Пятница, 2024-05-10, 15:34
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 3 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Форум » АСТРОЛОГИЯ » ХОРАРНА АСТРОЛОГИЯ » ХОРАРИ
ХОРАРИ
ThunderGoddessДата: Суббота, 2013-03-23, 18:38 | Сообщение # 31
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Пешъне, благодаря ти, за хормонален проблем и аз си мислех, но някакви други симтоми нямам, но все пак не съм лекар, така че ще видим какво е станало. Отдавам го на свърхнапрежение, наистина последните месеци нещо нямаше ни едно нещо в живота ми, което да си беше на мястото и да съм спокойна за него и да не го мисля, но не съм склонна да експресирам яд, ами емоциите ми все се трупат и накрая се стига я до нервно стомахче, я до нещо друго - в този случай май до нещо друго.



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
SkarletДата: Суббота, 2013-03-23, 19:35 | Сообщение # 32
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: офлайн
С гугъл хром съм

 
ThunderGoddessДата: Суббота, 2013-03-23, 20:55 | Сообщение # 33
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Комбинацията ctrl и + си действа и при Хром wink



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
kabalaДата: Суббота, 2013-03-23, 23:14 | Сообщение # 34
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Тъндъре, не е сериозно,ама може и да стане,даже хронично,Слушай сега какво да направиш. Всяка вечер слагаш на това място зелево листо, на следващата вечер- кашица от хума. Така редуваш 10 дни ( демек,5 дни -зелев лист,5 дни- каша от хума) 99% гаранция,че ще изчезнат. Лекарите,най-много,да ти изпишат обезболяващо. Имам опит в това.Бяха ми казали,че така ще си остана.Е, в момента нищо ми няма.
 
ThunderGoddessДата: Воскресенье, 2013-03-24, 00:30 | Сообщение # 35
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Мерси, Кабалита, ще пробвам и това. Че една приятелка я рязаха заради това, ама нейната пък и растеше и ми се струва, че и мен ме чака същата съдба, дори да не е сериозно. biggrin Ще го пробвам, дано да стане. Досега хума не съм си вземела, от къде да си купя? От биомагазините ли?



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
kabalaДата: Воскресенье, 2013-03-24, 00:32 | Сообщение # 36
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
бе,кви биомагазини,бе. Трябва да има във всяка аптека.Навремето нямаше маски,та си пляскахме хума на лицето и за косопад е полезна
 
passion-desireДата: Воскресенье, 2013-03-24, 03:21 | Сообщение # 37
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Не всичко се лекува ,"изчезва" със зелки и други такива 'безалкохолни"... wacko Нека да отиде на лекар -специалист (и) ,поне две мнения да чуе и нека пак да си слага зелевата салата. wink
 
ThunderGoddessДата: Воскресенье, 2013-03-24, 15:06 | Сообщение # 38
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Имам я от няколко месеца и мирно си седи, още 10 дена със зелки няма да й пречи според мен, пък и след като Кабала казва, че има положителни резултати. Хич не обичам да ходя на лекари и малко трудно вярвам на диагнозите им. В интерес на истината, особено за зъболекари, малкото пъти, в които съм ходила, винаги са ме подлагали на неоправдани китайски мъчения - или пък - понеже съм ходила и на козметичен - лъгали, че нещо ще стане и вземали неоправдано парите на майка ми. Докарвали са ми бронхопневмония от проста кашлица "защото нямам хрипове" (а можех да си ги чуя без слушалки) и са ми изписвали забиването на инжекция в гъза за уртикария (демек обрив от алергия), която са сбъркали с херпес зостер. Как да им вярвам? biggrin



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
passion-desireДата: Воскресенье, 2013-03-24, 15:41 | Сообщение # 39
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 246
Репутация: 0
Статус: офлайн
Без да се плашиш или да си внушаваш нещо -това че не се "движи", не е как да кажа положителна проява  exclaim ...и от няколко месеца ?!? Ти си решаваш какво ,къде и как да се грижиш за здравето си,но преглед при лекар-специалист ,не е въпрос на "вярвам или не вярвам".Тук няма астрология,нито психология ,нито всякакви други -логии,прочети ли внимателно първия ми пост -от личен опит ти го казвам.
 
kabalaДата: Воскресенье, 2013-03-24, 21:40 | Сообщение # 40
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Я, едно въпросче. Ако гледам хорар, къде трябва да търся офис, например
 
SkarletДата: Понедельник, 2013-03-25, 11:57 | Сообщение # 41
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: офлайн
Искаш да кажеш в кой дом ли да го търсиш? Офис под наем е в 6 дом - работно място, Дева, Меркурий....

 
nerealnaДата: Понедельник, 2013-03-25, 16:02 | Сообщение # 42
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 28
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата (Рея)
"От няколко месеца насам имам някаква бучка в гърдата. Бяха ми казали, че може да се появяват такива при менструация и после да изчезват, та затова проявих търпение към нея да видя какво ще направи. За това време не се уголемява, не ме боли, не ми създава никакъв дискомфорт, явно е, че ще се ходи на лекар, но ми се иска да знам какво да очаквам. Нещо сериозно ли е и ако се вижда, горе-долу какво е възможно да бъде. Благодарско предварително на включилите се."
__________________________________________________________________________________________________________
тандър, и аз не искам да те плаша, но от този хорар ми се струва, че може и нещо по-сериозно да излезе, отколкото си мислиш, и ще отнеме повечко време за лечението му. и както каза кабала - може да е нещо хронично.
понеже в 6-ти дом е заключен скорпион, вероятно е свързано с половата с-ма, менструацията, хормони и т.н.
ако преди си имала проблеми с тези неща, ретро сатурн показва, че се връщат отново тези проблеми.
другото което е на к6 имаш везни в тази карта. везните се свързват с рака, кисти, диабет .. надявам се  да не е това !!!
и в крайна сметка ще отидеш на лекар- според картата.

п.с. не знам защо излезе като "цитат на рея" ..уж цитирах тандър :D



Сообщение отредактировал nerealna - Понедельник, 2013-03-25, 16:10
 
ThunderGoddessДата: Понедельник, 2013-03-25, 17:06 | Сообщение # 43
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Благодаря на всички за включванията! wink



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
жълтолилаваДата: Пятница, 2013-03-29, 12:57 | Сообщение # 44
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: офлайн
Хорарчето е свързано със съвсем новото ми запознанство с българо-холандка, която ще ме снабди с важни неща за бъдещите ми професионални начинания. Въпросът ми е дали ще ми даде това, от което имам нужда във връзка с плановете ми

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_2gw_120_horar__honorar_contact.31976.2827.gif&res=63&va=&cid=r8qfilew1pbNq-u1232614056

линка не е директен, явно ще трябва да се копи пейстне


Сообщение отредактировал жълтолилава - Пятница, 2013-03-29, 12:58
 
nerealnaДата: Пятница, 2013-03-29, 13:18 | Сообщение # 45
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 28
Репутация: 0
Статус: офлайн
Цитата
Хорарчето е свързано със съвсем новото ми запознанство с българо-холандка, която ще ме снабди с важни неща за бъдещите ми професионални начинания. Въпросът ми е дали ще ми даде това, от което имам нужда във връзка с плановете ми
според мен отговора е положителен. но предполагам, че ще го даде малко по-късно отколкото очакваш. плановете ти сигурно са свързани с някакво творчество.


Сообщение отредактировал nerealna - Пятница, 2013-03-29, 13:19
 
Форум » АСТРОЛОГИЯ » ХОРАРНА АСТРОЛОГИЯ » ХОРАРИ
  • Страница 3 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz