Понедельник, 2024-05-13, 07:44
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » АСТРОЛОГИЯ » НАТАЛНА АСТРОЛОГИЯ » Обща тема за натални карти
Обща тема за натални карти
ВещичкаДата: Понедельник, 2013-03-18, 10:24 | Сообщение # 31
Архангел
Группа: Администраторы
Сообщений: 58
Статус: офлайн
Цитата (kabala)
Вещер,ма...с тоз Нептун,дет' иде от 9-ти...можем те напрайм нЕкое Гуру biggrin


Аха - Нептун на МС и Юпи на АС съм готова кат едното нищо cheesygrin .  Добре, че нямам такива мераци...


 
РеяДата: Понедельник, 2013-03-18, 23:34 | Сообщение # 32
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 43
Репутация: 0
Статус: офлайн
.

Сообщение отредактировал Рея - Понедельник, 2013-03-18, 23:35
 
kabalaДата: Вторник, 2013-03-19, 21:24 | Сообщение # 33
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Сузи,много си опасана,бе-))) Някакви страхове развиваш,свързани с любовта и личните отношения.Начииии,хем си страстна,буйна и ревнива,хем па и си искаш свободата-))))
 
SuziДата: Воскресенье, 2013-03-24, 05:18 | Сообщение # 34
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 21
Репутация: 0
Статус: офлайн
Това, аз като си слагах визитката нямаше опция за снимки smile - сега ще се пробвам пак ....Кабалито, ко ми е опасното, все аз го отнасям накрая....
 
passion-desireДата: Воскресенье, 2013-03-24, 15:51 | Сообщение # 35
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
"Ненаситна" не руши мостове ,заради страстна тръпка ! Изчакай още малко и ще се появи "Повелителят на конете",просто не изпреварвай събитията,иначе се губи смисъла на Слънце/Меркурий в 7-ми дом в Козирог -1/3/4/5. wink
 
MoonLightДата: Воскресенье, 2013-03-24, 15:59 | Сообщение # 36
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Поствам и моя натал. happy
Прикрепления: 2571982.gif (99.3 Kb)


Сообщение отредактировал MoonLight - Воскресенье, 2013-03-24, 16:00
 
passion-desireДата: Воскресенье, 2013-03-24, 22:32 | Сообщение # 37
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
BlackBetty,понеже много ме вълнуват как се проявяват/действат стелиумите в една карта ,ако имаш желание би ли ми отговорила на въпрос ,относно твоят?!?
Фокусирваш  ли се върху делата по 1/5/7 -ми домове и след като има опозиция към стелиума ,успяла ли си да реализираш потенциала му ? rolleyes
 
BlackBettyДата: Воскресенье, 2013-03-24, 23:44 | Сообщение # 38
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Опозицията към стелиума (който за мен не е стелиум) е част от тао-квадратура, която е активна почти постоянно, но самата опозиция е доста силно напрегната, защото често ми се случва еднакво напрегнати ум и емоции да съществуват независимо една от друга в мен и да създават противоречие. Ако те интересува нещо конкретно като проявление по оста 1-5-7 дом ме питай.
 
passion-desireДата: Понедельник, 2013-03-25, 00:05 | Сообщение # 39
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Ще ми е приятно да споделиш проявлението по споменатата комбинация 1-5-7,защото тук са се "стегнали" управителите на главни оси и нодална ос "+" Светилата.Аз го приемам за стелиум ,макар Меркурий да е с доста голям орбис ,но за теб  е важна планета така че... wink
 
BlackBettyДата: Понедельник, 2013-03-25, 00:49 | Сообщение # 40
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Меркурия ми не действа като изгорен. Опозицията с Луната го кара да не се влияе от чувства, емоции и т.н. Хладнокръвен е и обича да изследва най-различни области по квадратурата с Юпитер. Също така информацията и особено практическото й приложение са като наркотик за него. Наред че е У1 и и интерсептиран знак Близнаци с Хирон в него се обуславя детайлното, подредено абсолютно безпристрастно понякога анализиране на темите свързани с Аз-а, личните ми емоции, движенията на тялото ми... изобщо всичко свързано с 1,2,5,8,10 дом. Както виждаш сама всичко освен че се анализира се вадят изводи и се прилага на практика. Всичко си има цел и е премерено в голяма степен. По Слънцето в 5 дом... то е у12 в общи линии знаеш как се проявява заедно със съвпада с у7 в 5 дом в Козирог. Обичам връзките ми да не са афиширани особено много в обществото, гаджето ми е доста по-голям от мен, зодия Лъв (усмихвам се). С този Нептун съм със сини очи и светла кожа и светла коса, визуално съм събрала фигурата на Дева, лицето на Козирог, косата на Лъв, кожата на Риби. Но Нептун ме прави много привлекателна за противоположния пол, интересна, забавна, както казват съфорумките направо опивам хората не само мъжете. Всъщност те си мислят че съм такава, а реално не е точно така - ето ти я илюзията на Нептун в 5 дом. Сега се опитвам да дам повече свобода за проявление на Луната ми, ама тя е малко смотана по рачешки и обикновено Меркурий я натиря, затова пък се радвам че Нептун и Слънцето са в съвпад в Козирог, та мога да обичам истински. На края когато човек осъзнае всичките си качества и недостатъци може да ги накара да работят в негова полза. Не казвам че е лесно, но с един добре интегриран и активен Меркурий се получават нещата. А самата ми Луна е доста особена поради аспекта си с Плутон, който прави секстили със Слънцето и Нептун, така че и тя има не малък принос за правилното реализиране на домовата дейност.
 
passion-desireДата: Понедельник, 2013-03-25, 01:03 | Сообщение # 41
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
В момента ,четейки те се усмихвам ,защото се изразяваш точно като човек със стелиум (нищо че ти не го приемаш за такъв) и няма как след като там е Нептун ,който още веднъж доомагьосва планетите ,така че да не се виждат. wink Аз също съм със стелиум в 5-ти дом ,но в Овен и със Сатурн там,според теб аз как бих разказала за него ?
 
BlackBettyДата: Понедельник, 2013-03-25, 01:46 | Сообщение # 42
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Само по тези три фактора изобщо не мога да коментирам  happy Може да се осмелиш да си сложиш и ти картата!
 
passion-desireДата: Понедельник, 2013-03-25, 01:51 | Сообщение # 43
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Не е до смелост при мен , а до отнесеност  wink
Ето,поставям я.
Прикрепления: 4910151.gif (106.5 Kb)
 
nerealnaДата: Вторник, 2013-03-26, 13:33 | Сообщение # 44
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 28
Репутация: 0
Статус: офлайн
ето и моят натал:
Прикрепления: 1975213.jpg (141.1 Kb)
 
MoonLightДата: Вторник, 2013-03-26, 14:03 | Сообщение # 45
Майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 91
Репутация: 0
Статус: офлайн
Нереална,може ли един въпрос?С половинката ли работиш или в съдружие с някой друг?Мисля,че професията ти е свързана с управление на чуждите финанси.?^_^

-управител на 7дом е в съвпад с управител на 10дом-това ме наведе на мисълта за работа в съдружие.


Сообщение отредактировал MoonLight - Вторник, 2013-03-26, 14:05
 
Форум » АСТРОЛОГИЯ » НАТАЛНА АСТРОЛОГИЯ » Обща тема за натални карти
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz