Понедельник, 2024-05-13, 06:45
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Форум » АСТРОЛОГИЯ » НАТАЛНА АСТРОЛОГИЯ » Обща тема за натални карти
Обща тема за натални карти
ThunderGoddessДата: Четверг, 2013-03-14, 15:28 | Сообщение # 16
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
За романтичните филми и аз съм така, даже изобщо не ги понасям, изключително са ми лигави, както и всякакви проявления на романтични истории. Нали и аз я имам тая опозиция. За комплименти - просто не вярвам и ми е все тая като са ги казали. От време на време ми става прекалено досадно, както и романтиката и тез типичните там тъпи глупотевини за вижданията за "истинска жена" и "истински джентълмен" - рози, свещи, романтични вечери, дърпане на стола и т.н. Тоталнииии тъпотии.



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
kabalaДата: Четверг, 2013-03-14, 15:32 | Сообщение # 17
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
На комплименти и аз няма да се хвана или по-скоро ще гледам подозрително. Аз обичам романтичните филми,ама зависи кви или според настроението...нъл съм ревлива риба
 
BlackBettyДата: Четверг, 2013-03-14, 15:43 | Сообщение # 18
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Кабала, на мен ми е чудна твоята уранясава водолейска венера в 7 дом как е толкова моно biggrin Но тук май фактора синастрия има голяма доза значение. Тъндъре, аз обичам кавалерите, направо обожавам да ми се подава ръка при излизане, да ми се отварят врати, да ми се прави път, да ми се взима палтото и всички тези малки подробности и жестове. Също така обожавам скъпите ресторанти, но не защото са скъпи а заради перфектното обслужване. Доставя ми удоволствие начина по който е поставена бялата кърпа върху дясната ръка, маниерите, това че сервират правилно, а не през главата на клиентите, че ми сипват точно до където трябва в чашата и всичко това е се случва толкова незабележимо, сякаш е напълно естествен процес! Тъпото е че все по-често се случва ужасно скапано обслужване по скъпите ресторанти sad Не знам от къде идват тези неща при мен.
 
kabalaДата: Четверг, 2013-03-14, 15:52 | Сообщение # 19
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
ми,Бети, уранясаала, ама няма квадрати,бе- тригун към Уран. Вярно,че мога ги разглеждам като съвпад, ама управителят на 7 ми е телИ със секстили и тригони. Апропо, никога не съм била моно, преди да срещна мъжа си.Както казваше една приятелка: Видя Лорда и си седна на задника biggrin
 
ThunderGoddessДата: Четверг, 2013-03-14, 20:02 | Сообщение # 20
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Мен много ме дразнят пък точно такива неща, за които говориш Бети, просто ме карат да въздишам изключително тежко. Създават ми усещането за някакъв вид робия на едната страна към другата, а за мен е важно, преди всичко равенството и искреността - във всеки аспект на отношенията, дори и в тези малки неща. Перфектни срещи за мен лично са някъде из парка или на някое любимо кафене, може и да любимо място за хапване за по пица, спагети или нещо такова. Изключително е лошо, защото ми се е случвало да попадна на "истински кавалери" и да тръгнат да правят такива неща и единственото, което искам, е да ги изпраскам с нещо изключително тежко. Не че не мога да се правя на дама и да си подмятам изискано гъза или къдрицата, но изключително много това не е мен. Ей го, оня ден си вървя някаква към университета, зад мен някакъв мъж. Аз съм пред него, вървя с доста бърза крачка (попринцип така си вървя, пък този ден и закъснявах) и тоя бяга след мене да ме настигне, че да ми отвори вратата, някои жени сигурно изключително биха се впечатлили, на мен по-скоро ми стана смешно. Не знам от какво ми е това, но ми е като природна даденост наистина, защото в къщи малко или много подобни префърцунени истории майка ми се е опитвала да пласира и от самото начало са ме дразнели.



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
BlackBettyДата: Пятница, 2013-03-15, 01:08 | Сообщение # 21
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Все си мисля че при мен претенциозността е по Венера в 6 дом във Водолей и козирожките Слънце и Меркурий. За мен сервитьорите и изобщо хората от областта на услугите не са роби, те са си като мен - хора и винаги се възхищавам и ми доставя удоволствие самия професионализъм и перфекционизъм. Ти ме учуди с определението перфектна среща... за мен такова нещо не съществува, дори сега си мечтая за среща буквално разхода на Витоша, през зимата си мечтаех за среща под падащия сняг и всичко да е бяло. Ето го нептун, добре че е той там да ме прави човек със сърце :)
 
valinkaДата: Пятница, 2013-03-15, 19:55 | Сообщение # 22
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 17
Репутация: 0
Статус: офлайн
Ето ме и мене. Ако някой има желание да каже 2-3 думи. biggrin
Прикрепления: 1252817.gif (105.0 Kb)


Сообщение отредактировал valinka - Пятница, 2013-03-15, 19:56
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 20:40 | Сообщение # 23
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Вале,ти,подобно на Тъндъра, си "иди ми доди ми"...Много опозета,бе. И много страст. Имам чувството, че в любовта си на принципа - алагер ком алагер,баси biggrin Имаш някакви блокажи,свързани с интуицията. При теб е много силна, но имаш и вътрешни съмнения дали си на прав път и понякога искаш- око да види,ръка да пипне.
 
nabolkanosqДата: Пятница, 2013-03-15, 23:58 | Сообщение # 24
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: офлайн
Оф да,с тоя рак и таз Луна във Везни може човек да психяса  biggrin Добре,че изпростях и ги пратих в девета глуха...поне рака. Иначе не,че е хубаво просто ми писна от драма.след саде сатито станах повече по сатурн. Опитвам се да не се колебая,но то ми е в природа,а на интуицията трябва да се доверявам повече.често се съмнявам в нея и все неоснователно
 
ВещичкаДата: Суббота, 2013-03-16, 22:09 | Сообщение # 25
Архангел
Группа: Администраторы
Сообщений: 58
Статус: офлайн
Ето ме и мен, за онези дето не ме познават tongue :



Нептун и Сатурн в натала са стационарни. 




Сообщение отредактировал Вещичка - Понедельник, 2013-03-18, 10:25
 
ThunderGoddessДата: Суббота, 2013-03-16, 22:29 | Сообщение # 26
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Вещоооо, сложи малко повеке чАрти и резки по тая карта. biggrin



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
ВещичкаДата: Воскресенье, 2013-03-17, 00:59 | Сообщение # 27
Архангел
Группа: Администраторы
Сообщений: 58
Статус: офлайн
Е, айде сега и претенции cheesygrin ...

 
BlackBettyДата: Воскресенье, 2013-03-17, 19:10 | Сообщение # 28
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
На Вещицата са й малко, не знаеш моята в какво се превръща :D
 
kabalaДата: Воскресенье, 2013-03-17, 23:15 | Сообщение # 29
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Вещер,ма...с тоз Нептун,дет' иде от 9-ти...можем те напрайм нЕкое Гуру biggrin
 
SuziДата: Понедельник, 2013-03-18, 06:19 | Сообщение # 30
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 21
Репутация: 0
Статус: офлайн
Да се представя и аз wink успях да се регна, но още не ми са ясни доста неща, пък и нямам много време...Надявам се да ме разпознаете http://www.prikachi.com/images.php?images/562/6007562z.gif

Сообщение отредактировал Suzi - Понедельник, 2013-03-18, 06:21
 
Форум » АСТРОЛОГИЯ » НАТАЛНА АСТРОЛОГИЯ » Обща тема за натални карти
  • Страница 2 из 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz