Суббота, 2024-04-27, 17:56
Приветствую Вас Гость | RSS
САЙТ ЗА АСТРОЛОГИЯ,НУМЕРОЛОГИЯ И МАГИЯ
Главная
Регистрация
Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Форум » АСТРОЛОГИЯ » ХОРАРНА АСТРОЛОГИЯ » ХОРАРИ
ХОРАРИ
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 15:22 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Тъъъй. Изникна една работа,ама ще разбера подробности в понеделник. От това,което знам,имам съмнения,че не е за мен и няма ми хареса. Въпросът ми е - ще започна ли тази работа
 
ThunderGoddessДата: Пятница, 2013-03-15, 15:54 | Сообщение # 2
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
С единия крак знака на асцендента ти е късен. Според мен ти вече горе си дала отговора на този въпрос - т.е вече си решила това, което ще стане.



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 15:56 | Сообщение # 3
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
не,не съм. Картата е радикална,защото точно този асцендент съвпада с моя от натала
 
ThunderGoddessДата: Пятница, 2013-03-15, 15:59 | Сообщение # 4
A Mad Queen
Группа: Администраторы
Сообщений: 181
Репутация: 0
Статус: офлайн
Някъде бях чела нещо много интересно, че картите са си радикални винаги, независимо от това в кой градус е асцендента. Просто с ранен градус е нещата са твърде "зелени" и от там може да станат много грешки, но то винаги могат да стават грешки. А за късния - че кверента вече е решил или знае отговора на въпроса, но се обръща към астролога за да му каже "че не е така" или "че е точно така" в зависимост от това, което повече иска да чуе. Та експериментирам да видя дали тази теза работи. wink



Heaven holds a sense of wonder
And I wanted to believe that I'd get caught up
When the rage in me subsides
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 16:47 | Сообщение # 5
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
това всички сме го чели, НО, обикновено казваме, че в тези случай,картата е нерадикална,ОСВЕН ( това го имам в някакъв учебник,пак руски и трябва да видя кой беше), ако наталният асцендент на кверента не е с късен или ранен градус.Тогава няма зелено ,нито решено. Това го казвам за първи път тук и съм забелязала,че работи,когато съм искала на клиент данните.
 
Gorchivo_VinoДата: Пятница, 2013-03-15, 17:49 | Сообщение # 6
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: офлайн
Интересен хорар. Щом асцендентът на хорарната карта съвпада с твоя асцендент, това показва, че този въпрос е от голямо значение за теб. Представена си от Луната в Телец в твой 10 дом - явно доста се вълнуваш с въпросите свързани с работа и искаш в същото време да е добре платена.  Освен това, Луната в екзалтация може да показва, че имаш големи шансове за тази работа. Ако имаш вече работа, то вероятно не си доволна от нея и може би искаш да приключиш с нея (Сатурн, У6 е в твой 4 дом, края на нещата, ретрограден, което показва, че има проблеми). Луната ще извърши опозиция със Сатурн - явно, че ще приключиш с нея. Новата работа е представена от Венера (У11), обаче изгорена под лъчите на Слънцето - явно тази работа не е за теб, а и ти сама споделяш, че се съмняваш в нея. Луната ще извърши секстил с Венера - има шанс да я започнеш.
Ако обаче нямаш друга работа, тогава се гледа У10, там е Марс в Овен, но Луната няма да направи аспект до напускането на знака, така че  вероятно няма да стане.
Хубаво щеше е да се слага в картата и Локус Фортуна, по много мои хорари съм забелязал, че е от съществено значение за развитието на въпроса.


Сообщение отредактировал Gorchivo_Vino - Пятница, 2013-03-15, 17:49
 
Gorchivo_VinoДата: Пятница, 2013-03-15, 19:33 | Сообщение # 7
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: офлайн
И аз имам един хорарен въпрос. Има ли шанс да видя X утре във фитнес залата? Все още не съм решил дали да ходя утре или друг ден, но много ми се иска да се засека с X.
Прикрепления: 9236373.gif (109.3 Kb)
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 21:01 | Сообщение # 8
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Веско, благодаря ти за тълкуването. Ще дам отговор в понеделник. Е,хубуу,ам де да ти я търся фитнес залата,ся,по дом biggrin .Хм,аз се чудя,дали няма да се откажеш в последния момент да отидеш в залата и да го отложиш за друг ден, в който , със сигурност, ще се видите
 
Gorchivo_VinoДата: Пятница, 2013-03-15, 21:09 | Сообщение # 9
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: офлайн
Ами фитнес залите и въобще спорта са по 5 дом.
А ти, кабала, имаш ли си в момента работа (поне, като ти гледам хорара, така ми се струва)?
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 21:27 | Сообщение # 10
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Веско,работя у дома-)))
 
Gorchivo_VinoДата: Пятница, 2013-03-15, 21:30 | Сообщение # 11
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: офлайн
Ясно, затова У6 ти е в 4 дом в хорарната карта. smile
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 21:34 | Сообщение # 12
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
о,да-))) виж как ги чаткаш,начииии surprised Ама,тая Луна ми подксазва,че няма да е удобна тази работа за моята, у дома
 
Gorchivo_VinoДата: Пятница, 2013-03-15, 21:38 | Сообщение # 13
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: офлайн
Да, вероятно ако те вземат на новата работа, ще се наложи да се откажеш работата вкъщи (Луната ще направи опозиция със Сатурн, твой У6). От друга страна пък, последно ще направи секстил със Венера и Слънцето, което показва, че имаш шанс за новата работа, тревожи ме само, че Венера предстои да бъде изгорена от Слънцето.

Сообщение отредактировал Gorchivo_Vino - Пятница, 2013-03-15, 21:40
 
kabalaДата: Пятница, 2013-03-15, 21:42 | Сообщение # 14
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 187
Статус: офлайн
Ама,Луната е по-бърза в случая....ще видим какво ще стане в понеделник
 
Gorchivo_VinoДата: Пятница, 2013-03-15, 21:45 | Сообщение # 15
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 37
Репутация: 0
Статус: офлайн
Да. smile
Я ми кажи още нещо по моя хорар, че съвсем съм луднал по X и не знам какво да правя. Докъде я докарах аз...
 
Форум » АСТРОЛОГИЯ » ХОРАРНА АСТРОЛОГИЯ » ХОРАРИ
  • Страница 1 из 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz