Пятница, 2024-05-10, 15:33
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 4 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Форум » АСТРОЛОГИЯ » ХОРАРНА АСТРОЛОГИЯ » ХОРАРИ
ХОРАРИ
жълтолилаваДата: Пятница, 2013-03-29, 13:46 | Сообщение # 46
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: офлайн
До голяма степен е свързано, да. А след като ми го даде, ще се наложи да положа усилие за нещо друго, но помощта ми е много необходима.
Ще дам обратна връзка и ха дано няма много забавяне.
Мерси, нереална! smile
 
РеяДата: Пятница, 2013-03-29, 14:14 | Сообщение # 47
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 43
Репутация: 0
Статус: офлайн
И аз мисля, че ще стане. Възможно е тя да е възпрепятствана напълно да те снабди с това, което ти е нужно, да се налага известен компромис, но не толкова съществен, че да попречи на плановете ти.
 
ThunderGoddessДата: Понедельник, 2013-04-01, 13:38 | Сообщение # 48
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Приятелка има уголемени лимфни възли. Проблема е, че това уголемяване се е появило буквално от нищото и няма съпровождаща го инфекция или някакво друго заболяване. Днеска са я пратили на изследвания за кръвната картина, които трябва да направи тези дни и да се видят резултатите. Въпроса е има ли място за притеснения, сериозно ли е заболяването - тя го задава.

А за моя проблем, не стана номера със зелките, та и аз си взех едно направление и ще ходя при специалист. Като ми дадат диагноза, ще ви кажа, привсе че като се порових из Интернет, май си го намерих. biggrin Ще се призная за факир, ако така се окаже. biggrin
Прикрепления: 7894719.gif (109.6 Kb)




Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
nerealnaДата: Понедельник, 2013-04-01, 23:45 | Сообщение # 49
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 28
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (ThunderGoddess)
Приятелка има уголемени лимфни възли. Проблема е, че това уголемяване се е появило буквално от нищото и няма съпровождаща го инфекция или някакво друго заболяване. Днеска са я пратили на изследвания за кръвната картина, които трябва да направи тези дни и да се видят резултатите. Въпроса е има ли място за притеснения, сериозно ли е заболяването - тя го задава.
според мен не е сериозно /луната е без курс и е била в опозиция с упр на к6/.
възможно е да е прекалила с нещо /луна в стрелец/,
може да е от нервно напрежение или пък простуда /Юпитер в близнаци/
п.с. при безкурсна луна, обаче, винаги може да се сгреши...да се застраховам :P
 
ThunderGoddessДата: Четверг, 2013-04-04, 19:00 | Сообщение # 50
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Приятелката е с чиста кръвна картина, но и назначиха лечение с антибиотик.
А относно моя въпрос: Двустранна дифузна фибролипоматозна мастопатия. Така че Нереална, права беше, това попринцип си остава като риск за цял живот, дори и да се махнат определени образувания. Понеже имам едно или две доброкачествени, които са достатъчно големи, въпреки че ми казаха че може да се наблюдават и да не оперирам, не мисля да ги държа в себе си, мисля да ги махна.




Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
nerealnaДата: Пятница, 2013-04-05, 01:14 | Сообщение # 51
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 28
Репутация: 0
Статус: офлайн
тандър, благодаря че сподели.
може да пробваш онази рецепта с джинджифил и мед. ако не ти помогне, поне няма да ти навреди.
а за приятелката ти- ако е удобно да я питаш каква й е диагнозата, за да сверя по кои домове и планети е в хорара.


Сообщение отредактировал nerealna - Пятница, 2013-04-05, 01:15
 
ThunderGoddessДата: Пятница, 2013-04-05, 10:11 | Сообщение # 52
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Бактериална инфекция, грипче, нещо такова й е. Иначе едва ли ще помогне, единственото, което мога да направя, е завбъдеще да се опитам да намаля някак стреса в живота си, за да не направя нови, но сами тези образувания няма да спаднат, те не са кисти.

Иначе ти казах "браво" за диагнозата, понеже ако има някой, който не знае, нали, реално такива неща се получават на хормонална основа и често от силен стрес (заключения сатурн в 6 в моя хорар дали не показваше задържането на този стрес). + к6 Везни ти каза рак, злокачествено, но предполагам и доброкачествените образувания няма по кой друг знак да са.




Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
nerealnaДата: Пятница, 2013-04-05, 11:51 | Сообщение # 53
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 28
Репутация: 0
Статус: офлайн
тандър, това в моя пост , вероятно е твой пост - "Иначе ти казах "браво" за диагнозата, понеже ако има някой, който не знае, нали, реално такива неща се получават на хормонална основа и често от силен стрес (заключения сатурн в 6 в моя хорар дали не показваше задържането на този стрес). + к6 Везни ти каза рак, злокачествено, но предполагам и доброкачествените образувания няма по кой друг знак да са. "  
:DDDD

доброкачествени, злокачествени, тези образувания са си все по везни. сигурно си права за сатурн е 6-ти в хорара, може и това да значи, което казваш. все повече хора вече разбират, че болестите са свързани с психиката  и начина ни на живот. 
ще се оправиш, сигурна съм. младо, умно, интелигентно момиче няма да се остави така:)

за приятелката  - грипчето се връзва с юпитер в близнаци. благодаря
да оздравявате и двете ви пожелавам:)
 
ThunderGoddessДата: Пятница, 2013-04-05, 15:24 | Сообщение # 54
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Ахахахахаха, а се чудих къде е отишло! Ще го редактирам, объркала съм едит бутоните. Иначе благодаря! wink



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
kabalaДата: Четверг, 2013-04-11, 08:27 | Сообщение # 55
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Лилавке,картата ти е изчезнала
 
ButterflyДата: Вторник, 2013-04-16, 19:20 | Сообщение # 56
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: офлайн
Здравейте! И аз се включвам с един въпрос: до РД ще си намеря ли работа?
 http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang=e&nhor=3&go.x=22&go.y=13
Данните ми са: 18.08.1989г., 08.10am, Сливен.
Предварително благодаря! smile
 
NebesnaДата: Пятница, 2013-04-19, 15:40 | Сообщение # 57
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: офлайн
ЗДРАСТИИИИИИИИ................
 
Gorchivo_VinoДата: Воскресенье, 2013-04-21, 22:11 | Сообщение # 58
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: офлайн
Здравей, Butterfly!
От посочения линк не се вижда картата smile
Построих карта на въпроса по време на поста ти във форума, като за място сложих Сливен. Ако в момента си била на друго място (което не си уточнила, а за хорарите не са нужни рожденните ти данни, а време и място на задаване на въпроса), то се надявам да няма разминаване.

По въпроса да разбирам, че нямаш работа в момента? С този Сатурн в 1 дом явно си силно обезпокоена и смяташ, че положението в момента е много лошо. Някои астролози казват, че картата е нерадикална и не би трябвало да се тълкува, но ще опитам все пак да я интерпретирам. Значи, ти си представена от Венера в Телец в 7 дом на трон по знак и дом. Луната в случая е У10 и е на трон. За съжаление обаче е в разходящ хармоничен аспект с твоя сигнификатор. Отделно, ако погледнем У6, който е Юпитер, между Венера и Юпитер няма връзка, а между Венера и Нептун (другия управител на Риби), има сходящ хармоничен аспект. Може би ще успееш да намериш нещо ми се струва все пак, въпреки че Луната е в разходящ тригон с Нептун. Луната ще направи тригон със Сатурн (У4, края на въпроса) - вероятно все пак търсенето на работа ще завърши с успех за теб.
Прикрепления: 6474254.gif (111.5 Kb)


Сообщение отредактировал Gorchivo_Vino - Воскресенье, 2013-04-21, 22:16
 
passion-desireДата: Понедельник, 2013-04-22, 16:33 | Сообщение # 59
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
"Семеен ли е Х ? " Понеже аз нямам познания по  хорарна астрология  ,молбата ми е да интерпретирате този.Давам малко информация ,жената и мъжът, за който пита нямат интимни отношения ,познати /приятели са.Благодаря ,предварително.
Прикрепления: 4144027.gif (113.7 Kb)
 
Gorchivo_VinoДата: Вторник, 2013-04-23, 21:46 | Сообщение # 60
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: офлайн
Напълно е възможно да е семеен. Неговият с-р е Венера в разходящ съвпад с Марс, негов У7 (съпруга), и Слънце (негов У4 - домът, семейството), при това са в знака на Венера. Луната е в разходящ тригон и с трите, което също потвърждава това.
 
Форум » АСТРОЛОГИЯ » ХОРАРНА АСТРОЛОГИЯ » ХОРАРИ
  • Страница 4 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz