИЯ- ДИРЕКЦИИ, ПРОГРЕСИИ, СОЛАРИ И ТРАНЗИТИ » Нодална ос-посока и срещи...
Нодална ос-посока и срещи...
passion-desireДата: Суббота, 2013-03-30, 23:40 | Сообщение # 31
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
It's show time  happy wink
Suziiiiiii !!!! tongue
 
SuziДата: Воскресенье, 2013-03-31, 04:23 | Сообщение # 32
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 21
Репутация: 0
Статус: офлайн
Даам, шоу тайм, ама май съм на път да осера пак всичко...Емоции и разум са в постоянен конфликт, мъничко ми трябва и стрелата ще полети, ама пораженията са пак за моя сметка, както винаги...В момента съм като бомба, която всеки момент може да експлодира...Не знам що за транзити, прогресии или квото там ми щъка, но положението едвам го удържам....и не знам вече накъде. Оооооф, ооф.
 
passion-desireДата: Воскресенье, 2013-03-31, 10:36 | Сообщение # 33
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цел ,постави си цел това е твоя дефицит (огън ) .Понеже това не е в теб ,търсим каквото имаш под ръка wink Слънце,Марс,Юпитер -при теб Марс е най-силен .Понеже е в Скорпион винаги действаш инертно (както и сега ) и Юпитер засилва тази проява.Опитай и другата страна на Скорпион -целеустременността му,а пък пак си ги прави нещата по заобиколен начин ,без да "чуваш" другите.И в момента транзитите ти "дават " възможност да развиеш  или по-скоро при теб да разбереш какво трябва да изявиш .Диспозитор на Марс ,Плутон все още ти е върху Слънце ,а Уран (упр Луна ) квадрат Слънце и отива към собствената си опозиция.Ето ти я кризата на средна възраст! Ти вече трябва да си избереш дали ще я "приемеш " като опасност или като възможност.
Заформилата се тао-квадратура Уран /Плутон натиска Слънцето ти да действа.Обаче като ти казват двамата големи действай ,това не означава непременно да преместиш един чувал цимент от т.А до т.Б ,или д....о си съответно  wink ,а състоянието на покой също е действие и помисли колко и каква енергия се отделя при този процес и колко ти "носиш" по рождение ?!? 
Затова спри ,не вдигай пара и помисли -имаш Луна във Водолей,Меркурий в Козирог,ами използвай ги тогава  wacko ,защо я четеш тази астрология ?!?
Докосни се или се обграждай с хора ,с огнен акцент ,за да могат в този период да ти дадат  "клечката кибрит/искрата" (тр.Юпитер в 12-ти дом и отива към АСЦ ) ,за да можеш догодина да реализираш /сбъднеш желанията си (Уран в 11 -ти,Сатурн върху стелиума в 6-ти ). wink

Само не бягай от сблъсъка ,конфронтацията -търси ги и ако това ти идва в повече (което е нормално за Уран/Плутон върху Слънце,особено при теб ) ,ползвай си познатото и 'твоето" -адаптираваш се /нагаждаш временно към обстоятелствата ,докато премине торнадото.
Много е трудно да мотивираш неподвижен/воден Марс да те "чуе " ,да действа самостоятелно  и да преследва/утвърждава се знаейки какво иска ,нали ?!?  tongue
 
SuziДата: Вторник, 2013-04-02, 02:21 | Сообщение # 34
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 21
Репутация: 0
Статус: офлайн
В последната една година от тази моя инертност нямаше и грам следа...Решено, сторено - с главата напред юруш. Без да се замислям много много се хвърлих в доста предизвикателни ситуации и се конфронтирах съвсем открито. И всичко това ме доведе до тук - далече от дома, от близки и познати, живеейки в един затворен цикъл - където нощите преливат в дни, а дните в нощи.
Връщам се 19 години назад 1994 - в която също имаше аналогични моменти - да не казвам повтарящи се, и точно това ме плаши в момента. Тогава срещнах това магаре - бащата на сина ми. Целта ми беше да замина в чужбина и да работя, нямаше планирано обвързване или дете. Просто повярвах, че господинът ме обича и няма да ме остави сама насред Алпите.
Сега целта ми от дълго време е да се обвържа, да намеря пристан, рамо на което да склоня глава. Но по силата и стечение на обстоятелствата - уви, налага се да работя, за да изгледам сина си. Пак съм покрай Алпите, но съвсем саминка, гурбетчийка.
Правя още една аналогия - мъжът, който от една година иска да се видим, а аз се извъртам е зодия Дева - синастрията ни е качена в съответната тема. Магарето от 1994 година също е Дева - разликата в годините им е точно 9 години без 1 ден. Като на първия Лилитката съвпадаше с Марса ми, а на втория съвпада с Венерата ми.
Та ситуацията е сходна, с тази разлика, че вместо Плутон, Сатурн е в Скорпион, но понеже са в рецепция - горе-долу изживявам същия интензитет от страсти, емоции и авантюри. Така и така двете планети са най-силни в радикса ми. Главен управител е Сатурн, но скрития виновник и тоз който дърпа конците е Плутон...
Та съм решила да се видя с този мъж - пък квото това...Съответно ще дам обратна връзка.
 
passion-desireДата: Вторник, 2013-04-02, 10:38 | Сообщение # 35
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
"Повторението е майка на знанието! "
Ти искаш да знаеш или само знаеш ,че искаш ?!? 

Капанът на Плутон/Скорпион-човек вижда ,чува,мисли си ,че всичко около него ,в него ,към него е ...фатално,неизбежно .Не (попадане) в капана -аз се харесвам такъв/а какъвто съм,изграждайки собствена ценностна система (Слънце/Венера ) преминавайки през изпитания ( в случая ползвам конкретно твоята карта ) без да се променя средата.
 
FloraДата: Воскресенье, 2013-04-21, 12:24 | Сообщение # 36
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 27
Репутация: 0
Статус: офлайн
Да ви кажа- забелязах, че в момента транзитен ЮЛВ  ми е съвпад с нат. венера . ( в 11-ти се случва съвпада, СЛВ съответно е в 5ти). Според вас да очаквам ли да ме тресне нещо?  biggrin я тухла четворка, я бетонна плоча
 
passion-desireДата: Воскресенье, 2013-04-21, 14:32 | Сообщение # 37
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Връзка ,стар/а приятел/ка се появяват ненадейно,познат модел на връзка,възможност да оцениш някой талант ,умение,които са ти вродени или пък си злоупотребила със своята женска манипулативност,финанси ,притежания. wink
 
MoonLightДата: Воскресенье, 2013-04-21, 14:38 | Сообщение # 38
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Предстои ми съвпад на тр.сев.възел  с ИЦ-идеи  за проява???

Сообщение отредактировал MoonLight - Воскресенье, 2013-04-21, 19:35
 
passion-desireДата: Воскресенье, 2013-04-21, 19:22 | Сообщение # 39
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
От вкъщи ,домакинство ,грижи по дома,семейство -навън към комуникации,контакти ,срещи ,учение,квалификация,пътувания,оферти .Увереност и "помощник" в уреждане на имотни ,роднински от личен характер дела.Започваш да се занимаваш предимно със себе си ,търсейки по-дълбок емоционален смисъл . wink
 
MoonLightДата: Воскресенье, 2013-04-21, 19:33 | Сообщение # 40
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
passion-desire, страхотна си,благодаря ти!!! happy Пращам ти огромни виртуални прегръдки и целувки.
 
passion-desireДата: Воскресенье, 2013-04-21, 20:53 | Сообщение # 41
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Моля ,Moonlight  wink
Оттук нататък можеш да свържеш основната тема по тр.нодална ос с всички транзити ,винаги повтарят темата и да ги свържеш с наталната си локализация.
 
SuziДата: Понедельник, 2013-04-22, 01:03 | Сообщение # 42
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 21
Репутация: 0
Статус: офлайн
В момента нодалната ос е точно на един градус от опозицията ми Марс-Сатурн, съответно се брои за съвпад, до седмица ще е точен предполагам. Не знам вече може и да е дало отражението си, защото от 17.04 - вече съм на нова работа, сред друга обстановка, още свиквам...Остта е по 6-12 дом..И от доста време е активна, защото СЛВ ми мина последователно върху Нептун, Юпитер, Венера, сега е върху Марс, който е в точна опозиция с господаря на радикса ми Сатурн. За сега е доста интересно :), млади и стари швейцарци опипват почвата :). А аз давам заето към всички. Налага се да балансирам с всички и всичко.
 
YayaДата: Воскресенье, 2013-04-28, 19:10 | Сообщение # 43
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: офлайн
Да се отчета и аз: В момента по транзит ЮЛВ ми съмпада в 7ми с Венерата ми. Снощи имахме среща на випуска от гимназията - 15годишнина. Срещнах се с миналото, както се казва. И видях първото си гадже, с което изкарахме 3 години biggrin
 
passion-desireДата: Воскресенье, 2013-04-28, 20:45 | Сообщение # 44
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Имаше ли някакъв специален жест на внимание към теб ,даже и с нещо малко?
И някои да има да ти дава нещо -пари ,предмет/и ,услуга,даже и тайна ...Yaya ?!? wink
 
YayaДата: Воскресенье, 2013-04-28, 23:38 | Сообщение # 45
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: офлайн
Не, Пешън, няма нищо такова. Просто се събрахме. Нищо по-специално, насочено към мен. А очеквех повече от този транзит, да си призная честно  wink
 
Форум » АСТРОЛОГИЯ » ПРЕДИКТИВНА АСТРОЛОГИЯ- ДИРЕКЦИИ, ПРОГРЕСИИ, СОЛАРИ И ТРАНЗИТИ » Нодална ос-посока и срещи...
  • Страница 3 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz