Понедельник, 2024-05-13, 00:10
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » АСТРОЛОГИЯ » НАТАЛНА АСТРОЛОГИЯ » Обща тема за натални карти
Обща тема за натални карти
passion-desireДата: Пятница, 2013-04-12, 01:32 | Сообщение # 61
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Тук няма борба ,има реализация ,сбъдване ,ако Слънце във Водолей сам самичко, някой от семейството успее да го мотивира да "грейне",иначе има такава последователност: ексцентричност-гениалност-лудост. wink
Интересува ме картата на мъж или на жена е ,защото проявата ще е различна.
 
BlackBettyДата: Пятница, 2013-04-12, 20:15 | Сообщение # 62
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Според мен ролята на Юпитер е да издърпа всичките смотльовци там долу в трети дом. Обаче! Предполагам е силно изолирана личност и в общи линии допуска общуване само с най-близките и съседи. Юпитер в 9 си на трон по дом, би следвало да го влече науката и то нестандартната, новите теории, но в Рак отново ми клони към самотник. Другия фактор е овен на к 7 и Марс във 2 дом, заедно с Плутон в скорпион в 1 дом предполагам отслабва влиянието на АЦ Везни, пък и ретроградна Венера съвпад Луна на к4 в Козирог не ми звучи да е особено ласкаво и дружелюбно същество. И така с Хирон в 9 в Рак според мен човекът трябва да работи по отношение на постигането на по-мек характер и комуникация с малко повече хора, с които има общи интереси. По СЛВ мога да съде че трудно приема неодобрението от околните, а неаспектираното слънце едва ли се проявява на този етап.

Това са моите предположения smile
 
passion-desireДата: Пятница, 2013-04-12, 20:53 | Сообщение # 63
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Бети ,а според теб Юпитер в Рак и Слънце в 4-ти дом достатъчни ли са за да "напоят"  цялата тази суша ,за да е добра реколтата? Тук има доста "семена" ,но...като че ли нещо липсва,дефицитът е голям . wacko
 
BlackBettyДата: Пятница, 2013-04-12, 21:00 | Сообщение # 64
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Липсват ти аспектите, които да напоят Слънцето, като цяло не е невъзможно, но е доста трудно, необходима е голяма осъзнатост. Като цяло не знам дали този човек не е започнал вече да се развива в това отношение, ако допуска понякога хора до себе си, които не познава би било голям напредък, обикновено първата крачка е най-трудна :)
 
passion-desireДата: Пятница, 2013-04-12, 21:55 | Сообщение # 65
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Просто се иска време да 'узрее" -Слънце в 4-ти дом ,ИЦ в Козирог ,САтурн на трон,за да се свърже,с онова което е вътре в него.Неаспектираното Слънце не е толкова страшно според мен,защото слънчевия принцип е "избор" ,в смисъл или използвам това ,че няма какво да ми пречи за да изразя своята уникалност по своя си начин (Марс в Стрелец) ,или чак когато ми писне от близкото ми обкръжение,семейство -правя революцията .Това е човек ,който се чувства цар или царица съответно ,идва с такава нагласа и това донякъде пречи ( в този случай ) да изяви потенциала-караме на "стари лаври" или само на онова ,което ми стига за да живея ,стигайки в един период -света ми е виновен ,че не ме разбира и не мога да се изява.Според мен това са двата варианта. wink
 
BlackBettyДата: Пятница, 2013-04-12, 22:09 | Сообщение # 66
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: офлайн
Според мен не са дори два варианта а един, всичко опира до начина по който ще се изяви, не толкова дали ще се прояви - защото реално всичко е проява, а важен е начина. Старата мъдрост че не е важно да стигнеш края на пътя, а как ще го извървиш. По принцип съм съгласна с теб, но мисля че старите лаври са от минал живот, а дали този ще е достатъчен за да отработи съответните аспекти и планетни положения - не е много сигурно biggrin Лично аз ако имах неаспектирано слънце щях да го развивам, предполагам че може да се получи като две личности ясно откроени в мен... но пък би било интересно.
 
passion-desireДата: Пятница, 2013-04-12, 22:21 | Сообщение # 67
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
И как би избрала да го развиваш хипотетично твоето неаспектирано Слънце ? wink
 
ThunderGoddessДата: Пятница, 2013-04-12, 23:00 | Сообщение # 68
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Струва ми се, че за "светът ми е виновен" наистина ще се окаже така. Не познавам, обаче човека лично, единственото, което мога да обещая е, обратна връзка когато получа такава относно него. А за протокола, става въпрос за мъж. Благодаря ви много досега за мненията, определено ми дойдоха някои идеи, като ги доразвия, ще споделя и аз. wink



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
passion-desireДата: Пятница, 2013-04-12, 23:49 | Сообщение # 69
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Thunder,нещо специфично в походката ,осанката на мъжа има ли или ти не си го виждала?
 
ThunderGoddessДата: Суббота, 2013-04-13, 00:24 | Сообщение # 70
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Не съм го виждала. Помоли ме позната на позната да му направя хороскоп и ми даде данните. И аз като любопитно човече, се навих. biggrin



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
passion-desireДата: Суббота, 2013-04-13, 00:36 | Сообщение # 71
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Ок,полюбопитствах астрологично. wink
 
ThunderGoddessДата: Суббота, 2013-04-13, 13:00 | Сообщение # 72
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Добавям го като допълнителен въпрос към момичето, което ме помоли за хороскопа, като обратна връзка, ще я помоля да го опише и ще ти кажа. tongue



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
passion-desireДата: Суббота, 2013-04-13, 13:02 | Сообщение # 73
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Много ти благодаря ,за вниманието  wink
 
ThunderGoddessДата: Воскресенье, 2013-04-14, 01:26 | Сообщение # 74
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Боже, залових се днеска да напиша в общи линии това, което трябваше да напиша и просто се чудя дали не намерих алфа и омегата като символно представяне за тотален емоционален пън - луна в козирог съвпад с ретроградна венера в козирог, които, явно, понеже козирогът им е малко и експресията "много", са и в съвпад със Сатурн. Която го хареса този момък, не й блазея. biggrin



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
passion-desireДата: Воскресенье, 2013-04-14, 01:38 | Сообщение # 75
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
На пръв и външен поглед може да е "пън" и така да реагира ,но отвътре е ...сърцат и благороден.Кралицата ,която ще "счупи" ключалката ,ще знае затова. wink
 
Форум » АСТРОЛОГИЯ » НАТАЛНА АСТРОЛОГИЯ » Обща тема за натални карти
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz