Пятница, 2024-05-10, 04:45
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Форум » АСТРОЛОГИЯ » ХОРАРНА АСТРОЛОГИЯ » ХОРАРИ
ХОРАРИ
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 21:57 | Сообщение # 16
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
аз ти писах,бе,къде гледаш
 
Gorchivo_VinoДата: Пятница, 2013-03-15, 21:58 | Сообщение # 17
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: офлайн
Да, сега видях, че си писала, че мога да се откажа и да ида в друг ден. Моя грешка. biggrin
 
РеяДата: Пятница, 2013-03-15, 22:25 | Сообщение # 18
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 43
Репутация: 0
Статус: офлайн
По картата на Кабала леко станах разногледа, но все така не ми стигат положителните индикации за "да". Сякаш няма да е тази работа, но нещо друго ще излезе скоро. А и самото предложение май не е кой знае какво наистина, ако идва чрез познат, на него може да разчиташ, стабилен, но офертата не съвсем до там, че да те удовлетворява. Ще си кажеш в понеделник.

Винцето поотлежало, я виж как ги разчита хорарите. wink За твоя въпрос споделям мнението, че колебанията ти може и да те откажат да ходиш, а освен това по всяка вероятност май ще се разминете... Личи си, че намерението ти е обвързано с присъствието на Х., по управителите и взаимната рецепция предполагам. Тя/той не ми се струва като да се е запътил/а към залата, но може и да греша. И няма какво да лудваш, а действай при следваща възможност!
 
Gorchivo_VinoДата: Суббота, 2013-03-16, 18:12 | Сообщение # 19
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: офлайн
Благодаря ти много за тълкуването, Рея! smile В крайна сметка ми се струва, че май в понеделник ще има по-голям шанс да се засечем, дано да се окажа прав.

Добавлено (2013-03-16, 18:12)
---------------------------------------------
Реших да не ходя на фитнес днес, и без това се чувствам уморен и не ми се тренира. sad  А така или иначе не беше сигурно, че ще се засека с X, така че...

 
Gorchivo_VinoДата: Воскресенье, 2013-03-17, 15:03 | Сообщение # 20
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: офлайн
...

Сообщение отредактировал Gorchivo_Vino - Воскресенье, 2013-03-17, 17:56
 
nerealnaДата: Понедельник, 2013-03-18, 12:21 | Сообщение # 21
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 28
Репутация: 0
Статус: офлайн
кабала, мисля че няма да започнеш тази работа.
 
Gorchivo_VinoДата: Понедельник, 2013-03-18, 23:24 | Сообщение # 22
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: офлайн
kabala, какво стана с работата?
 
kabalaДата: Вторник, 2013-03-19, 15:40 | Сообщение # 23
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Давам инфо. Не ми допадна работата, а и аз имах усещането, каква ще е точно и не ме подведе интуицията. Аз съм от хората, които започват нещо,ако са уверени,че ще се справят,иначе- нтц
 
Gorchivo_VinoДата: Четверг, 2013-03-21, 12:42 | Сообщение # 24
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: офлайн
Благодаря за обратната връзка, кабала! Явно наистина изгорената Венера показа, че работата не е добра за теб, логично беше да не я приемеш. Дано да намериш това, което ти се иска наистина да работиш!
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-22, 00:32 | Сообщение # 25
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Вино,кво стана с твоя хорар
 
РеяДата: Пятница, 2013-03-22, 13:47 | Сообщение # 26
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 43
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (Gorchivo_Vino)
Реших да не ходя на фитнес днес, и без това се чувствам уморен и не ми се тренира. sad

Той писа, че се е отказал.
 
ThunderGoddessДата: Пятница, 2013-03-22, 20:29 | Сообщение # 27
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
И аз се включвам с един здравен хорар: От няколко месеца насам имам някаква бучка в гърдата. Бяха ми казали, че може да се появяват такива при менструация и после да изчезват, та затова проявих търпение към нея да видя какво ще направи. За това време не се уголемява, не ме боли, не ми създава никакъв дискомфорт, явно е, че ще се ходи на лекар, но ми се иска да знам какво да очаквам. Нещо сериозно ли е и ако се вижда, горе-долу какво е възможно да бъде. Благодарско предварително на включилите се.
Прикрепления: 6894796.gif (107.2 Kb)




Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
passion-desireДата: Суббота, 2013-03-23, 17:08 | Сообщение # 28
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Няма да ти тълкувам хорара,защото не умея ,но мога да ти споделя опит по здравословният ти проблем.Много често в тази възраст поради хормонален дисбаланс се появяват така наречените бучки или мастопатия ,може също и от свръхнапрежение,тревожност и т.н. ,но задължително посети специалист.
Астрологически-при теб У1/У6/У12 са в твърд аспект към Луна ,Слънце също като участник и то по оста Рак/Козирог ,така че направи си преглед.Астропсихологически-всяко бягство от заложеното ни по природа ( в случая ти не приемаш типичния образ на жената-домакиня/майка) ,води до дефицит и се появява под формата на психосоматика-Луна /Слънце /Уран/възли/Меркурий.
 
SkarletДата: Суббота, 2013-03-23, 18:17 | Сообщение # 29
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (kabala)
Давам инфо. Не ми допадна работата, а и аз имах усещането, каква ще е точно и не ме подведе интуицията. Аз съм от хората, които започват нещо,ако са уверени,че ще се справят,иначе- нтц


Няма начин да ти хареса работата и да я започнеш - У1 Луната е в сходяща опозиция към Сатурн - У6. Не мога още да се оправя из този сайт....  tongue Кабалита, ако има опция да направиш буквите по-едри, ще съм ти страшно задължена. Нищо не виждат тия астигматични очи.




Сообщение отредактировал Skarlet - Суббота, 2013-03-23, 18:18
 
ThunderGoddessДата: Суббота, 2013-03-23, 18:36 | Сообщение # 30
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Ако използваш firefox като браузър, пробвай с комбинацията "ctrl + "+" - задържах контрола и натискаш плюса толкова пъти, колкото започне да ти се струва удобно да виждаш добре, но това уголемява цялата страница. Става и от View ---> Zoom



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
Форум » АСТРОЛОГИЯ » ХОРАРНА АСТРОЛОГИЯ » ХОРАРИ
  • Страница 2 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz